Skocz do zawartości

Gacek

Przyjaciel CMF
 • Zawartość

  5689
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  7

Ostatnia wygrana Gacek w dniu 27 Maj 2017

Użytkownicy przyznają Gacek punkty reputacji!

Reputacja

-2668

O Gacek

 • Tytuł
  Trener juniorów
 • Urodziny 27.09.1989

Informacje

 • Wersja
  FM 2015
 • Klub w FM
  Oxford City
 • Ulubiony klub
  AC Milan, Brindisi Calcio
 • Skąd
  Katowice
 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnie wizyty

14612 wyświetleń profilu
 1. Gacek

  Wisła Kraków

  W kwestii wyjmowania wypowiedzi z kontekstu daję Ci 10/10 w skali Karnowskich. Brawo. Jako że chodziło o kwestie etyczne, to moja wypowiedź jest w pełni zgodna z deontologią zawodu wykonywanego przez prezes Wisły
 2. Gacek

  Wisła Kraków

  Ja w ogóle nie odniosłem się do tego, kto firmuje, tylko że ona pełni po prostu inną funkcję niż przeciętny kibol w klubie - funkcję, z którą przeciętny kibol sobie nie poradzi. To nie jest firmowanie Przecież kibol by się załamał otrzymując taką funkcję i byłby w niej tak niekompetentny, że klub nawet by nie przystąpił do sezonu, musi taką funkcję pełnić ktoś z mózgiem. Ale czemu? Przecież to tylko kolejne zlecenie. Gdyby prezes Wisły otrzymała swoją funkcję po to, by - przykładowo - kryć handel narkotykami na stadionie, krótko mówiąc: pomagać w przestępstwie, to fakt, wymiar etyczny powinien jej na to nie pozwolić. Ale jeśli otrzymała zlecenie na prowadzenie klubu i to realizuje wedle swojej najlepszej wiedzy, nie robiąc nic złego poza zatrudnianiem ludzi, którzy coś złego zrobili - co samo w sobie nie jest przestępstwem, jest jedynie naganne - to czemu miałbym ją źle oceniać? To zależy w jakim. Tak, zawahałbym się pewnie, ale łatwo mi sobie wyobrazić, że taką ofertę przyjmuję.
 3. Gacek

  Wisła Kraków

  Ale co jej do tego? Przecież to nie tak, że przejęła władzę i oddała ją w ręce kiboli, tylko przejęły ją kibole i oddały ją w ręce osoby kompetentnej, bo same by nie umiały prowadzić klubu. Jak wynika z materiału pani prezes prowadziła sprawy kiboli jeszcze przed przejęciem przez nich władzy w klubie, więc pewnie się po prostu sprawdziła i uznali, że będzie właściwą osobą na właściwym miejscu. Paradoksalnie to nawet nieźle o tych bandytach świadczy, że oddali stery klubu radcy prawnemu czy komuś na takim poziomie, a nie jednemu z bandytów A to, że ta pani prezes jako radca prawny (to samo się tyczy adwokatów) częściej ma do czynienia z bandziorami pokroju tych z Sharks niż przeciętny biznesmen to naprawdę nie powinno nikogo dziwić. Nie rozumiem, jak ta sytuacja miałaby rzutować na nią, skoro z racji pełnionego zawodu takich ludzi zna i w ten sposób łatwiej jej było dostać taką fuchę. Gorzej bym oceniał, gdyby taki klub przejął biznesmen (nawet prawnik)( i oddał władzę kibicom, tak jak zrobił Leśnodorski, który kupił klub bez ich pomocy, a jednak dawał im pofolgować na stadionie.
 4. Gacek

  Polityka wewnętrzna

  To może i z osobna są drobiazgi, ale wszystkie do kupy tak całkowicie dominują dyskurs polityczny, że dziwię się, że jeszcze kogoś to dziwi, że się je prostuje. Już nie jesteś w Kansas, Dorotko. To już nie 2007 rok, by ktoś wygrywał wybory rozmową o gospodarce czy roli służb specjalnych w polityce, czy mi się to podoba czy nie.
 5. Gacek

  Polityka wewnętrzna

  I dokładnie z tych samych względów teraz nikogo nie obchodzi próba sklejenia okna taśmą, tylko merytoryczny program kandydata... Oh, wait.
 6. Gacek

