Skocz do zawartości

Prezenty na wszelakie okazje


Jabol

Rekomendowane odpowiedzi

@tio a moze alkomat? Zwlaszcza, ze tesc piwko pije i jezdzi na taxie. Oczywiscie moze zawsze wszystko kontroluje, wiec nie ma tematu, ale wiem po swoim tesciu, ze pare razy z mojego korzystal, bo np. w sobote piwko do obiadu strzelil, a potem nagle jakis wyjazd mu wypadal (nie mowiac juz o typowo swiatecznych sytuacjach, gdzie wieczorem impreza, a na drugi dzien trzeba kogos przywiezc/odwiezdz). W miare dobry alkomat to ze 300-350 zl (ja mam Pro X-5).

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

Akurat też chciałem dzisiaj tutaj napisać - co kupić ojcu fajnego do kuchni? Budżet pewnie tak do 500 zł. Ostatnio był moździerz porządnym, wcześniej porządny nóż. Mama sugerowała nóż elektryczny, ale nawet nie wiem do czego miałoby to być. Coś takiego fajnego, co powinno kucharza zajarać, że może korzystać z tego :-k 

Odnośnik do komentarza
15 godzin temu, Reaper napisał:

Akurat też chciałem dzisiaj tutaj napisać - co kupić ojcu fajnego do kuchni? Budżet pewnie tak do 500 zł. Ostatnio był moździerz porządnym, wcześniej porządny nóż. Mama sugerowała nóż elektryczny, ale nawet nie wiem do czego miałoby to być. Coś takiego fajnego, co powinno kucharza zajarać, że może korzystać z tego :-k 

 

Skoro ma porządny nóż to porządny kamień z wysokim gradem do ostrzenia ;)

A tak poza tym:

 

- konkretna (20cm minimum) patelnia żeliwna

- grzałka do sous vide

- domowa wakowarka

- porządny blender

- praska do makaronu

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
15 godzin temu, kuab napisał:

W sumie może rice cooker?

To wydaje mi się zbędne, nie wiem czy tata by z tego korzystał, on lubi praktyczne rzeczy.

 

4 godziny temu, ajerkoniak napisał:

- domowa wakowarka

 

To może być winner :-k Teściu korzysta dość mocno. Dzięki!

Odnośnik do komentarza
W dniu 28.09.2018 o 20:08, lad napisał:

Moja kobita ma w listopadzie urodziny. Jest wielką fanką Simpsonów, których od dłuższego czasu nie ma za bardzo jak oglądać (kiedyś katowaliśmy na weeb.tv przez laptop podłączony do telewizora #nostalgia). Chciałbym jej zrobić prezent związany właśnie z Simpsonami, ale z tego co widzę na Allegro sezony na płytach (tak żeby mogła sobie odpalać na konsoli np.) są niekompletne i koszmarnie drogie.

 

Moze ktoś się orientuje czy jest gdzieś do kupienia jakaś gruba paka kilkunastu sezonów za rozsądne pieniądze?

Na urodziny nie pykło, ale zawsze jeszcze są Święta więc podbijam, bo nadal nigdzie nie znalazłem :( 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...