Skocz do zawartości

Prezenty na wszelakie okazje


Jabol

Rekomendowane odpowiedzi

Mam od cholery prezentów do kupienia w tym roku (łącznie 7), nie ma szans, żebym 120 wydał na młodego nawet jak bym chciał :/. Myślałem czy by używanego pada do Xboxa nie upolować ale chyba trochę głupio tak dawać używany prezent.

Chłopak ma 12 lat, a ty go przywiązujesz jeszcze bardziej do komputera? Kurna, kup mu książki!!!!!!!

Odnośnik do komentarza

Myślałem raczej pod kątem co bym sam chciał dostać w wieku 12 lat ;).

Ja wiem, że każdy dzieciak marzy o grach komputerowych, tabletach, albo smartfonach, ale kupując mu dobrą lekturę, wyświadczysz mu tylko przysługę. Może warto pójść w stronę jakiejś serii, kupisz mu pierwszą, albo dwie pierwsze części, a ten złapie bakcyla i poprosi mamę o kolejne.

Odnośnik do komentarza

Właśnie o piłce też myślałem, ale chyba ma tam jakąś. Może faktycznie książka nie jest złym pomysłem, jest fanem (w sumie to oczywiste jak się spojrzy na wiek, hehe) Barcelony, jest jakaś fajna książka o Messim czy coś?

e: albo jakieś coś związanego z Barceloną do 6-7 dych.

Odnośnik do komentarza

Właśnie o piłce też myślałem, ale chyba ma tam jakąś. Może faktycznie książka nie jest złym pomysłem, jest fanem (w sumie to oczywiste jak się spojrzy na wiek, hehe) Barcelony, jest jakaś fajna książka o Messim czy coś?

e: albo jakieś coś związanego z Barceloną do 6-7 dych.

 

w takim wypadku kupiłbym biografią kogoś z Realu, jest młody, jeszcze jest dla niego szansa

Odnośnik do komentarza

Jak ma dwa zła do wyboru to niech już sobie sam wybierze to źlejsze. Za 10 lat będzie opowiadał, jak to kibicuje Barcy od dziecka, kiedyś trzeba zacząć popełniać w życiu błędy ;).

To fani Barcy polećcie jakąś fajną książkę, najlepiej o współczesnej Barcy (Messi itp.) ale niekoniecznie jak jest coś naprawdę bardzo fajnego, młody jest to jasne, że kibicuje jej ze względu na Messiego a nie przez to, że grał tam kiedyś np. Kluivert czy Rivaldo.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...