Skocz do zawartości
Rozpoczynamy kolejny cykl wyborczy. Można już nominować użytkowników, którzy powinni znaleźć się w XIV kadencji ModTeamu.
TEMAT Z NOMINACJAMI

Mahdi

Użytkownik
 • Zawartość

  140
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

-44 Lubi gadać bzdury

O Mahdi

 • Tytuł
  Użytkownik wyjątkowy i legenda
 • Urodziny 09.04.1976

Informacje

 • Wersja
  FM 2014
 • Skąd
  Szczecin, obecnie UK
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Zainteresowania
  Piłka nożna, muzyka, literatura, historia, kosmologia.

Kontakt

 • Website URL
  http://myfootballmanager.pl/

Ostatnie wizyty

2998 wyświetleń profilu
 1. REWOLUCJA zatwierdzona przez Radę Sponsorów Mój Football Manager! LINK https://www.fotosik.pl/zdjecie/pelne/a38b35ba16d5f9c5
 2. 46. Biuletyn Rozgrywki Mistrzów (Grudzień 2018) - opublikowany!
 3. W związku ze zbliżającą się jubileuszową, piąta odsłoną Rozgrywki Mistrzów, przygotowałem projekt nowego systemu wyłaniania finalistów. Będę wdzięczny za zapoznanie się z tym materiałem oraz za pytania, uwagi, rady i sugestie. Zastrzegam jednak, że będą to tylko głosy doradcze. Decyzję o akceptacji lub odrzuceniu podejmie Rada Sponsorów Mój Football Manager. Głosowanie w tej sprawie odbędzie się 2 grudnia 2018. PROJEKT
 4. 45. Biuletyn Specjalny Rozgrywki Mistrzów (Listopad 2018) - opublikowany! OFICJALNE WYNIKI!
 5. Mahdi

  WYNIKI KONKURSU

  Gratulacje dla zwycięzcy oraz wszystkich uczestników. Jury - nie mając wiedzy o tym, jak zagłosują koledzy z tego szacownego gremium - było dosyć zgodne.
 6. 44. Biuletyn Rozgrywki Mistrzów (Listopad 2018) - opublikowany. Eliminacje zostały zakończone. Pięciu uczestników turnieju finałowego jest już znanych. Jeśli chodzi o szóstego, to mamy arcyciekawą sytuację - pretenduje trzech użytkowników.
 7. Mahdi

  Czas przeszły

  Dziękuję za świetną lekturę, sprawiła mi ona prawdziwą, niekłamaną przyjemność!
 8. Mahdi

  Mój Football Manager

  Football Manager 2019 co tydzień do wzięcia za darmo! Od jutra! INFO Portal Mój Football Manager - jak co roku - przygotuje kilka atrakcji z "flagową" Rozgrywką Mistrzów (przed nami jubileuszowa, piąta edycja) oraz dodatkiem "od ekstraklasy do okręgówki" na czele.
 9. Zupełnie niewinne pytanie: po co ręcznie przepisywać tabelę, kadrę klubu czy składy z poszczególnych spotkań, jeżeli estetyczniej byłoby wrzucić screena? Taki screen urozmaiciłby monotonię ściany tekstu.
 10. Mahdi

  Gregory Lacombe

  No to już znam dalszy ciąg, he, he :-)
 11. 43. Biuletyn Rozgrywki Mistrzów - opublikowany! OFICJALNIE: turniej finałowy ponownie w Anglii!
 12. Ja bym radził powściągnąć nieco język. Po pierwsze - co ma piernik do wiatraka? Po drugie - Rozgrywka Mistrzów to nie jest żaden konkurs. tylko cykliczny turniej (eliminacje plus finał) rozgrywany już po raz czwarty. Po trzecie - autorem logo jest grafik z Rotterdamu, Asienho Pahlad, nie ja. Logo to wybrała społeczność wypowiadając się na temat pozostałych projektów. Po czwarte - nie ja odpowiadam za brak Twojego gustu i nieumiejętności abstrakcyjnego myślenia. Po piąte - napisałem ponad 500 blogów dokumentujących swoje kariery (na dwóch portalach) i zawsze się starałem dbać o detale, estetykę, itp. Gdybym robił to marnie, ludzie nie wracaliby od lat i nie śledzili tego, co robię. Po szóste - oceniaj, proszę, materiał dodany przez @mk, a nie koncentruj się na mojej osobie...
 13. 42. Biuletyn Rozgrywki Mistrzów - opublikowany!
 14. 41. Biuletyn Rozgrywki Mistrzów - opublikowany!
 15. 40. Biuletyn Rozgrywki Mistrzów - opublikowany!
×