Skocz do zawartości

Kolej


Fikander

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 lata później...

Muszę kupić sobie bilet Szczecin - Gdańsk na 10 lub 11 września, zawsze kupuję wcześniej jak znam termin, jadę do szpitala, więc muszę tam być 11 z samego rana. Kupując teraz mam ileś nam % zniżki ceny biletu, ale... nie ma teraz bezpośredniego połączenia :| Czy to wynika z okresu wakacji? Na stronie PKP napisane jest, że zmieniony rozkład będzie od 2 września - to mogę kupić bilet na pociąg, którego nie będzie albo będzie inna godzina? Może można gdzieś sprawdzić jakie będą zmiany?

Odnośnik do komentarza

Nie sprawdzisz rozkładu dopóki go nie wypuszczą. Zwykle robili to przynajmniej 2 tygodnie przed wejściem w życie, ale jaki mają konkretnie czas to nie wiem :/ zapewne przy zakupie takiego biletu możesz go przenieść po prostu jeżeli zmieni się godzina wyjazdu pociągu, a przynajmniej tak miałem ja w podobnej sytuacji. Z tym, że było to kilka lat temu.

Odnośnik do komentarza

No tak, tylko jak kupię z przesiadką, bo obecnie nie ma bezpośredniego to lipa, bo nie przeniosę na jeden bilet bezpośredniego pociągu, bo to też spółki się mogą nie zgadzać. 

 

I nie wiem czy lepiej teraz kupić z przesiadką z większą zniżką i znaleźć jakiś najtańszy nocleg w Gdańsku czy czekać i kupić droższy, ale bezpośrednio, żeby być na rano, bo kiedyś takim jechałem :/

Odnośnik do komentarza

Dobra, dzięki. W tej chwili wychodzi ten o 4 ze Szczecina 10 w Gdańsku jest spoko, ale nie wiem czy nie za późno ;) Nie ma tam też już 1 klasy, tylko druga za 45 zł. Wcześniejszy jest... dzień wcześniej o 13 (bez przesiadek) cena w 2 klasie ta sama, ale w dzień inaczej, są dostępne I klasa 85 zł. Najtańsze spanie widzę za 120 zł. Muszę przemyśleć. Myślicie, że raczej te połączenia i tak będą tylko mogą się minimalnie różnić minuty odjazdu??

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...