Skocz do zawartości
W ostatni weekend lipca odbędzie się XVIII Zlot CMF. Serdecznie zapraszamy!
TEMAT ZLOTOWY
ANKIETA: CZY WEŹMIESZ UDZIAŁ W ZLOCIE?

beeres

Użytkownik
 • Zawartość

  2868
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  11

Zawartość dodana przez beeres

 1. Piłkarski livescore zimowy

  Live betting, stary
 2. Fantasy Baseball

  O MLB wiem jeszcze mniej niż o NFL, także również muszę podziękować.
 3. Piłkarski livescore zimowy

  Pewnie tak. Piszę po prostu po tym co czasami widzę w korytarzach stadionów piłkarskich/hal sportowych.
 4. Piłkarski livescore zimowy

  Proponowałbym jednak nie oceniać po tym kilkusekundowym filmiku. Burackie prowokacje zdarzają się bardzo często, a po porażką adresat takich prowokacji o wiele bardziej na nie podatny.
 5. Piłkarski livescore zimowy

  Bramkę strzelił Will Grigg. Ten Will Grigg.
 6. Piłkarski livescore zimowy

  Sędzia jest z Madrytu.
 7. XVIII Zlot CMF

  Dlaczego organizator zlotu - użytkownik Reaper - nie może opłacić zakwaterowania oraz wyżywienia, transportu z każdej miejscowości w Polsce, zorganizować pamiątkowych dyplomów uczestnictwa w zlocie i zagwarantować kieszonkowego w wysokości 50 funtów złotych na osobę?
 8. NBA

  Przybysz z Grecji kończy karierę syna słynnego koszykarza:
 9. NBA

  Zostawię to tutaj i może się zapytam. Gdzie jest granica pomiędzy walką o prawa osób czarnoskórych, a rasizmem?
 10. Manchester United

  Szanuję takie przedstawianie transferów
 11. Seriale telewizyjne

  Obejrzałem pierwszy sezon i muszę przyznać, że trochę nie rozumiem zachwytów nad tym serialem. Oczywiście, nie jest to słaba produkcja, do której nawet nie warto siadać na sofie, ale IMO oceny mocno przesadzone. Pierwsze odcinki wydają się ciekawe. Autorzy nadali odpowiedni balans pomiędzy cała historią napadu, a osobistymi problemami złodziei i zakładników i zdecydowali się na ciekawy sposób ich przedstawienia. Jednak mniej więcej od połowy to wszystko idzie do kosza i zamiast powoli budować napięcie to momentami otrzymujemy serię z karabinu maszynowego. IMO zupełnie niepotrzebnie. Kilkoro bohaterów i chęć jak najbliższego przedstawienia ich sytuacji widzowi, powoduje, ze zwyczajnie wszystko wychodzi nijakie. Większe skupienie na rozterkach wewnętrznych bohaterów skutkuje oczywiście na czas, w którym można było przedstawić samą historię napadu, co daje dużo luk w logice całego przedsięwzięcia. Sama akcja toczy się dosyć szybko, więc nie sądzę, że ktoś będzie się nudził, ale trzeba się przygotować na momenty, kiedy się lekko uśmiechniesz i pomyślisz taaa, jasne Oczywiście nie mogę też zignorować wątków miłosnych w serialu - są tak tanie jak w telenoweli Serial można obejrzeć, jeśli liczy się przede wszystkim na akcję. I odchodząc od hiszpańskich seriali, wyszedł właśnie pierwszy odcinek drugiego sezonu American Crime Story
 12. Seriale telewizyjne

  Ja polecałem, ale... sam odpuściłem i nie oglądam. IMO serial poszedł w złym kierunku i zupełnie nie podoba mi się sposób w jakim rozwinęli główną postać. Także nie wiem czy jesteś jakoś na początku (1/2 sezon), czy na bieżąco oglądasz, ale ja bym już nikomu tego serialu nie polecał
 13. NBA

  W tym meczu jest nawet jeden akcent związany z Polską. Tomas Masiulis, który przez wiele lat grał w Sopocie (był chyba nawet kapitanem Trefla? :-k), teraz jest trenerem juniorów Żalgirisu.
 14. Sporty amerykańskie

  Zmień poziom trudności w Maddenie.
 15. Sporty amerykańskie

  @Meler Wszystkie te SB łączy osoba Brady'ego (i Beliczka), więc to naturalne, że oddaje mu się zasługi dla tych osiągnięć i ciężko forsować teorię, że taki run Patriots to przypadek. Nie możesz porównywać tylu sezonów chwały TB do jednego sezonu (meczu?) Smitha/Ryana i stosować jedynie QB jako wspólnego mianownika.
 16. [Nominacje] Użytkownik roku 2017

  Nominuję użytkownika @Reaper
 17. Sporty amerykańskie

  9No sytuacja z Lewisem to serio jakaś zagadka. Nie ma żadnego sukcesu na koncie, jedynie jakieś awanse do PO (zero wygranych), frekwencja na meczach jest b. słaba, a oni dalej trzymają się tego samego nazwiska. Jeśli chodzi o QB do Cardinals to może Mayfield spadnie do tego 15-tego numeru :-k.
 18. Sporty amerykańskie

  Już nie.
 19. Fantasy Football League

  Ileż czasu na planowanie! Sam Darnold w trzeciej rundzie, izi.
 20. Sportowy livescore zimowy

  JVG: W sumie to im niepotrzebne są te powtórki wideo, bo i tak podejmują złe decyzje. Jak mają jakieś wątpliwości, niech spojrzą na mnie, a ja im pokaże kciuk do góry lub w dół. Ten sposób ma o wiele więcej sensu.
 21. Sportowy livescore zimowy

  Sytuacja z Durantem i drugim technicznym?
 22. Fantasy Football League

  @Sale, gratuluję. Swój sezon raczej przemilczę.
 23. Książki - dobre, złe i średnie. Co czytać?

  To dla osoby z zagranicy, dla której polski jest trzecim językiem, więc pewnie lżejszy język by był wskazany. I jak wspomniałem - nie musi to być literatura faktu, ale np. historia o szpiegach z II WŚ w tle.
 24. Książki - dobre, złe i średnie. Co czytać?

  Mam mała prośbę. Czy możecie polecić książkę wydaną w ostatnich dwóch/trzech latach, która by opowiadała o II WŚ lub której akcja toczy się w tych latach? Ewentualnie (lub też jako dodatek) może być w niej podjęty temat szpiegów.
 25. nCMF - problemy techniczne

  Pierwszy, który znajdzie rozwiązanie problemu automatycznie wchodzi do MT. Start.
×