Skocz do zawartości
Zapraszamy do udziału w tradycyjnym plebiscycie CMF Awards, edycji 2017! Swój głos można oddać w poniższym dziale do 25.01 do godziny 23:59.
CMF Awards 2017

Mahdi

Użytkownik
 • Zawartość

  110
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

-82 Lubi gadać bzdury

O Mahdi

 • Tytuł
  Użytkownik wyjątkowy i legenda
 • Urodziny 09.04.1976

Informacje

 • Wersja
  FM 2014
 • Skąd
  Szczecin, obecnie UK
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Zainteresowania
  Piłka nożna, muzyka, literatura, historia, kosmologia.

Kontakt

 • Website URL
  http://myfootballmanager.pl/

Ostatnie wizyty

2273 wyświetleń profilu
 1. 18 stycznia 2018 roku rozpoczęliśmy turniej finałowy 3. Mistrzostw Polski Wirtualnych Menedżerów. O lewej: Adrian Juszkiewicz, 29 lat („jmk“), Łukasz Czyżycki, 41 lat („Mahdi“), Krzysztof Pilarczyk, 25 lat („DobiFm“), Mariusz Błaszczyk, 31 lat („EddyManiolo“) Wczoraj zakończyliśmy rozgrywać pierwszą część sezonu, wyniki znajdziecie klikając w poniższy link: TURNIEJ FINAŁOWY III MISTRZOSTW POLSKI WIRTUALNYCH MENEDŻERÓW - ROZGRYWKA MISTRZÓW
 2. To zabawa, nie ma żadnego regulaminu - przecież nikt nie stawia żadnych pieniędzy tylko typuje zwycięzcę, czy zdobywcę nagrody "piłkarz sezonu". Poza tym od pół roku jest u nas "Typer", też w formie zabawy, nikt nie stawia żadnych pieniędzy tylko typuje się wyniki meczów. Przy okazji - jeżeli ktoś chce zobaczyć jak przebiegał wybór zawodników do poszczególnych drużyn, to może to zrobić: JAK WYGLĄDAŁ DRAFT
 3. Jeżeli ktoś ma ochotę pobawić się w typowanie zwycięzcy 3. Mistrzostw Polski Wirtualnych Menedżerów... i nie tylko, oraz przy okazji prześledzić składy, prognozy bukmacherów, ciekawostki, to zapraszam! SKARB KIBICA TURNIEJU FINAŁOWEGO ROZGRYWKI MISTRZÓW
 4. Dziękuję! Tradycyjnie, jak co miesiąc: 34. BIULETYN ROZGRYWKI MISTRZÓW - styczeń 2018 W biuletynie zamieściłem passus "biletowy"
 5. What say the people?

