Skocz do zawartości

Gacek

Przyjaciel CMF
 • Zawartość

  5696
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  7

Zawartość dodana przez Gacek

 1. Gacek

  surviv.io

  Nadal. Dziś mógłbym pograć wieczorem w składzie, jeśli ktoś obczai sprytny pomysł na komunikację Choć event się już skończył
 2. Gacek

  Stellaris

  Czemu endgame rywalem? Parę razy udawało mi się pokonać upadłe imperia, gorsze jest to, co się pojawia później
 3. Gacek

  surviv.io

  Potrzebujemy jeszcze jednego do składu
 4. Gacek

  surviv.io

  Znów jest event zespołowy - są chętni na zespołowe granie w tygodniu? @Monti , @Pulek, @Morpheus, @IBad ?
 5. Gacek

  Wisła Kraków

  W kwestii wyjmowania wypowiedzi z kontekstu daję Ci 10/10 w skali Karnowskich. Brawo. Jako że chodziło o kwestie etyczne, to moja wypowiedź jest w pełni zgodna z deontologią zawodu wykonywanego przez prezes Wisły
 6. Gacek

  Wisła Kraków

  Ja w ogóle nie odniosłem się do tego, kto firmuje, tylko że ona pełni po prostu inną funkcję niż przeciętny kibol w klubie - funkcję, z którą przeciętny kibol sobie nie poradzi. To nie jest firmowanie Przecież kibol by się załamał otrzymując taką funkcję i byłby w niej tak niekompetentny, że klub nawet by nie przystąpił do sezonu, musi taką funkcję pełnić ktoś z mózgiem. Ale czemu? Przecież to tylko kolejne zlecenie. Gdyby prezes Wisły otrzymała swoją funkcję po to, by - przykładowo - kryć handel narkotykami na stadionie, krótko mówiąc: pomagać w przestępstwie, to fakt, wymiar etyczny powinien jej na to nie pozwolić. Ale jeśli otrzymała zlecenie na prowadzenie klubu i to realizuje wedle swojej najlepszej wiedzy, nie robiąc nic złego poza zatrudnianiem ludzi, którzy coś złego zrobili - co samo w sobie nie jest przestępstwem, jest jedynie naganne - to czemu miałbym ją źle oceniać? To zależy w jakim. Tak, zawahałbym się pewnie, ale łatwo mi sobie wyobrazić, że taką ofertę przyjmuję.
 7. Gacek

  Wisła Kraków

  Ale co jej do tego? Przecież to nie tak, że przejęła władzę i oddała ją w ręce kiboli, tylko przejęły ją kibole i oddały ją w ręce osoby kompetentnej, bo same by nie umiały prowadzić klubu. Jak wynika z materiału pani prezes prowadziła sprawy kiboli jeszcze przed przejęciem przez nich władzy w klubie, więc pewnie się po prostu sprawdziła i uznali, że będzie właściwą osobą na właściwym miejscu. Paradoksalnie to nawet nieźle o tych bandytach świadczy, że oddali stery klubu radcy prawnemu czy komuś na takim poziomie, a nie jednemu z bandytów A to, że ta pani prezes jako radca prawny (to samo się tyczy adwokatów) częściej ma do czynienia z bandziorami pokroju tych z Sharks niż przeciętny biznesmen to naprawdę nie powinno nikogo dziwić. Nie rozumiem, jak ta sytuacja miałaby rzutować na nią, skoro z racji pełnionego zawodu takich ludzi zna i w ten sposób łatwiej jej było dostać taką fuchę. Gorzej bym oceniał, gdyby taki klub przejął biznesmen (nawet prawnik)( i oddał władzę kibicom, tak jak zrobił Leśnodorski, który kupił klub bez ich pomocy, a jednak dawał im pofolgować na stadionie.
 8. Gacek

  Polityka wewnętrzna

  To może i z osobna są drobiazgi, ale wszystkie do kupy tak całkowicie dominują dyskurs polityczny, że dziwię się, że jeszcze kogoś to dziwi, że się je prostuje. Już nie jesteś w Kansas, Dorotko. To już nie 2007 rok, by ktoś wygrywał wybory rozmową o gospodarce czy roli służb specjalnych w polityce, czy mi się to podoba czy nie.
 9. Gacek

  Polityka wewnętrzna

  I dokładnie z tych samych względów teraz nikogo nie obchodzi próba sklejenia okna taśmą, tylko merytoryczny program kandydata... Oh, wait.
 10. Gacek

