Skocz do zawartości

Prezenty na wszelakie okazje


Jabol

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie proszę o pomoc - prezent dla koleżanki na 30-te urodziny. Dziewczyna to tzw. "Matka Polka", matka dwójki dzieci, ale nie jest kurą domową. Na półce zauważyłem. że ma kolekcję książek Stephena Kinga, więc może coś z literatury podobnej do twórczości tego autora?

 

Nie piszcie, żebym kupił dobry alkohol, bo taki pewnie się znajdzie ;)

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

panowie,

a moze raczej ojcowie, bo to wy sie teraz tym bardziej interesujecie.

 

za dzieciaka sie cholernie jaralem LEGO, ale pamietam, ze to byly zwykle klocki, z ktorych mozna bylo skladac przerozne elementy, a teraz na topie sa jakies start warsy, safari i roboty. pytanie moje jest nastepujace, jaka jest skala trudnosci ukladania tego "nowego" LEGO? ile jest elementow w takim opakowaniu?

 

chcialbym zrobic taki prezent, dziewczyna ma zamilowanie do "skladania", ale nie kupie jej modelu samolotu, a LEGO wydaje sie ciekawym rozwiazaniem. ewentualnie sa jakies podobne zabawki?

Odnośnik do komentarza

ciężko jednoznacznie odpowiedzieć na Twe pytanie.

ilość elementów zależy od zestawu. jednak z tego co bawię się z córką LEGO to jest sporo klocków nawet w małych zestawach. możesz sprawdzić np TU ile jest w zestawie.

teraz składa się totalnie inaczej (w moim odczuciu) niż kiedyś. są inne instrukcje i inaczej części wyglądają niż powiedzmy 20/15 lat temu.

trudność zależy od tego co w pudełku i od ile dziecko ma lat.

Odnośnik do komentarza

Pamietam, ze niegdys w jakims filmie widzialem, ze matka w ramach prezentu urodzinowego podarowala synowi kilka kawalkow drewna, gwozdzie i mlotek, co po zlozeniu zamienilo sie bodajze w karmnik. Chcialbym wlasnie pobudzic osobe, ktorej chce dac prezent do jakiegos dzialania. Wiem, ze ma zamilowanie do skladania i majsterkowania, ale jedyny co przychodzi mi do glowy to LEGO. Sa zabawki podobnego typu?

 

Na razie znalazlem cos takiego:

http://allegro.pl/le...2834262267.html

 

Chetnie poszukalbym poprzez google, ale totalnie nie wiem, co mialbym wpisac w pole wyszukiwania.

Odnośnik do komentarza
  • 1 rok później...

Panowie (a może i panie)!

Zbliżają się święta i jak wiadomo wypadałoby coś kupić naszym paniom ;-) Niestety w tym roku mam nie mały problem, ponieważ kompletnie nie wiem co mógłbym kupić swojej drugiej połówce. Macie może, drodzy forumowicze, jakieś dobre rady na tę okazję?

Odnośnik do komentarza

Panowie (a może i panie)!

 

Zbliżają się święta i jak wiadomo wypadałoby coś kupić naszym paniom ;-) Niestety w tym roku mam nie mały problem, ponieważ kompletnie nie wiem co mógłbym kupić swojej drugiej połówce. Macie może, drodzy forumowicze, jakieś dobre rady na tę okazję?

Paletę cieni może jakieś dobrej firmy?

Odnośnik do komentarza

Co mogę kupić chłopakowi 12 lat tak do 80zł? Myślałem nad padem bo dużo gra w fifę na lapku, ale takie współpracujące z fifą zaczynają się od 100zł (xboxowy 120), co jeszcze można? Generalnie wiem, że lubi piłkę nożną (często na orlikach gra) i gra dużo na kompie (lapka ma) :P.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...