  Nie chcę wypowiadać się o tłumaczeniu w wersji 2018, gdyż przygodę z każdym kolejnym Football Managerem zaczynam po zimowej łatce, ale w poprzednich wersjach bardzo raziło mnie tłumaczenie "testimonial match". Autor przetłumaczył to jako "mecz pożegnalny" i wychodziło tak, że przed sezonem organizowano "pożegnalny mecz" np. Casillasowi, po czym ten grał w najlepsze kolejne pięć sezonów. Tymczasem w Wielkiej Brytanii "testimonial match" to po prostu "mecz okolicznościowy" organizowany dla zawodnika np. z okazji 10 rocznicy debiutu w pierwszym zespole. A zatem tłumaczenie powinno brzmieć "mecz okolicznościowy", a nie "mecz pożegnalny".
 6. O to musisz zapytać autora, czyli Bartka. On chyba nie jest tutaj zarejestrowany, więc musiałbyś zrobić to na naszej stronie. Aczkolwiek nie wiem, czy on jest w stanie na to pytanie odpowiedzieć ot tak, w komentarzu, bo to nie jest taki łatwy proces i występuje wiele zmiennych i zależności. Pamiętaj, że do tego dochodzą lokalne rozgrywki pucharowe...
 7. Panowie - jeszcze raz potwierdzam, że rację miały te osoby, które od początku twierdziły, że mogę zakupić komuś bilet, a ta osoba może zrobić sobie odprawę na własną rękę znając tylko numer rezerwacji i adres e-mail podany przeze mnie przy zakupie biletu. Dziękuję Wam za zwrócenie na to uwagi, gdyż na portalu MFM zamieściłem ponad trzy tygodnie temu artykuł, gdzie był screen z niezakrytymi numerami rezerwacji: https://myfootballmanager.pl/rozgrywka-mistrzow/1760/rozgrywka-mistrzow-3-nagrody-dla-laureatow-informacje-o-biletach-lotniczych-i-hotelu Nie mając zielonego pojęcia, że takie coś, co mi uświadomiliście jest możliwe, każdy mógł - znając mój e-mail - zmienić np. nazwisko osoby uprawnionej do lotu, odprawić się i bilet zostałby zmarnowany, a także pieniądze... Szczęście w nieszczęściu, że odprawa jest obecnie płatna (bezpłatna staje się 4 dni przed odlotem) i nikt nie zrobił żadnych zmian... Dziękuje Wam jeszcze raz za uświadomienie mnie, aczkolwiek nie ukrywam, że bardzo bolały mnie sugestie, które pojawiły się w trakcie dyskusji, że ja celowo chcę od kogoś dane potrzebne do odprawy, żeby to w jakiś "niecny" sposób wykorzystać. Mam nadzieję, że nikt z Was już tak nie myśli... Oto działania, jakie podjąłem: - wszyscy uczestnicy turnieju finałowego zostali poinformowani przeze mnie, że popełniłem błąd i nie miałem racji. Dałem im wybór - mogą się sami odprawić, lub ja to zrobię za nich. Wybrali tę drugą opcję. - skontaktowałem się z liniami lotniczymi i poinformowałem o całej sytuacji, prosząc o poradę co mogę zrobić. Okazało się, że wystarczy zmienić e-mail w rezerwacji i już nikt nie będzie mógł teraz przy niej manipulować. W związku z tym zmieniłem e-mail w panelu rezerwacji - nie jest już ona powiązana z moim, powszechnie znanym adresem e-mail. Dziękuję Wam jeszcze raz za pomoc, mniejsza już o formę... Edit. Jeżeli ktoś poczuł się jakimkolwiek moim postem urażony, to proszę o wybaczenie. Personalnie przepraszam @Meler, za użycie słowa "burak". Wybacz.
 8. Panowie, krótko: mieliście rację pisząc, że można dokonać odprawy mając tylko e-mail i nr rezerwacji. Posypuję głowę popiołem. Próbowałem rano to zrobić, ale cały czas pokazywało mi takie info: Okazało się, że po prostu miałem skopiowaną o jedną cyfrę mniej. Teraz spróbowałem i okazało się, że to Wy mieliście rację, a nie ja. Aczkolwiek nie wszystkie wasze posty były eleganckie, gdyż sugerowały jakieś moje nieczyste intencje, stąd zdenerwowanie. Teraz już wiem, że mieliście rację, a ja jej nie miałem. Przepraszam zatem i jestem bogatszy o tą wiedzę; człowiek uczy się cały czas. Dziękuję. Oczywiście artykuł na MFM usunąłem, za chwilę wrzucę też reklamę http://forumcm.net na boczny pasek.
 9. Czyli krótko - jakie dane powinien otrzymać ode mnie jmk, aby się sam odprawić?
 10. Wytłumacz jedno - mogli się odprawić sami ale tylko w tym przypadku, gdyby mieli konto w RYANAIR, tak? Rozumiem i dziękuję.
 11. Najbardziej zabolało mnie, że w toku wczorajszej dyskusji padły słowa o jakimś braniu kredytów czy kupowaniu lodówki. Skany potrzebowałem do odprawy, zresztą to już nie pierwszy raz. Jak kupujesz bilet ciotce, matce czy siostrze to masz tak samo...
 12. Jakie dane? Nr rzerwacji to nie dane. Nie możesz zobaczyć żadnych danych pasażera znając nawet numer rezerwacji. Zresztą ja zaraz dzwonię do Ryanaira i zapytam czy ktoś próbował odprawiać się z mojego konta i kto. To przecież ja mam rachunki za te bilety i ja je kupowałem.
 13. Ale przecież ja te dane mam już przy biletach (na swoim koncie). Tych danych przecież nie możesz zobaczyć. Teraz wystarczy, że zrobię odprawę i koniec.
 14. Czyli co mam według was zrobić, bo to jest kompletna bzdura. Mój e-mail jest ogólnie dostępny tak czy owak.
×