Skocz do zawartości

Wiedźmin


P0nury

Rekomendowane odpowiedzi

 

BTW, uwielbiam Wiedźmina 3 za przypadkowe misje. Idę sobie i trafiam na zwłoki, rozpoczynam poszukiwania i trafiam na bandę... Ta gra jest ogromna :)

 

 

A mnie to szczerze mówiąc nudzi. Jeden z niewielu minusów Wiedźmina to moim zdaniem właśnie takie malutkie questy, które nic nie wnoszą do gry. Najwyżej znajdziesz jakiś nowy miecz który zadaje 3 obrażenia więcej. W ogóle za dużo tego ekwipunku jest moim zdaniem. W takich na przykład baldurach, jak znalazłeś jakiś unikatowy przedmiot to wiedziałeś że jest kozak i niektóre nazwy broni nadal pamiętam, a przy tym była mega różnorodność wyboru. A w wieśku w co drugiej skrzynce znajdujesz jakiś unikat, które tak naprawdę prawie się od siebie nie różnią.

 

 

Mnie się bardzo podoba, że można zarabiać lub rozbierać na części ten sprzęt :D

Odnośnik do komentarza

Kłeszczyn zaniepokojonego okapi.

 

Apdejtnąłem sobie Wielisława do wersji 1,06 i podejrzewam mega buga albo mi się w oczkach mieni.

Po demontazu run z mieczy i rynsztunku te... znikają miast pojawić się w mojej sakwie. Właśnie przed chwilą mnie mega wkurw złapał bo skumałem, że miałem dwa duże glify Quen i... nagle nie mam. Ktoś takie cuda na kiju zauważył?

Odnośnik do komentarza

Kłeszczyn zaniepokojonego okapi.

 

Apdejtnąłem sobie Wielisława do wersji 1,06 i podejrzewam mega buga albo mi się w oczkach mieni.

Po demontazu run z mieczy i rynsztunku te... znikają miast pojawić się w mojej sakwie. Właśnie przed chwilą mnie mega wkurw złapał bo skumałem, że miałem dwa duże glify Quen i... nagle nie mam. Ktoś takie cuda na kiju zauważył?

ja właśnie zauważyłem

Odnośnik do komentarza

Jakie znowu petardy? Miecz w garść. Quen zapodać i huzia na wilka.

Zanim mu się cokolwiek zregeneruje to już go robaki żrą.

 

Kwestia run - nie wiedziałem, że usunięcie ich z miecza niszczy je. Uważam, że to bezsens bo po wuj je ściagać w takim razie? Żeby Włożyć lepsze na to samo ostrze? Bezsens.

Co do rynsztunku - gram sobie składanką i dziwnie się czuję czytając jakie to bonusy mają zbroje "wiedźmińskie" :D Sam ich już nie zrobię bo gdzieś na starcie opchnąłem handlarzom swoje podstawowe buty, gacie, rękawiczki oraz kurtę. Po prostu znalezłem lepsze to opchnąłem badziew. I teraz nie wiem komu i gdzie to opchnąłem więc nie odkupię :keke:

Ale walka i tak jest - jak dla mnie - za prosta, mimo braku owych odjechanych bonusów.

 

Zastanawiam się czy nie zacząć od nowa, bez kończenia pierwszego podejścia. I tym razem jeszcze dokładniej podejść do Wiesia bo przedpadło mi kilka kart do Gwinta, który ostatnio mocno mnie zainteresował. Nawet kilka razy w zajebistym stylu ograłem rywala usiłującego wiedźmina wydymać talią potworów (gra przeciwko potworom jest trudna, zresztą przeciwko Wiewiórom także). No, panie, jakże to? Wiedźmina? (Talar, Manekin i Znachorka rulez; no i oczywiście Pożoga - niezbędna na Wiewióry i Potwory przywołujące karty z całej talii).

Odnośnik do komentarza

Jakie znowu petardy? Miecz w garść. Quen zapodać i huzia na wilka.

Zanim mu się cokolwiek zregeneruje to już go robaki żrą.

 

Kwestia run - nie wiedziałem, że usunięcie ich z miecza niszczy je. Uważam, że to bezsens bo po wuj je ściagać w takim razie? Żeby Włożyć lepsze na to samo ostrze? Bezsens.

Co do rynsztunku - gram sobie składanką i dziwnie się czuję czytając jakie to bonusy mają zbroje "wiedźmińskie" :D Sam ich już nie zrobię bo gdzieś na starcie opchnąłem handlarzom swoje podstawowe buty, gacie, rękawiczki oraz kurtę. Po prostu znalezłem lepsze to opchnąłem badziew. I teraz nie wiem komu i gdzie to opchnąłem więc nie odkupię :keke:

Ale walka i tak jest - jak dla mnie - za prosta, mimo braku owych odjechanych bonusów.

 

Zastanawiam się czy nie zacząć od nowa, bez kończenia pierwszego podejścia. I tym razem jeszcze dokładniej podejść do Wiesia bo przedpadło mi kilka kart do Gwinta, który ostatnio mocno mnie zainteresował. Nawet kilka razy w zajebistym stylu ograłem rywala usiłującego wiedźmina wydymać talią potworów (gra przeciwko potworom jest trudna, zresztą przeciwko Wiewiórom także). No, panie, jakże to? Wiedźmina? (Talar, Manekin i Znachorka rulez; no i oczywiście Pożoga - niezbędna na Wiewióry i Potwory przywołujące karty z całej talii).

Dałem radę bez żadnych bombek. Szło ciężko. Ja powoli szukam składników do tej bombki, ale znaleźć je trudno i nie mam schematu.

 

Karty zbieram powoli. Co do rynsztunku wiedźmińskiego specjalistycznego, pancerz z Kaer mam.

Odnośnik do komentarza

1) Mapy do lokacji ze schematami (albo trafić fuksem podczas eksplorowania świata)

2) Ochotę szukać, bo są rozstrzelone po całym świecie

3) Jak juz znajdziemy, to odpowiednio wyszkolonego rzemieślnika (gdzie najlepsze zbroje mogą robić arcymistrzowie, do odblokowania których są questy poboczne)

3a) Przy okazji mieć wymagane przez schemat składniki

4) Odpowiedni level żeby założyć wybrany przez siebie zestaw

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...