  Reprezentacja Polski

  Dlatego właśnie Legia zamiotła ligę mając jednego Vadisa Odjidję-Ofoę. Ciekawe, co by zrobiła z ligą mając jednego z gwiazdorów z tamtej ligi - albo i dwóch naraz, jak ten klub z Pekinu.
 11. Gacek

  Polityka wewnętrzna

  Nie bardzo mogłeś widzieć wideo jak Komorowski wchodził na krzesło, bo tam nie ma krzesła https://wiadomosci.wp.pl/trzaska-wieczorek-prezydent-nie-deptal-krzesla-w-japonii-wiele-klamliwych-wypowiedzi-pis-6027735935787649a https://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/wpadka-prezydenta-komorowskiego-w-japonii-msz-i-rzeczniczka-dementuja,521234.html Tak działają pisowskie trolle, minęło parę lat, a mit o wejściu na krzesło nadal żyje własnym życiem.
 12. Gacek

  Polityka wewnętrzna

  Przecież nigdy nie wszedł na krzesło, co szurom prawicowym nie przeszkadza sądzić, że było inaczej
 13. Gacek

  Polityka wewnętrzna

  No pewnie, duużo mądrzejsze byłoby wystrzelanie co mocniejszej amunicji w sierpniu, gdy ludzie są na wakacjach, sondaże sprzyjają, a do końca kampanii parę miesięcy. Logiczne.
 14. Gacek

  Polityka wewnętrzna

  Tak jak wszystkie karuzele VAT, aż do czasu, gdy się okazuje, że nie są rozrysowane tak prosto, jak ja to zrobiłem przy użyciu skrótu myślowego. Wystarczy przecież, że podstawisz osobę C do łańcuszka i już Ci się robi to mniej czytelne, a potencjalny zysk roczny - znaczny. W którym to wypadku do świadczenia usług może w ogóle nie dojść. Ryzyko finansowe żadne, a potencjalna korzyść spora Trzeba być nieskończenie naiwnym, by nie uważać, że w Polsce projekt dofinansowujący niańki bez takich łopatologicznych zabezpieczeń (a pewnie dałoby się znaleźć ich więcej) nie będzie prowadził do nadużyć. Zwłaszcza że opieka nad dzieckiem jest czynnością trudną do skontrolowania i tym samym bardzo łatwo będzie udowodnić wbrew rzeczywistości świadczenie usług. Fajny, bardzo fajny pomysł, ale z tego co czytam fatalnie, nawet jak na Polskie standardy, wykonany.
 15. Gacek

  Polityka wewnętrzna

  Nie rozumiem, wytykasz błędy Jakiego? Te spotkania Jakiego z "przypadkowymi" członkami młodzieżówki PiS? https://twitter.com/lukaszluk/status/1029384932009959424 Ta pseudo podróż metrem Jakiego, gdzie kasował bilet przy wyjściu i wyszło, że nie ma orientacji w tym jak działa metro? Jak na pisowskiego trolla mógłbyś się postarać bardziej i nie krytykować gościa z PO za to samo, co zrobił gość z PiS
 16. Gacek

  Polityka wewnętrzna

  Jestem zajebiście ciekaw, czy program ten jest jakoś zabezpieczony przed scenariuszem, w którym dwie koleżanki się dogadują, że wrócą do pracy, ale obie do zawodu niań i będą robiły to, co dotychczas, tylko dodatkowo wystawiając rachunki koleżankom za fikcyjne usługi niańczenia
 17. Gacek

  Polityka wewnętrzna

  Biorąc pod uwagę, że jego głównym kontrkandydatem jest Jaki, który doprowadził (sam lub przez sztab, to obojętne) do blokady konta na youtube za naruszenie praw autorskich (wiceminister sprawiedliwości ), który się skompromitował z metrem bułgarskim czy ostatnio z rozliczaniem jazdy autem służbowym, to Trzaskowski wypada w najgorszym razie jak jednooki wśród ślepców.
 18. Gacek

  Niemundialowy letni livescore piłkarski

  Fakt Coś mi się zlało. Ale podtrzymuję nadal swoją argumentację, Fletcher miał IMO lepsze okresy u Fergusona niż Herrera.
 19. Gacek

  Niemundialowy letni livescore piłkarski

  Pliz. Co do Butta się nie wypowiadam, ale Fletcher miał swoje kozackie momenty. Z tego, co obserwuję jednym okiem, Lindelofowi do tego poziomu wiele brakuje.
 20. Gacek

