Skocz do zawartości

Mahdi

Użytkownik
 • Zawartość

  75
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

-155 Troll

O Mahdi

 • Tytuł
  Użytkownik wyjątkowy i legenda
 • Urodziny 09.04.1976

Informacje

 • Wersja
  FM 2014
 • Skąd
  Szczecin, obecnie UK
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Zainteresowania
  Piłka nożna, muzyka, literatura, historia, kosmologia.

Kontakt

 • Website URL
  http://myfootballmanager.pl/

Ostatnie wizyty

2151 wyświetleń profilu
 1. Przyjaciele! Mimo niezbyt ciekawego okresu w moim życiu (operacja z poważnymi powikłaniami) udało mi się przygotować wszystkie materiały, ujednolicone zapisy, regulamin, zasady, etc. I mogę z dumą ogłosić - Rozgrywkę Mistrzów czas rozpocząć! Już po raz trzeci! Turniej ten nie ma odpowiednika nigdzie na świecie, więc powinniśmy być dumni, że jego organizację rozpoczął Polak (abstrahując od tego, że byłem nim ja...) Niestety, znając wszystkie polskie przywary, zdaję sobie doskonale sprawę, że w pewnych kręgach Rozgrywka Mistrzów wzbudza jedynie zawiść, zazdrość, rozgoryczenie i chęć notorycznego, płynącego szeroką strugą hejtu. My, jako wydawcy Mój Football Manager, nie zamierzamy jednak przestać finansować i dbać o nasz projekt, niezależnie od wszystkich kubłów pomyj, które się na nasze głowy od lat wylewa. Zresztą - odzew użytkowników był i jest wspaniały, a to jest dla nas najważniejsze i wynagradza wszystkie przykrości Nowy, opracowany tylko i wyłącznie przeze mnie regulamin eliminacji pozwala mieć pewność, że Rozgrywka Mistrzów nr 3 będzie najlepszą z dotychczasowych! Nagrody też są nie byle jakie! Każdy, kto zrealizuje wszystkie trzy zadania, otrzyma grę Football Manager 2018! Natomiast finaliści.... - Tytuł Mistrza Polski Wirtualnych Menedżerów w grze Football Manager (oraz wicemistrza i zdobywcy trzeciego miejsca). - Certyfikaty. - Honorowy, „wieczysty" wpis na stronie Mój Football Manager w Galerii Sławy przewidziany dla osób, które w turnieju finałowym zajmą miejsca 1-3. - Publikacja wywiadu ze zwycięzcą. - Premie pieniężne dla osób, które w turnieju finałowym zajmą miejsca 1-3. Organizatorzy nie określają wysokości tych premii, gdyż są one uzależnione od hojności sponsorów. Poza tym nie chcemy dopuścić do sytuacji, w której pieniądze przesłaniają etos Rozgrywki Mistrzów. - Gra Football Manager 2018. - Przelot na trasie Polska-Manchester-Polska (miasta wylotu i powrotu do ustalenia z gospodarzem turnieju finałowego). - Zakwaterowanie w pokojach dwuosobowych z dostępem do łazienek w hotelu minimum dwugwiazdkowym (np. Ibis). - Każdy z trójki zwycięzców eliminacji otrzyma po £ 50 (słownie: pięćdziesiąt funtów szterlingów) kieszonkowego w dniu przylotu do Anglii. - Zwiedzanie stadionu Old Trafford i klubowego Muzeum (oficjalny klubowy tour). Każdy otrzyma również na pamiątkę imienny certyfikat sygnowany przez Manchester United. - Niezapomniana przygoda w gronie największych fanów gry Football Manager w Polsce! ​ Serdecznie zapraszam do udziału! W Samouczku, który linkuję poniżej, znajdziecie wszystkie potrzebne linki (Kliknij poniżej):
 2. Mój Football Manager

