Skocz do zawartości
Zapraszamy do udziału w tradycyjnym plebiscycie CMF Awards, edycji 2017! Swój głos można oddać w poniższym dziale do 25.01 do godziny 23:59.
CMF Awards 2017
Jabol

Prezenty na wszelakie okazje

Rekomendowane odpowiedzi

znowu ja :D

prezent dla 17 letniej kobiety na urodziny :D?

chcialbym dac cos od siebie, wlozyc w to nieco pracy. mam pare pomyslow, ale moze akurat ktorys z was wstrzeli sie w moj gust :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Widział ktoś może gdzieś kiedyś ;) Prezent w postaci skoroszytu, a w nim kieliszki i jakaś flaszka? Bo próbowałem coś takiego namierzyć na Allegro, ale bez skutku :/

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Co się teraz kupuję chłopom na osiemnastkę? :) Braciak zbliża się do tego magicznego dnia, a ja jestem w ciemnej dupie. Nie chciałbym kupować czegoś oklepanego - koszulki ulubionej druzyny/płyty/dmuchanej lalki/jakiegoś alko/innego sztampowego prezentu. Młody robi teraz prawko - samochodu mu nie kupię, bo to już ma ugadane z chrzestnymi - myślałem przez chwilę o jakimś talonie na wachę :D

Any ideas? :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

odkurzacz samochodowy, tudzież jakieś środki do kosmetyki auta.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Albo jakiś kurs bezpiecznej jazdy. Nauka wychodzenia z poślizgów innych krytycznych sytuacji może być super dla młodego kierowcy,

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Hmm, może któryś z bardziej doświadczonych kolegów doradzi- jakiś prezent z małym figlem- do kobiety 31 lat - szukałem coś na Toys4boys i Ministerstwo Gadzetów , ale raczej nic nie przykuło mojej uwagi..:)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Co mogę kupić przyjaciółce na urodziny? :) Jakieś propozycje? :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Może coś z obuwia?

Co proponujesz? :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Może coś z obuwia?

Co proponujesz? :)

Przecież to Ty się na tym znasz.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dobra a tak na serio? :|

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Tak na serio to jeśli jest to przyjaciółka to dokładnie powinieneś wiedzieć czym ona się interesuje (jakie ma hobby/co lubi) i wtedy bez problemu możesz kupić coś co nawiązuje do jej zainteresowań.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Hmm, może któryś z bardziej doświadczonych kolegów doradzi- jakiś prezent z małym figlem- do kobiety 31 lat - szukałem coś na Toys4boys i Ministerstwo Gadzetów , ale raczej nic nie przykuło mojej uwagi.. :)

Ta przyjaciółka ma małą niespodziankę dla Ciebie czy to jednak przyjaciel?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Mógłbyś polecić ktoś stronkę z zegarkami ? Wiem,że jest tego dużo, ale szukam czegoś skądś ktoś już kiedyś zamawiał i nie miał przygód z wysyłką, opakowaniem tego itp. :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Hmm, może któryś z bardziej doświadczonych kolegów doradzi- jakiś prezent z małym figlem- do kobiety 31 lat - szukałem coś na Toys4boys i Ministerstwo Gadzetów , ale raczej nic nie przykuło mojej uwagi.. :)

Ta przyjaciółka ma małą niespodziankę dla Ciebie czy to jednak przyjaciel?

Jak najbardziej NIE- przyjaciel:)) Prezent na urodziny- jakiś fajny drobiazg:) Tytuł witryny tendencyjny wiem..;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

dzisiaj niekoniecznie z prosba, a moze nawet i z porada dla osob, ktore wciaz wierza w magie swiat i prawdziwe niespodzianki, a nie tandetne roze i perfumy :D

na ostatnie urodziny udało mi sie zrobic dla lubej, w miare ciekawy, zdaje sie prezent - przynajmniej swiadczyla o tym reakcja

spotykalem sie z naszymi wspolnymi znajomymi, albo nawet i tylko jej znajomymi i wszystko to nagyrwalem na kamere. prosilem, eby skladali zyczenia urodzinowe – najczęściej się wygłupiali, co tylko dodawalo efektu. poprzez gry typu call of duty czy tez gpro poznalem wielu ludzi z wielu krajowet i kontynentow. ich poprosilem o to samo i w ten sposob zebralem 70 nagran z 30 roznych krajow, z kazdego kontynentu w wielu jezykach. wszystko udalo mi sie - z wielkimi problemami - polaczyc w calosc i dodac tez pare slow od siebie. dysponujac kluczami do jej mieszkania udalo mi sie wbic, zapalic pare swiec i wrzucic plyte do odtwarzacza dvd. pozniej, niepozornie poprosilem, zeby zobaczyla ze mna co w telewizji, a gdy wlaczyla telewizor jej oczom ukazalo sie moje arcydzielo z movie makera :D :D :D

tak sobie pomyslalem, ze jakis desperat albo niepoprawny romantyk kiedys moze wykorzysta, byc moze i na swieta :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

hehe, ciekawa, fajna opcja Fasol :D

gratuluje pomysłu i dobrze iż się sprawdził.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta