Skocz do zawartości

Wiedźmin


P0nury

Rekomendowane odpowiedzi

Akurat to jest jeden z niewielu pozytywów inwentarza - opisy fabuły lądują w zakładce z fabułą.

Jak czekałem na pacza do "trójki", to pogrywałem w "dwójkę" i choć tam sterowanie w ekwipunku było makabryczne (gra na padzie), to jednak zakładki były lepiej ogarnięte. Dla mnie pozostaje zagadką kto przepuścił zakładkę, która mieści "wszystko". Eliksiry, oleje i petardy powinny mieć osobną, tak jak listy i książki. A w ogóle, petardy powinny mieć szybki wybór z menu "okrągłego" w grze - po prostu za często się zmieniają. Raz walczysz z istotą magiczną (u mnie zestaw księżyc i dwimeryt), a raz z ludźmi (purchawa i ta petarda co podpala). Wchodzenie za każdym razem do menu, przewijanie ~10 stron z książkami i wybieranie odpowiedniej petardy trwa za długo i jest uciążliwe, co jest złe,

Odnośnik do komentarza

Duży spoiler dotyczący starcia w Kaer Mohren - kto nie dotarł do tego momentu - nie zaglądać.

Pytanie:

 

 

Czy Vesemir musiał zginąc czy to moja nieuwaga i mozna było go uratować?

 

 

Pytanie drugie - jak długa gra jeszcze przede mna po wyjeździe z Kaer Mohren

na Łysą Górę?

 

Odnośnik do komentarza

Drugi spoiler: zależy czy grasz tylko fabułą - jeśli tak, to pewnie koło 4h.

Mam jeszcze trochę zadań do wykonania i mase zadań na Skellige (pół wozu pytajników chociażby).

Olać więc Górkę (tzn zabrać się z niej i robić zadania poboczne / czyścić Skellige a potem wrócić na Górkę? Czy jak?

Odnośnik do komentarza

Juz wczoraj ogarnalem sprawe. Okazalo sie ze ksiazki nie bylo w zakladce z innymi ksiazkami, tylko w nastepnej, dotyczacej rzeczy fabularnych... :roll:

ja tak miałem z książką

informującą o wilkołakach, człowieku-niedźwiedziu, że zapomniałem jej przeczytać i nie miałem wpisów w betariuszu

 

Odnośnik do komentarza

Panie Lasu

 

 

ale zmascilem... Zabilem te druidke zamieniona w drzewo :/ Nie lubie zmieniac decyzji po fakcie ale kusi mnie zeby ja uratowac zamiast pomagac siostrom. Przy okazji - olbrzymi szacunek dla grafikow i tworcow postaci trzech siostr. Autentycznie zrobilo mi sie niedobrze patrzac na ich postacie...

 

Odnośnik do komentarza

Skończyłem.

 

 

Smuteczek na końcu :( Wielki smuteczek.

 

 

10/10 chyba będzie sprawiedliwą oceną.

 

Spoiler końcowy dla tych co przeszli grę, reszta nie czytać!

 

 

Czy Ciri zawsze ginie? Czy da się potoczyć akcję jakoś inaczej? U mnie weszła do tej lodowej krainy i niestety zginęła :(

 

 

Swoją droga impreza w Kaer Moren była przednia. Zabawa i śmiech na 102 ;)

Odnośnik do komentarza

Guli:

 

 

A na pewno dograłeś do końca? :-k Bo ja tez myślałem, że Ciri zginęła, a tak się nie stało. Po jej wejściu w zimno jest jeszcze mały fragment do rozegrania ;) Bo jeśli zginęła, to zginął tez najpewniej Geralt - przynajmniej tak to wygląda na filmiku ze "złym zakończeniem" jaki widziałem (Geralt w domu czarownic walczy z przeważającymi liczebnie stworami)"

 

Odnośnik do komentarza

Z tego co się orientuję, to istnieją 3 różne zakończenia:

 

Wszystko zależy od 4 (lub 5) decyzji podjętych podczas gry. Mianowicie:

- w Kaer Morhen po bitwie, możesz albo porzucać się śnieżkami z Ciri i w ten sposób ją rozśmieszyć (dobra decyzja) lub upić (zła decyzja)

- możesz udać się na grób Skjalla (dobra decyzja) lub odmówić (zła decyzja)

- w komnacie Avallacha możesz zniszczyć laboratorium (dobra decyzja) lub uspokoić Ciri i dać jej naszyjnik Larry (zła decyzja)

- możesz pozwolić udać się Ciri samej na spotkanie z Lożą (dobra decyzja) lub pójść z nią (zła decyzja) - tego nie jestem pewien.

Jeśli podejmiesz co najmniej 2 dobre decyzje to Ciri przeżyje. Dodatkowo, zanim udasz się na sabat w celu zabicia Imleritha, masz możliwość udania się do Emhyra od którego możesz wziąć pieniądze (zła decyzja) lub odmówić (dobra decyzja).

Wtedy do dobrego zakończenia potrzebne są co najmniej 3 dobre decyzje z 5. Wybierając się do Emhyra aktywujesz trzecie zakończenie - Ciri wyruszy po pokonaniu Gonu i Białego Zimna do Emhyra, żeby zostać cesarzową.

Oczywiście to zależy też od wyboru w misji z zabójstwem Radowida. W końcu jeśli Emhyr zginie, to Ciri nie będzie mogła zostać cesarzową :)

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...