Skocz do zawartości

Prezenty na wszelakie okazje


Jabol

Rekomendowane odpowiedzi

 

Bransoletkę Pandory.

Ewentualnie taką bransoletkę na którą nakłada się charmsy. Jeśli dziewczynie się spodoba, to na każdą okazję masz prezent z głowy :)

 

 

Ty śmieszku :keke:

Choć moja mama czuję się jak na swój wiek młodo więc to może nie jest taki zły pomysł :-k

Odnośnik do komentarza

 

 

Bransoletkę Pandory.

Ewentualnie taką bransoletkę na którą nakłada się charmsy. Jeśli dziewczynie się spodoba, to na każdą okazję masz prezent z głowy :)

Ty śmieszku :keke:

Choć moja mama czuję się jak na swój wiek młodo więc to może nie jest taki zły pomysł :-k

O kurde, myślałem, że wciąż piszemy o dziewczynie jmk. Przepraszam Jahu za tę "dziewczynę" :) Moja mama ma taką i bardzo ja lubi. Staramy się z ojcem kupować jej charmsy jakieś tematyczne typu jak rodzice się przeprowadzili to domek, albo książka bo mama jest molem książkowym itp.
Odnośnik do komentarza

dzięki :) to jest srebro 925 jak rozumiem zazwyczaj?

Nie znam sie na srebrze, ale te charmsy moga byc zrobione z roznych kruszcow, wiec znajdziesz tez zlote itp. Ogolnie tylko przestrzegam przed kupowaniem czegos "a'la pandora ale 2x tansze" bo widac roznice.

 

Najlepiej po prostu podejsc do YES (powinno byc w kazdej wiekszej galerii handlowej) albo sklepu Pandory i przekonac sie na wlasne oczy, bo wybor jest naprawde duzy.

Odnośnik do komentarza
  • 1 rok później...
13 minut temu, tio napisał:

Ale wtedy to za bardzo bym Wam ułatwił zagadkę :)

I gdybym to wiedział to sam bym umiał coś wymyślić

Wiesz, to tak ciężko doradzić. W tym wieku jest spory przeskok w zainteresowaniach i zadowoleniu z jakiegoś prezentu- wiem z doświadczenia, moja córa ma dokładnie tyle i ciężko by było tak określić bez podpowiedzi, co na prezent. 

Kontaktu z jej rodzicami nie masz? Może ich podpytać. Tak ogólnie na ten wiek, to jest zajebiście ciężko wcelować. Ja bym powiedział, że na spokojnie w jakieś kosmetyki, tylko nie wiem co jej rodzice na to. Oczywiście nie mam tu na myśli jakiś tuszów do rzęs itp. tylko coś w do kąpieli, kremy. 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Makk dobrze kombinuje, to już mała kobieta, więc takie małe rzeczy a la coś do kąpieli bardzo spoko. W tym budżecie to mógłbyś milion rzeczy zrobić, jak to jest ktoś z kim masz kontakt typu siostrzenica czy cokolwiek to mógłbyś ją zabrać w jakieś ciekawe miejsce a la park rozrywki czy na jakiś ciekawy wyjazd. Naturalnie w grę wchodzi masa mało oryginalnych pierdół jak książka czy, nie wiem, gra planszowa. No cokolwiek więcej mógłbyś dodać ;)

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
  • 9 miesięcy później...

Moja kobita ma w listopadzie urodziny. Jest wielką fanką Simpsonów, których od dłuższego czasu nie ma za bardzo jak oglądać (kiedyś katowaliśmy na weeb.tv przez laptop podłączony do telewizora #nostalgia). Chciałbym jej zrobić prezent związany właśnie z Simpsonami, ale z tego co widzę na Allegro sezony na płytach (tak żeby mogła sobie odpalać na konsoli np.) są niekompletne i koszmarnie drogie.

 

Moze ktoś się orientuje czy jest gdzieś do kupienia jakaś gruba paka kilkunastu sezonów za rozsądne pieniądze?

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...