Skocz do zawartości

Gacek

Przyjaciel CMF
 • Zawartość

  5799
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  7

Ostatnia wygrana Gacek w dniu 27 Maj 2017

Użytkownicy przyznają Gacek punkty reputacji!

Reputacja

-2555

O Gacek

 • Tytuł
  Trener juniorów
 • Urodziny 27.09.1989

Informacje

 • Wersja
  FM 2015
 • Klub w FM
  Oxford City
 • Ulubiony klub
  AC Milan, Brindisi Calcio
 • Skąd
  Katowice
 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnie wizyty

14737 wyświetleń profilu
 1. Gacek

  Kącik absurdalny

  TVP Info nie zawodzi w dostarczaniu pierwszorzędnego lolcontentu do kącika absurdalnego: https://www.tvp.info/39985067/wyciekly-szokujace-zdjecia-operatora-tvn-hajlowanie-na-tle-flagi-ze-swastyka Dziennikarz TVN pod przykrywką poszedł na imprezę neonazistowską, na której po kolei wszyscy hajlowali przy portrecie Hitlera, a TVP Info i inna pisowska szczujnia podnoszą larum, że dziennikarz TVN poszedł na tę imprezę pod przykrywką, a nie w koszulce "KonsTYtucJA" i flagą KOD-u. Szokujące, że w kraju z obowiązkiem szkolnym i tak powszechnie dostępnym szkolnictwem wyższym ktokolwiek bez orzeczenia o niepełnosprawności intelektualnej popiera takie "rewelacje"
 2. Gacek

  Polityka zagraniczna

  Mówimy o PiS, które przepis " Pierwszego Prezesa Sądu Najwyższego powołuje Prezydent Rzeczypospolitej na sześcioletnią kadencję spośród kandydatów przedstawionych przez Zgromadzenie Ogólne Sędziów Sądu Najwyższego." interpretuje jako "Pierwszy prezes SN będzie urzędowała tak długo jak chcemy i tylko wtedy, kiedy chcemy, a jak jej nie lubimy, to ją odwołamy, wielka bolzga katolycka nie będzie się kłaniać przed przepisami JP100%", naprawdę sądzisz, że nie są w stanie tłumaczyć Niemcom, że się mylą co do ciągłości konstytucyjnej ich kraju?
 3. Gacek

  Jesienny livescore piłkarski

  Gdyby to Nawałka prowadził dziś Polaków, to Grosicki by swoją szansę wykorzystał, a Czesi strzelili w trybuny. Cała reszta byłaby identyczna, a po meczu kibice by się wahali czy ciekawsza jest metamorfoza Frankowskiego względem formy klubowej czy schematy wypracowywane między Zielińskim a Lewandowskim. Oczywiście nic dobrego o tej grze nadal by się nie dało uczciwie powiedzieć, ale przy Nawałce tłumom to nie przeszkadzało
 4. Gacek

  Polityka zagraniczna

  Uzasadnienie projektu ustawy tu: http://orka.sejm.gov.pl/Druki8ka.nsf/Projekty/8-020-1152-2018/$file/8-020-1152-2018.pdf Zgodnie z jego treścią umowa międzynarodowa może stracić moc wskutek wielu okoliczności, ale opublikowanie tego w dzienniku urzędowym może nastąpić jedynie wskutek wypowiedzenia jej przez nas - czyli wypowiedzenie jej przez drugą stronę, zawarcie nowej umowy dotyczącej tego samego, całkowite wykonanie, brak możliwości dalszego wykonywania umowy lub brak sukcesji prawnej drugiej strony umowy nie daje możliwości ogłoszenia tego w dziennikach urzędowych, a tym samym nie da się ogłosić utraty mocy obowiązującej umowy. To faktycznie zbyt bezczelne jak na Polexit, ale już kombinowanie braku ciągłości prawnej między RFN/NRD a obecnymi Niemcami lub też (to byłby kretyński fikołek w ich stylu) brak ciągłości między PRL a III RP mieści się w mojej wyobraźni.
 5. Gacek

  Polityka wewnętrzna

  Mówimy o prawie kraju, w którym po wybuchu gigantycznej afery korupcyjnej przewodniczący KNF jest w stanie dolecieć do Singapuru, udzielić wywiadu, wrócić z Singapuru i zrobić porządek w papierach w swoim gabinecie w Warszawie szybciej, niż w tym samym gabinecie pojawiają się funkcjonariusze CBA. Zatem to naprawdę nie ma znaczenia co macie w przepisach wskazane, ważne jest tylko to, co będzie chciał z takim podatkiem w waszej sprawie zrobić PiS Póki jesteście szarymi myszkami to nie macie się czego obawiać, będzie gorzej jak przyjdzie zamówienie polityczne. Tak, to dokładnie to, przed czym przestrzegał KOD od paru lat, a co było wykpiwane jako przesadne i absurdalne.
 6. Gacek

  Kącik absurdalny

  Przecież dokładnie tak tam było, co w tym zdrożnego? Nie było Forza Nuova? Nie było "śmierć wrogom ojczyzny"? Nie było tuż obok "rodzin z dziećmi"?
 7. Gacek

