Skocz do zawartości

Anderis

Użytkownik
 • Zawartość

  6
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutralny

O Anderis

 • Tytuł
  Nowy
 1. Anderis

  FM 2008 Gold Demo

  1. To dużo przy agresywnym odbiorze? Żartujesz? 3. A miałeś kiedyś naciągnięty mięsień? To nie przeziębienie, że dzień po wyleczeniu jesteś w pełni sprawny. Nie mówię że jeden dzień, ale przy dzisiejsszym poziomie medycyny miesiąc to strasznie długo. 2 tygodnie ok, ale na pewno nie dłużej. A co do przeziębień czy innych wirusów to zdaża się że fizjoterapeuta informuje że taki piłkarz będzie pauzował 3 tygodnie. Rozumiem zapalenie płuc ale grypa lub przeziębienie??? To nie jest XIX wiek A co do kartek to w 23 meczach miałem ich ponad 60. W Angli jak się dostaje 4 kartki w meczu to znaczy że musiała być rzeźnia. 60 kartek na 23 mecze daje średnią niecałe 3 kartki na mecz. W dzisiejszej piłce nożnej w trakcie meczu pokazywane są średni 4 kartki. Czyli średnio po 2 na każdą drużynę. Moim zdaniem taka średnia, jaką Ty masz, jest w sam raz dla agresywnego odbioru.
 2. Anderis

  Rozmowa motywacyjna

  U mnie zawsze przynosiło to fatalne skutki i to niezależnie od okoliczności.
 3. Anderis

  FM 2008 - oficjalne informacje

  Nie rozumiem. Będzie można zmniejszyć boisko o 3 czy 4 metry i to wywrze wpływ na grę? Przecież to nierealistyczne i bez sensu. To chyba normalne, gdy nasza drużyna gra wąsko i krótkimi podaniami, to lepiej będzie sobie radzić na mniejszym boisku, a drużyna grająca szeroko i dobrze przygotowana kondycyjnie będzie sobie lepiej radzić na większym boisku...
 4. Anderis

  Taktyki do FM 2007 - temat oficjalny

  Z tego, co zauważyłem, to ścisłe krycie u piłkarzy ofensywnych powoduje, że gorzej wystawiają się na pozycje. Gdy próbowałem zmontować taktykę na atak pozycyjny, to dopiero wyłączenie ścisłego krycia u zawodników ofensywnych spowodowało, że zaczęli grać, jak należy w ofensywie. Ścisłe krycie u piłkarzy ofensywnych lepiej sprawdza się, przynajmniej wg. mnie, w strategii szybkiego ataku, chociaż mogę się mylić. Swoją drogą, ścisłe krycie u obrońców nie zawsze kończy się katastrofą. Grając Chelsea miałem włączoną tą opcję u wszystkich piłkarzy, poza napastnikami i straciłem najmniej bramek w lidze, a w Lidze Mistrzów grając przez prawie cały mecz w dziesiątke, nie dopuściłem do żadnej groźnej sytuacji, mimo, że grałem z silną i ofensywnie usposobioną Romą.
 5. Anderis

  Sztab szkoleniowy

  Tak jak poprzednik, zwracam uwagę na kierowanie drużyną, choć duże znaczenie mają dla mnie atrybuty oceny potencjału i umiejętności gracza.
 6. Anderis

  Transfery

  Przypomnij sobie, co się stało z FC Porto, po wygraniu przez nich Ligi Mistrzów w 2004 roku. Odeszła połowa kluczowych graczy (Deco, Carvalho, Ferreira).
×