  Polityka wewnętrzna

  Z twittera: Jaki dobry, bo stał pod blokiem. Trzaskowski z 18 dzielnicami w 18 godzin to "próbuje bratać się z ludem, a totalnie mu to nie wychodzi" Trzaskowski hehe, matoł, taśma klejąca, hehe, a Jaki z zablokowanym kontem za naruszenia praw autorskich to oj tam, oj tam, przemilczymy. Trzaskowski to memy z zabawną miną w metrze, jakby nigdy tam nie był, a Jaki z turbożenadą w Sofii czy próbą kasowania biletu przy wyjściu z metra to oj tam, oj tam, taki naturalny jest będąc wśród szarego człowieka. O takich właśnie podwójnych standardach mówiłem. Tak właśnie też Clinton przegrała wybory - bo niejeden demokrata był na tyle głupi, by sympatyzując z Sandersem woleć walić w Clinton bardziej niż w Trumpa. Ideologicznie linia podziału w Polsce przebiega tak samo - sympatyzujący z mocnymi postulatami socjalistycznymi wyborcy wolą powielać hasła pisowskich trolli śmiejąc się z Trzaskowskiego, zamiast być choćby przyzwoici i obu traktować tak samo (no ale tak to nie wolno, bo Trzaskowski by wtedy wyglądał korzystniej). Moglibyśmy wreszcie zacząć wyciągać wnioski przed krzywdą, a nie po krzywdzie, odrabiając lekcję demokratów z USA (gdzie dopiero ostre zagrywki Trumpa wyleczyły niejednego sympatyka Sandersa z bycia przede wszystkim anty-Clinton).
 21. Gacek

  Polityka wewnętrzna

  Przecież ze strony rzekomych przeciwników PiS sympatia do pisowskich kandydatów biorąca się z niczego, przy jednoczesnym krytykowaniu opozycyjnych za niespełnianie bardziej rygorystycznych oczekiwań - zupełnie jak z tanga Mrożka, gdzie zachwycano się Edkiem - to rzecz tak powszechna, że aż na tym forum znajdująca licznych naśladowców. I tak Jaki będzie dobry, bo się na nikogo nie zrzygał na konferencji, a Trzaskowski choćby przeprowadził kampanię a'la Obama sprzed pierwszej kadencji prezydenckiej, to i tak będzie zły, bo jego "poprzednicy" polityczni z rządu, z którym nie miał nic wspólnego, nie dbali tak o ubogich. I tak, to oczywiście wpływa na korzyść PiS. To jest działanie tak bardzo w stylu "pożytecznych idiotów", że aż można się zastanowić, czy tacy "przeciwnicy PiS" za byle co uderzający w ich przeciwników politycznych rzeczywiście takimi przeciwnikami są.
 22. Gacek

  Niemundialowy letni livescore piłkarski

  A tymczasem w debiucie ligowym w Sevilli Andre Silva, wypożyczony z opcją wykupu z Milanu, strzelił hat-tricka. Tak, ten sam Andre Silva, który strzelał bramki jak pojebion w LE tylko po to, by oglądać ten pomiot szatana, to przeciwieństwo Inzaghiego, to dwunożne zaprzeczenie godności i rozumu piłkarza kopacza Kalinicia grającego torpedującego wysiłki kolegów tydzień w tydzień w lidze. Teraz Silva nastuka ze >20 goli w lidze hiszpańskiej (do której ma IMO idealny styl gry i ma bardzo duży potencjał), a za rok weźmie go np. Real (do którego wciskął go Cristiano rok temu) dając Sevilli hajs na zapłacenie klauzuli. Czy ktokolwiek inny, kogo będzie stać na wyłożenie kasy za klauzulę (>30 mln) plus prowizję dla Sevilli. Żadnych złudzeń, że wróci do Milanu, przecież trzeba będzie wykupić Higuaina, czy będzie kopał się w czoło czy nie. Mój klub, taki piękny
 23. Gacek

  Niemundialowy letni livescore piłkarski

  Co było w okolicach 60 minuty, a ten sam gość strzelił zwycięskiego gola w doliczonym czasie
 24. Gacek

  Niemundialowy letni livescore piłkarski

  Gola czy asysty chyba nie miał żadnej, ale jakość dał bardzo dużą. Moim zdaniem świetny jego mecz.
 25. Gacek

  Niemundialowy letni livescore piłkarski

  No bo kopniak w Sorrentino był ze strony gracza Juventusu, ale to nie był faul.
×