Skocz do zawartości
W ostatni weekend lipca odbędzie się XVIII Zlot CMF. Serdecznie zapraszamy!
TEMAT ZLOTOWY
ANKIETA: CZY WEŹMIESZ UDZIAŁ W ZLOCIE?
Jabol

Prezenty na wszelakie okazje

Rekomendowane odpowiedzi

I tak nie poruchasz

Ale każdy jubiler powinien mieć taką możliwość.

Nie mam zamiaru ma narzeczonego :P

to po chuj się starasz?

Bo to moja dobra znajoma :P

Alan z Warsaw Shore coś takiego kupił w Łebie i pewnie dużo nie kosztowało, przemyśl to.

To przynajmniej będę modny :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dobry ziomek postanowił uczcić fakt, że mu '3' wskakuje na front licznika i robi urodziny. Pojawia się zatem kwestia prezentu. Najbardziej uniwersalny odpada, bo jubilat nie spożywa mocniejszych alkoholi. Jakieś pomysły?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jakieś zainteresowania?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

BTC i Quake :kekeke:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dobra myszka+ podkładka? :>

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

myślę, że nie pogardził by hajsem, ew. jak macie kilku wspólnych kumpli ściepnijcie się może na coś większego ?

jak jest komputerowym freakiem, to może jakaś profesjonalna myszka ? na dobre GPU w pół dzielni pewnie byłoby trzeba się zrzucać ;)

generalnie takim geekom ciężko coś kupować, ew. myślałeś nad jakąś grą logiczną(planszową), typu abalone albo może rumikub ? obstawiam, że gość raczej nie jest humanistą

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Tylko w gry planszowe się gra z kimś, a z geekami wiadomo jak jest :keke: Myszka, klawiatura są ok, zawsze się przydają.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jak macie jakiś sroższy budżet, to kupcie mu koparkę do bitcoinów :) Albo jakiś osprzęt do niej jak takową już posiada.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Primo, koparka jeśli dobrze pamiętam, to jest wydatek minimum 10k więc trochę za wysoko ;) Secundo, on już się w kopanie nie bawi. Swoją koparkę opylił i tylko tradingiem się zajmuje.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Na ostatniej osiemnastce byłem dosyć dawno, a otrzymałem zaproszenie od osoby z rodziny (kuzynki) i teraz nie wiem za bardzo, co takiej osobie dać, bo jej facebook średnio jest pomocny, a zapytanie w google nie dają jakiejś ciekawej propozycji. Dziewczyna interesuje się tańcem (jakieś hip-hopy i tego rodzaju klimat), do tego Bieber i pewnie tym czym inne nastolatki. Jednak bez zboczonych pomysłów bym prosił :P Nie wiem za jaką sumę prezenty się teraz kupuje, ale powiedzmy, że 200-300 zł + pewnie coś dorzucę do koperty.

Pierwszą myśl był Instax, ale może ktoś będzie miał lepszy pomysł :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Zbliża mi się wielkimi krokami okrągła rocznica bycia razem, to już 10 lat. Jakoś nie mogę wpaść na jakiś fajny i oryginalny pomysł na prezent. Ktoś doświadczony stażem może coś podpowiedzieć? :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie jestem doświadczony stażem, ale może poszukaj taniego lotu zagranico i zróbcie sobie randkę? Za 100-300zł za osobę można dorwać na różnych promocjach jakieś Antwerpie, Londyny, Neapole. Ja tak zrobiłem teraz, na urodziny Anety zafundowałem jej lot do Londynu na weekend :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Zbliża mi się wielkimi krokami okrągła rocznica bycia razem, to już 10 lat. Jakoś nie mogę wpaść na jakiś fajny i oryginalny pomysł na prezent. Ktoś doświadczony stażem może coś podpowiedzieć? :)

Może karnecik na masaż?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

W sumie zawsze działa biżuteria. Jeśli to okrągła ładna rocznica to możesz zaszaleć. Btw jaki budżet?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie jestem doświadczony stażem, ale może poszukaj taniego lotu zagranico i zróbcie sobie randkę? Za 100-300zł za osobę można dorwać na różnych promocjach jakieś Antwerpie, Londyny, Neapole. Ja tak zrobiłem teraz, na urodziny Anety zafundowałem jej lot do Londynu na weekend :)

To byłaby dobra opcja, tylko ja nie mam żadnego wolnego weekendu...

Może karnecik na masaż?

Jest to jakaś opcja.

W sumie zawsze działa biżuteria. Jeśli to okrągła ładna rocznica to możesz zaszaleć. Btw jaki budżet?

Właśnie złoty łańcuszek z wisiorkiem dałem jej rok temu :D. Nie wiem dokładnie jaki, kilka stów na pewno.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

To byłaby dobra opcja, tylko ja nie mam żadnego wolnego weekendu..

I nie masz możliwości wolnego nic? Czyli musiałby być przedmiot :-k? A co ją jara, jakie ma zainteresowania?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta