Skocz do zawartości
Do końca roku można głosować na użytkowników, którzy powinni znaleźć się w XIV kadencji ModTeamu.
TEMAT WYBORCZY
Jabol

Prezenty na wszelakie okazje

Rekomendowane odpowiedzi

A dlaczego ma sie to nie spodobac kobiecie >40? Bizuteria jak kazda inna. Sam pomysl bardzo fajny i szpan jest, bo charmsy sa dosyc drogie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bransoletkę Pandory.

Ewentualnie taką bransoletkę na którą nakłada się charmsy. Jeśli dziewczynie się spodoba, to na każdą okazję masz prezent z głowy :)

Ty śmieszku :keke:

Choć moja mama czuję się jak na swój wiek młodo więc to może nie jest taki zły pomysł :-k

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

a co to są charmsy?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bransoletkę Pandory.

Ewentualnie taką bransoletkę na którą nakłada się charmsy. Jeśli dziewczynie się spodoba, to na każdą okazję masz prezent z głowy :)

Ty śmieszku :keke:

Choć moja mama czuję się jak na swój wiek młodo więc to może nie jest taki zły pomysł :-k

O kurde, myślałem, że wciąż piszemy o dziewczynie jmk. Przepraszam Jahu za tę "dziewczynę" :) Moja mama ma taką i bardzo ja lubi. Staramy się z ojcem kupować jej charmsy jakieś tematyczne typu jak rodzice się przeprowadzili to domek, albo książka bo mama jest molem książkowym itp.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

dzięki :) to jest srebro 925 jak rozumiem zazwyczaj?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

dzięki :) to jest srebro 925 jak rozumiem zazwyczaj?

Nie znam sie na srebrze, ale te charmsy moga byc zrobione z roznych kruszcow, wiec znajdziesz tez zlote itp. Ogolnie tylko przestrzegam przed kupowaniem czegos "a'la pandora ale 2x tansze" bo widac roznice.

Najlepiej po prostu podejsc do YES (powinno byc w kazdej wiekszej galerii handlowej) albo sklepu Pandory i przekonac sie na wlasne oczy, bo wybor jest naprawde duzy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Szukam pomysłu dla trzynastolatki na święta, tak do 100 zł. Macie jakieś pomysły?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niegłupie byłoby napisać jakie ma zainteresowania ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ale wtedy to za bardzo bym Wam ułatwił zagadkę :)

I gdybym to wiedział to sam bym umiał coś wymyślić

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
13 minut temu, tio napisał:

Ale wtedy to za bardzo bym Wam ułatwił zagadkę :)

I gdybym to wiedział to sam bym umiał coś wymyślić

Wiesz, to tak ciężko doradzić. W tym wieku jest spory przeskok w zainteresowaniach i zadowoleniu z jakiegoś prezentu- wiem z doświadczenia, moja córa ma dokładnie tyle i ciężko by było tak określić bez podpowiedzi, co na prezent. 

Kontaktu z jej rodzicami nie masz? Może ich podpytać. Tak ogólnie na ten wiek, to jest zajebiście ciężko wcelować. Ja bym powiedział, że na spokojnie w jakieś kosmetyki, tylko nie wiem co jej rodzice na to. Oczywiście nie mam tu na myśli jakiś tuszów do rzęs itp. tylko coś w do kąpieli, kremy. 

• Lubię! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Makk dobrze kombinuje, to już mała kobieta, więc takie małe rzeczy a la coś do kąpieli bardzo spoko. W tym budżecie to mógłbyś milion rzeczy zrobić, jak to jest ktoś z kim masz kontakt typu siostrzenica czy cokolwiek to mógłbyś ją zabrać w jakieś ciekawe miejsce a la park rozrywki czy na jakiś ciekawy wyjazd. Naturalnie w grę wchodzi masa mało oryginalnych pierdół jak książka czy, nie wiem, gra planszowa. No cokolwiek więcej mógłbyś dodać ;)

• Lubię! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chcę kupić dziadkowi ciśnieniomierz na rękę, taki do noszenia na stałe. Ma ktoś jakieś doświadczenie z takimi rzeczami? Bo teściowa chce kupić jakiś za 50 zł i żona się martwi, że to będzie dziadostwo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moja babcia kiedys miala cisnieniomierz na reke (nie pamietam ile kosztowal) i tak - to bylo dziadostwo. Generalnie duzo lepsze i bardziej dokladne sa zwyczajne, stacjonarne cisnieniomierze.

• Lubię! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Miałem kiedyś w domu - potwierdzam.  Gówno.

• Lubię! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzięki za potwierdzenie opinii z netu. Odpuszczamy temat.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moja kobita ma w listopadzie urodziny. Jest wielką fanką Simpsonów, których od dłuższego czasu nie ma za bardzo jak oglądać (kiedyś katowaliśmy na weeb.tv przez laptop podłączony do telewizora #nostalgia). Chciałbym jej zrobić prezent związany właśnie z Simpsonami, ale z tego co widzę na Allegro sezony na płytach (tak żeby mogła sobie odpalać na konsoli np.) są niekompletne i koszmarnie drogie.

Moze ktoś się orientuje czy jest gdzieś do kupienia jakaś gruba paka kilkunastu sezonów za rozsądne pieniądze?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Taka zagwozdka: prezent na 70tkę dla teścia? Co lubi: hoduje gołębie, jeździ taksówką, rąbie drzewo na zimę, pije warkę, ogląda Kiepskich, najchętniej spędza czas w tak zwanym obejściu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość MitnickMike

Scyzoryk. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi