Skocz do zawartości
Zapraszamy do udziału w tradycyjnym plebiscycie CMF Awards, edycji 2017! Swój głos można oddać w poniższym dziale do 25.01 do godziny 23:59.
CMF Awards 2017

Brachu

Użytkownik
 • Zawartość

  5230
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  4

Ostatnia wygrana Brachu w dniu 21 Maj 2014

Użytkownicy przyznają Brachu punkty reputacji!

Reputacja

380 Bardzo lubiany

O Brachu

 • Tytuł
  Władca Kocyków
 • Urodziny 21.08.1978

Informacje

 • Wersja
  CM3 01/02
 • Klub w FM
  Victoria Bartoszyce [FM2017]
 • Ulubiony klub
  KS Cracovia, WHU
 • Skąd
  Łódź
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Zainteresowania
  Wino, kobiety i śpiew :]

Kontakt

 • Website URL
  http://www.centrumfm.org/
 1. Ród Leszczyców

  Kajam się i obiecuję poprawę
 2. Ród Leszczyców

  chyba usunę spolszczenie.
 3. Ród Leszczyców

  Żadne dziecko nie urodziło się podczas przebywania w loszku Sędzieja.
 4. Ród Leszczyców

  Gerward ze Sieradza (777 - 795) Wódz Sieradza (793 - 795) Gerward ze Sieradza dziedziczy ojcowski artefakt, miecz Foot of great hero. Na początku panowania jest naiwnym usługiwaczem, oszpecony blizną, hojny, sprawiedliwy a także tchórzliwy. Pomimo to rozpoczyna kolejną wojnę z Kujawami. Prawie wygrał, dopóki się Wódz Chrobatów nie włączył. Gerward musi przełknąć gorycz porażki. Gerwald powoli zapada na zdrowiu, szczególnie po porażce z Wodzem z Kujaw. Aż w końcu umiera. W ostatnich miesiącach życia, zaręcza brata Worana z córką Kanclerza Jaćwingów, Spytka z Czerska, Samboją Lechowicz. Gerald umiera na dezynterię, zaledwie w wieku 22 lat. Mapa na koniec panowania.
 5. Ród Leszczyców

  Sędziwój - Wódz Sieradza (769-793) Sędziwój stał się osobą zestresowaną, nawet nadzorowanie własnego ogrodu nie pomagało. Stał się z czasem osobą dumną, chciwą i kłamliwą. Wojny o Kujawy nie wygrał, ponieważ przyoszczędził na najemnikach. Na szczęście znowu ktoś go przekupił. Kanclerz Imram poszukuje kolejnego artefaktu. Pomimo nieustępliwości w kwestii wiary, jego żoną była Blanka z Baru znana Świętą, katoliczka a jego lekarzem został Ali, sunnita. Niestety Ali ożenił się z kobietą z innego kraju i opuścił dwór Sędzieja. Pomimo tego, zdrady marszałka, braków kadrowych, uwięzienia przez Wodza Kujaw, nie poddawał się. W wieku lat 53 zostaje po raz trzeci ojcem. Rodzi się syn Woran. Zabezpiecza się od strony Wielkopolan, wchodząc dodatkowo z nimi w sojusz. Żeni syna z Kunhtą. Przy swym teściu Vojenie, czuje się jak biedak. Umiera w wieku 60 lat. Mapa na koniec panowania
 6. Moda na sukces z rodem Burakodopulos

  a gdzie to można sprawdzić?
 7. Gry historyczne ze stajni Paradoxu

  Pytania, co dają fort, punkt handlowy, szpital przy mieście. Rozbudować domenę mogę też budując drugą osadę czy świątynię. Jakie są zalety świątyni o osady?
 8. Fantasy NBA 2017/18

  ee tam, z@jasonx rookie nie ma szans
 9. Fantasy NBA 2017/18

  jakby dobrze grali to bym wygrywał
 10. Ród Leszczyców

  Założenia są dwa: Królestwo Polski i Papież Leszczyc
 11. Moda na sukces z rodem Burakodopulos

  Treath czyli jakie stanowisz zagrożenie
 12. Fantasy NBA 2017/18

  Potwierdzam. Ja myślałem, że powalczę z@jasonx a tylko słabo pierdnąłem w poniedziałek
 13. Ród Leszczyców

  Główne DLC: Monks&Mystic, Horse Lord, Conclave, The Old Gods, Charlemange, Legacy of Rome, Customization Pack, The Reaper`s Due. Tryb: Ironman Sędziwój Leszczyc (769 - ?) Wódz Sieradza (769 - ) Mapa - początek Pierwsze zapisy dotyczące rodu Leszczyców pojawiają się od dnia 01.01.767 roku i wymieniają pierwszego członka rodu, Wodza Sieradzan, Sędzieja Leszczyca. Pieczętują się herbem złoty smok na biało-czerwonym polu. Na ziemi sieradzko-łęczyckiej znajduje się jeden większy gród - Sieradz. Wódz powoli rozbudowuje swoją posiadłość, zaczynając od placu targowego, następną budowlą będzie ogrodzenie grodu drewnianą palisadą. Sędziwój dopiero w wieku 39 lat zostaje ojcem, rodzi mu się syn Gerward Leszczyc. Jest to syn z drugiej żony, serbki Bilijan. Poprzednia żona, Gunndhir ze Skary (Szwecja) zmarła w wielu lat 22. Wódz Sędziwój toczy kilkuletnią walkę, przerywaną rozejmem z Wodzem Kujaw - Witoszem. Niestety wiąże się to z czasowym brakiem gotówki, pomimo zarobienia dużych pieniędzy na handlu z Dożą Wenecji. Nadworym lekarzem zostaje Ali, sunnita. Usiłował nawrócić Sędziwoja, lecz ten jest nieugiętym wyznawcą Peruna. Prorytety się zmieniły i zostaje wybudowana lepsza osada targowa a Gierołt, Zarządca Majątku, odnajduje zaginiony artefatk. Wodzowi rodzi się córka Dębina. Sędziwój rusza swatać i tak, narzeczoną Gerwarda zostaje Kunhuta rodu Przemyślidów, najmłodsza córka Wielkiego Wodza Czech Vojena, natomiast narzeczonym rocznej córki, zostaje młodszy syn Wodza Wielkopolan, Dobiesława, Mieszko.
 14. Gry historyczne ze stajni Paradoxu

  Gratulacje Dzięki
×