  Cmrev plus człowiek który wcisnął mi bubel to jest wg. Ciebie cały świat? Nie sądzę. Poza tym pamiętaj, że "z prądem płyną tylko zdechłe ryby" :-)
 3. Mój Football Manager

  Krucjata? Przez półtora roku nie pisalem ani słowa o kubłach pomyj wylewanych na moją głowę przez cmrev. Ale miarka się przebrała. Obrażono bowiem nie tylko mnie, ale kilkuset zarejestrowanych użytkowników plus 18 osób z redakcji. Nikt z nich nie uważa się za członków "psychiatryka". Jesteśmy poważnymi ludźmi, często 30-40 letnimi i nie życzymy sobie tego typu określeń. Może powiesz w oczy OPELU (pan Piotr Orpel) wprost, że jest oszustem? Bo odważny to jesteś tylko na forum. Ja grałem przeciwko niemu w finale i gdyby mnie oszukiwał, na pewno pierwszy bym o tym napisał. Współpraca ze mną jest bezproblemowa i gładka: oczekuję tylko dotrzymywania terminów, danego słowa i ogólnie: solidności. Najdziwniejsze jest to, że najlepiej współpracuje mi się z ikonami ze stron zagranicznych (spójrz kogo mamy w redakcji - update team). Natomiast jeżeli pewna osoba tworzy "sprawdzony i przetestowany" system punktacji Rozgrywki Mistrzów, który okazał się zwykłym BUBLEM, dodatkowo chce nam mnie wymóc 100% swoich żądań, to sorry. To ja na to wszystko wykładam pieniądze, więc nie pozwolę sobie wskoczyć na głowę. Twoja retoryka (rodem z Twego macierzystego cmrev) jest powalająca. Nie krepuj się! Nazwałeś mnie już "skurwysynem", osobą "chorą psychicznie", więc dlaczego nie napiszesz o mnie tak jak Twój były Pan z cmrev (podpowiem: kanalia, gnida, menda, poczwarka ludzka - jeszcze coś tam znajdziesz). Masz tu wzór z którego możesz korzystać, nie krępuj się: Klasa!
 4. Rozgrywka Mistrzów

  23. Biuletyn Rozgrywki Mistrzów gotowy! BIULETYN
 5. Mój Football Manager

  @Brudinho - tym postem wystawiłeś sobie sam świadectwo, więc jedynie zaraportuję nazywanie mnie skurwysynem. Ten skurywsyn (czyli niby ja), nawet w momencie ciężkich powikłań pooperacyjnych, gdy nie mógł o własnych siłach przez dwa tygodnie wstać z łóżka, miał założony cholerny cewnik plus dwa dreny w brzuchu - wciąz pracował przy pomocy żony nad nową edycją Rozgrywki Mistrzów. A działalność Ceyvola, jego niekompetencja, zakłamanie i brak profesjonalizmu nie mają nic wspólnego ze stanem zdrowia. Wywalanie z redakcji cmrev dwa lata temu mnie, a teraz Pucka - bo miał czelność nie gnoić mnie, lecz bronić - jest kwintesencją jego "rządów" (tzn. on wykonuje tylko wolę swego pana, Speeda).
 6. Rozgrywka Mistrzów

  Po dziwęciodniodniowym pobycie w szpitalu spowodowanym niespodziewaną operacją i komplikacjami z nią związanymi, udało mi się wrócić w końcu do domu... Do dobrej formy co prawda daleko (jestem słaby jak dziecko i wszystko mnie boli), ale... 22. Biuletyn Rozgrywki Mistrzów gotowy! Wiemy już, gdzie odbędzie się finał 3. edycji Mistrzostw Polski Wirtualnych Menedżerów oraz jakie będą zasady eliminacji! BIULETYN
 7. Rozgrywka Mistrzów

  Dziś kolejny krok w przygotowaniach do 3. edycji Rozgrywki Mistrzów. Opublikowałem projekt zupełnie innej formuły eliminacji niż dotychczasowa plus listę nagród. PROJEKT
×