  Polityka wewnętrzna

  "Sprawdzam": >Koniec października: DGP informuje, iż wielce prawdopodobne jest, że KNF wciągnie Getin na listę podmiotów, przed którymi ostrzega konkurencję - takie są wnioski trwającej od tygodni kontroli; >Czarnecki nic nie robi, o sprawie nikt nie wie; >Sejmowa komisja finansów przepycha poprawkę umożliwiającą przejmowanie takich banków przez państwo (ten wątek winien trafić do absurdalnego); >Czarnecki wykonuje ruch, aferę ujawnia Wyborcza. To by było na tyle w sprawie teorii szantażu. A przecież równie miażdżący dla tej teorii jest wątek poruszony przez @Profesor - Czarnecki byłby samobójcą, gdyby szantażował pisowskiego urzędnika w realiach pisowskiej prokuratury, gdy państwo przebiera nóżkami szykując się do nacjonalizacji jego majątku. Osoba pana Kowalczyka jest doprawdy fascynująca. Był partnerem (nietytularnym) kancelarii radcowskiej nie mając uprawnień, a jak je zyskał - to odszedł. Do jego życiorysu z wpisu Profa trzeba dodać, że już za czasów PiS wylądował w radzie nadzorczej GPW - faktycznie, doskonały kandydat do obsługi banku
 8. Gacek

  Polityka wewnętrzna

  Normalnie szok. W końcu adwokaci są znani z tego, że starannie wybierają swoich klientów, nie biorą zleceń dla kasy, tylko dla idei.
 9. Gacek

  Polityka wewnętrzna

  To dla mnie osobiście o tyle ciekawe, że znam ludzi z Częstochowy i NIKT tego radcy prawnego nie kojarzy, a z CV o którym mowa wynika, że to niesamowicie dobrze umocowany gość. Nijak, bo Giertych ma znakomitą renomę jako adwokat, a przeszłość polityczna tylko mu pomaga znajdować klientów z dużymi sprawami.
 10. Gacek

  Polityka wewnętrzna

  Ja tylko liczę na konsekwencję PiS. Tydzień temu cały ich aparat partyjny i medialny przekonywał, że skoro KNF czy jakakolwiek służba zajmowała się jakąkolwiek sprawą przez choćby minutę, to premier Tusk miał obowiązek o tym wiedzieć. Dziś zgodnie z tą logiką wychodzi na to, że skoro szef KNF proponował załatwienie sprawy za łapówkę, to Morawiecki musiał o tym wiedzieć
 11. Gacek

  Polityka wewnętrzna

  Ale pamiętasz, że Razem dostało 3% i w tym kontekście mówimy o hype, jaki był na nich w 2015? A nie o tym, że przez taką popularność JKM czy Zandberg zdobędą premierostwo Dobra, kończę, bo tu już się rozmijasz z tym, co piszę.
 12. Gacek

  Polityka wewnętrzna

  Naprawdę trzeba Ci tłumaczyć czym są media społecznościowe i jaki mają wpływ na elektorat 18-30, a może i starszy? Przecież na jesieni 2015 co drugi mem był z Zandbergiem, był popularniejszy w tym sektorze od Korwina. Nie mówię tu już o nagonce na niego ze strony konserwatywnych mediów, która pewnie też przysporzyła mu trochę sympatii, bo to czynnik o znacznie mniejszym znaczeniu. Dyskurs polityczny to nie tylko gazety czy telewizja.
 13. Gacek

  Polityka wewnętrzna

  Przecież dla Razem te 3% to nie byłby żaden zjazd, tyle dostali w ostatnich wyborach, gdy był na nich hype i nabrali masę ludzi na swój wizerunek świeżych, nieumoczonych. Później zaczęło im odpływać, gdy się skompromitowali farsą przy okazji TK, a odkąd konsekwentnie mając słowo "Razem" w partii idą w kontrze do wszystkich innych (ot, ironia) te 3% wydają się nieosiągalnym dla nich celem. Zaraz ich wchłonie inicjatywa Biedronia i przy całej mojej niechęci do niego - ani trochę nie będzie mi ich żal. Tylko idei, bo Zandberg i spółka wyświadczyli ich ideom podobną niedźwiedzią przysługę co Korwin liberałom.
 14. Gacek

  Polityka wewnętrzna

  Sąd uchylił zakaz prezydenta miasta Warszawy - będą niezłe jaja przy kolizji
 15. Gacek

  Polityka wewnętrzna

  Nie bardzo, gdyż równie dobrze - a nawet dużo rozsądniej - można tłumaczyć, że niepodlegający ustawie marsz państwowy jako pozbawiony podstawy prawnej nie może się odbyć, gdyż zgodnie z art. 7 Konstytucji organy państwa winny działać w granicach i na podstawie przepisów. Skoro tych nie ma - to redukując do absurdu marsz pozbawiony podstawy prawnej jest równie uzasadniony jak pozbawiona podstawy prawnej egzekucja. Nie miejcie pretensji do mnie, to PiS stworzył tak fantastyczną ustawę
×