Skocz do zawartości

Prezenty na wszelakie okazje


Jabol

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc później...

Chce kupić jako prezent Cygaro. Jedno symboliczne cygraro. Możecie mi ktoś doradzić co wybrać? Poprzeglądałęm trochę sklepy internetowe z cygarami i jest tego naprawdę multum. No i ceny też bardzo rożbieżne. Chciałbym coś takiego symbolicznego ale i nie tandete. Z produktami tytoniowymi nie mam kompletnie nic wspólnego.

 

Dzięki za rady i propozycje :)

Odnośnik do komentarza

Odpisałem w PW, ale odpiszę i tutaj.

W cygarach nie zwraca się uwagi na cenę ale na smak. Na cenę i pochodzenie z Kuby, uwagę zwracają lansiarze. Dobre cygaro można mieć i za 13 zł.

 

To co klasyczne i sprawdzone od lat to lans? Smak jest kwestią inwidualną, nie sprawdzi, nie spróbuje. Moi znajomi mając Cohibę jako pierwsze cygaro w życiu byli bardzo zadowoleni, choć byli nastawieni sceptycznie. A gwarantuję Ci, że znajdziesz Cohibę w cenie mniejszej niż 20 zł

Odnośnik do komentarza

jak mozesz mowic, ze zwraca sie uwage na smak, kiedy kazdy ma inne gusta, o ktorych nie sposob dyskutowac. ja kiedy palilem papierochy to wolalem LMy, mimo ze kazdy palil Marlboro, a LMow nie wlozylby do ust. sadze, ze z cygarami jest podobnie. ;)

 

Większość moich /palących/ znajomych pali LM, nie Marlboro. ;) Poza tym kupujesz cygaro dla firmy czy smaku? Jak zaczynałem to kupiłem mnóstwo cygar z różnych krajów/przedziału cenowego/rozmiarów. Wszystko po dwie sztuki. W ten sposób wyrobiłem sobie zdanie na temat tego co mi smakuje, a co nie. Z cygarami jest inaczej niż z papierosami. Wystarczy złe przechowywanie i najdroższe/najlepsze dotąd cygaro będzie do niczego.

Cohiba po 20zł? Z własnego importu to może i tak.

Inna sprawa, że pisałem o przereklamowaniu Cohiby i innych kubanów. Doskonałe cygara są z Dominikany czy Nikaragui.

 

P.S: Sorry za OT w tym dziale.

Odnośnik do komentarza

Co do przechowania to moim cygarom wystarczy porządnie zamykane drewniane pudełko, kupione przy zakupie cygar i ich stan się nie zmienił ani trochę.

 

Czy przereklamowane czy nie to kwestia ponownie gustu ;) Poza tym jeśli chodzi o prezent to przecież podarek także zrobi miłe wrażenie (na laiku) jeśli marka będzie znana. Co mu po świetnych cygarach z innych krajów jeśli w życiu słyszał tylko o kubańskich? A tu zobaczy znaną markę i się ucieszy z odrobiny " elitarności " :)

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

Zbliza sie dzien kobiet i przypadlo mi zorganizowanie jakiejs niespodzianki dla pracujacych w moim dziale pan, a jako ze w wymyslaniu zbiorowych prezentow jestem noga, zwracam sie o pomoc do Was. Dodam, ze stopien trudnosci jest ekstremalny, bo facetow lacznie 4, a kobiet 15 - trudno ciac koszty w takich warunkach, ale oszczednosc to cnota. ;)

Odnośnik do komentarza

siemka

niekoniecznie szukam pomyslu na prezent, ale jakas skladowa jego czesc. interesuje mnie, gdzie moglbym dostac "stary papier". mam na mysli, by kartki papieru wygladaly na poniszcozne, wytarte, ale zarazem chcialbym na nich pisac. czytalem, ze moge sam wyrzadzic troche szkod zwyklym kartkom i uzyskam pozadany efekt, ale jakis pomysl gdzie mozna takie cos gotowe kupic?

Odnośnik do komentarza

Ja zawsze robiłem stare mapy biorąc zwykłą kartkę z bloku rysunkowego i malując ją torebką z herbatą (oczywiście zaparzoną), a później opalając brzegi. Nie wiem czy to o takie coś chodzi, ale jest to proste i zajmuje 10 minut roboty

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...