  Reprezentacja Polski

  Dlatego właśnie Legia zamiotła ligę mając jednego Vadisa Odjidję-Ofoę. Ciekawe, co by zrobiła z ligą mając jednego z gwiazdorów z tamtej ligi - albo i dwóch naraz, jak ten klub z Pekinu.
 7. Gacek

  Polityka wewnętrzna

  Nie bardzo mogłeś widzieć wideo jak Komorowski wchodził na krzesło, bo tam nie ma krzesła https://wiadomosci.wp.pl/trzaska-wieczorek-prezydent-nie-deptal-krzesla-w-japonii-wiele-klamliwych-wypowiedzi-pis-6027735935787649a https://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/wpadka-prezydenta-komorowskiego-w-japonii-msz-i-rzeczniczka-dementuja,521234.html Tak działają pisowskie trolle, minęło parę lat, a mit o wejściu na krzesło nadal żyje własnym życiem.
 8. Gacek

  Polityka wewnętrzna

  Przecież nigdy nie wszedł na krzesło, co szurom prawicowym nie przeszkadza sądzić, że było inaczej
 9. Gacek

  Polityka wewnętrzna

  No pewnie, duużo mądrzejsze byłoby wystrzelanie co mocniejszej amunicji w sierpniu, gdy ludzie są na wakacjach, sondaże sprzyjają, a do końca kampanii parę miesięcy. Logiczne.
 10. Gacek

  Polityka wewnętrzna

  Tak jak wszystkie karuzele VAT, aż do czasu, gdy się okazuje, że nie są rozrysowane tak prosto, jak ja to zrobiłem przy użyciu skrótu myślowego. Wystarczy przecież, że podstawisz osobę C do łańcuszka i już Ci się robi to mniej czytelne, a potencjalny zysk roczny - znaczny. W którym to wypadku do świadczenia usług może w ogóle nie dojść. Ryzyko finansowe żadne, a potencjalna korzyść spora Trzeba być nieskończenie naiwnym, by nie uważać, że w Polsce projekt dofinansowujący niańki bez takich łopatologicznych zabezpieczeń (a pewnie dałoby się znaleźć ich więcej) nie będzie prowadził do nadużyć. Zwłaszcza że opieka nad dzieckiem jest czynnością trudną do skontrolowania i tym samym bardzo łatwo będzie udowodnić wbrew rzeczywistości świadczenie usług. Fajny, bardzo fajny pomysł, ale z tego co czytam fatalnie, nawet jak na Polskie standardy, wykonany.
 11. Gacek

  Polityka wewnętrzna

  Nie rozumiem, wytykasz błędy Jakiego? Te spotkania Jakiego z "przypadkowymi" członkami młodzieżówki PiS? https://twitter.com/lukaszluk/status/1029384932009959424 Ta pseudo podróż metrem Jakiego, gdzie kasował bilet przy wyjściu i wyszło, że nie ma orientacji w tym jak działa metro? Jak na pisowskiego trolla mógłbyś się postarać bardziej i nie krytykować gościa z PO za to samo, co zrobił gość z PiS
 12. Gacek

  Polityka wewnętrzna

  Jestem zajebiście ciekaw, czy program ten jest jakoś zabezpieczony przed scenariuszem, w którym dwie koleżanki się dogadują, że wrócą do pracy, ale obie do zawodu niań i będą robiły to, co dotychczas, tylko dodatkowo wystawiając rachunki koleżankom za fikcyjne usługi niańczenia
 13. Gacek

  Polityka wewnętrzna

  Biorąc pod uwagę, że jego głównym kontrkandydatem jest Jaki, który doprowadził (sam lub przez sztab, to obojętne) do blokady konta na youtube za naruszenie praw autorskich (wiceminister sprawiedliwości ), który się skompromitował z metrem bułgarskim czy ostatnio z rozliczaniem jazdy autem służbowym, to Trzaskowski wypada w najgorszym razie jak jednooki wśród ślepców.
 14. Gacek

  Niemundialowy letni livescore piłkarski

  Fakt Coś mi się zlało. Ale podtrzymuję nadal swoją argumentację, Fletcher miał IMO lepsze okresy u Fergusona niż Herrera.
 15. Gacek

  Niemundialowy letni livescore piłkarski

  Pliz. Co do Butta się nie wypowiadam, ale Fletcher miał swoje kozackie momenty. Z tego, co obserwuję jednym okiem, Lindelofowi do tego poziomu wiele brakuje.
×