Skocz do zawartości

Wiedźmin


P0nury

Rekomendowane odpowiedzi

A u mnie jest na dysku konsoli, kupiony zresztą razem z konsolą i nie podchodzi. Nie wiem czemu, pierwsze dwie części pyknąłem chłonąc historię a tutaj historia nie jest niby zła ale nie wciąga (sama koncepcja, że Geralt gna za Ciri ale po drodze ma czas na milion pobocznych zadań i romansów mnie nie przekonuje). Średnio raz na miesiąc poczuję potrzebę, pogram z godzinkę i mi wystarcza.

Odnośnik do komentarza

Ale w sumie to gnanie za Ciri z milionem pobocznych zadań było i w książce, czy to aż tak bodzie? 

spoilery saga

że wspomnę tylko zabawę w rycerza u Meve z Lyrii, czy winobrania i podziwianie księgozbiorów w Touissant

:) samej Cyrylii też się nigdzie nie spieszyło, choćby ze Szczurami

Odnośnik do komentarza

@Brachu Nie jestem pewien o czym mowa, ale może aard?

 

Co do gry nadal nie skończyłem, ale dograłem trochę głównego wątku.

Spoiler

Bitwa o Kaer Morhen

 

Spodobała mi się ta misja, bardzo żywa, trzymająca też w napięciu i dobrze poprowadzona w stylu filmowym. Tutaj świetnie sprawdzał się motyw przeskakiwania między Geraltem, a Ciri, którą swoją drogą prześwietnie wyrzyna się wrogów. Geraltem co chwila ocierałem się o zgon, a Ciri dewastowała gon. Co ważne nasi kompani nie tylko patrzą się na walkę, ale coś tam robią. Powoli pokonują pojedynczych wrogów. W sumie tylko biedny Eskel nie miał chwili na bycie badassem (postaci, które sprowadzamy w ogóle są prawie pominięte, ale większość też ma swoje 5 sekund) ;/

Niby miałem przeczucie, że jeżeli umrze to pojedyncza, drugoplanowa postać, ale i tak dem feels. Lubiłem postać zmarłego, ot idealny mentor, ale no wszyscy zabijają ciągle mentorów :sad:

Do tego punktu historia jest bardziej niż satysfakcjonująca. Po 80 godzinach gry dialogi dalej są naturalne, interakcja z innymi nie jest sztuczna. No i dalej świetnie zwiedza się ten świat.

No i zaczynam powoli się brać za misje z dodatków. Póki co ruszyłem główny wątek (chyba?) serca z kamienia i przyznam jest intrygujący.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

@z0nk

 

używaj tag spoiler

 

Ja powoli robię Biały Sad. Trochę wolno ale za wcześnie

wyłowiłem szakłak i zaburzyło realizacją głownego zadania.

 

 

Kończę zadanie poboczne Cenna przesyłka i idę po wiedźmiński stalowy miecz cechu żmiji a następnie Licho ze studni. W tak zwanym międzyczasie odwiedzę miejsca mocy i będę miał dodatkowe punkty do podniesienia umiejętności.

a odnośnie Zamku w Wyzimie, jest tam ukryta komnata

 

 

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Brachu napisał:

@z0nk

 

używaj tag spoiler

 

Ja powoli robię Biały Sad. Trochę wolno ale za wcześnie

wyłowiłem szakłak i zaburzyło realizacją głownego zadania.

 

 

Kończę zadanie poboczne Cenna przesyłka i idę po wiedźmiński stalowy miecz cechu żmiji a następnie Licho ze studni. W tak zwanym międzyczasie odwiedzę miejsca mocy i będę miał dodatkowe punkty do podniesienia umiejętności.

a odnośnie Zamku w Wyzimie, jest tam ukryta komnata

 

 

Wrzuciłem toto co chciałem w spoiler. I widzę, że działa. Czy u Ciebie się rozsypał??

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
Gwint jest słabo zbalansowany w wieśku. Gram północą cały czas i samymi bohaterami koszę każdego.
Btw szybko do niego dotarłeś. Ja chyba miałem około 10 lvlu ^^
Główna misja 6 lvl czy 5 no i daje dużo doświadczenia i raczej zrobię początek. Następnie pozwiedzam Velen i zrobię kilka misji pobocznych.
Odnośnik do komentarza
  • 8 miesięcy później...

Imo trochę niefortunna data wydania, trzy dni przed Red Dead Redemption 2, gra może zniknąć w nawale informacji o produkcji Rockstar, która jest chyba najbardziej oczekiwanym przez branżę tytułem od kilku lat. Dobrze, że ktoś wpadł na pomysł żeby wersje konsolowe wydać w grudniu.

I nie rozumiem, dlaczego CDP nie spróbował wrzucić tego tytułu na Switcha. Mogliby mieć fajne wejście na Nintendo z "małą" grą w uznanej wiedźmińskiej marce :-k

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...