Skocz do zawartości

Prezenty na wszelakie okazje


Jabol

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

I tak nie poruchasz

 

Ale każdy jubiler powinien mieć taką możliwość.

 

Nie mam zamiaru ma narzeczonego :P

 

 

to po chuj się starasz?

 

Bo to moja dobra znajoma :P

 

Alan z Warsaw Shore coś takiego kupił w Łebie i pewnie dużo nie kosztowało, przemyśl to.

 

To przynajmniej będę modny :D

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

myślę, że nie pogardził by hajsem, ew. jak macie kilku wspólnych kumpli ściepnijcie się może na coś większego ?

 

jak jest komputerowym freakiem, to może jakaś profesjonalna myszka ? na dobre GPU w pół dzielni pewnie byłoby trzeba się zrzucać ;)

 

generalnie takim geekom ciężko coś kupować, ew. myślałeś nad jakąś grą logiczną(planszową), typu abalone albo może rumikub ? obstawiam, że gość raczej nie jest humanistą

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

Na ostatniej osiemnastce byłem dosyć dawno, a otrzymałem zaproszenie od osoby z rodziny (kuzynki) i teraz nie wiem za bardzo, co takiej osobie dać, bo jej facebook średnio jest pomocny, a zapytanie w google nie dają jakiejś ciekawej propozycji. Dziewczyna interesuje się tańcem (jakieś hip-hopy i tego rodzaju klimat), do tego Bieber i pewnie tym czym inne nastolatki. Jednak bez zboczonych pomysłów bym prosił :P Nie wiem za jaką sumę prezenty się teraz kupuje, ale powiedzmy, że 200-300 zł + pewnie coś dorzucę do koperty.

 

Pierwszą myśl był Instax, ale może ktoś będzie miał lepszy pomysł :)

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące później...

Zbliża mi się wielkimi krokami okrągła rocznica bycia razem, to już 10 lat. Jakoś nie mogę wpaść na jakiś fajny i oryginalny pomysł na prezent. Ktoś doświadczony stażem może coś podpowiedzieć? :)

Może karnecik na masaż?

Odnośnik do komentarza

Nie jestem doświadczony stażem, ale może poszukaj taniego lotu zagranico i zróbcie sobie randkę? Za 100-300zł za osobę można dorwać na różnych promocjach jakieś Antwerpie, Londyny, Neapole. Ja tak zrobiłem teraz, na urodziny Anety zafundowałem jej lot do Londynu na weekend :)

 

To byłaby dobra opcja, tylko ja nie mam żadnego wolnego weekendu...

 

 

Zbliża mi się wielkimi krokami okrągła rocznica bycia razem, to już 10 lat. Jakoś nie mogę wpaść na jakiś fajny i oryginalny pomysł na prezent. Ktoś doświadczony stażem może coś podpowiedzieć? :)

Może karnecik na masaż?

 

 

Jest to jakaś opcja.

 

W sumie zawsze działa biżuteria. Jeśli to okrągła ładna rocznica to możesz zaszaleć. Btw jaki budżet?

 

Właśnie złoty łańcuszek z wisiorkiem dałem jej rok temu :D. Nie wiem dokładnie jaki, kilka stów na pewno.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...