Skocz do zawartości

Feanor

ModTeam
 • Zawartość

  8521
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  68

Zawartość dodana przez Feanor

 1. Feanor

  Zimowy livescore piłkarski

  Sorry, to Rudzki nie wiedział
 2. Feanor

  Zimowy livescore piłkarski

  Chlopcy z c+ chyba teraz nerwowo przeszukują net by dowiedzieć się o co chodzi z tym Paisleyem Aha. Nadal nie wiedzą. Bob urodził się 100 lat temu, ciućmoki!
 3. Feanor

  Uśpiony

  HYPOAE AIM LG-W C15-0 2 A TWH Trajan Trochę zabawiłem w tych mgławicach... Gdzieś z odległej przestrzeni dochodzą mnie wieści o innej wyprawie eksploracyjnej, Distant Worlds II. O orgii zniszczenia dokonywanej przez nihilistyczną bandę spod znaku Smiling Dogs. O śmierci i przemocy. Obdarzałem śmiercią i stosowałem przemoc wiecej razy, niż mógłbym zliczyć, ale tutaj, tutaj tamten ja wydaje mi się nieco egzotyczny. Kawałki kamienia krążące na prastarych orbitach wokół rozżarzonej gwiazdy budują we mnie zimny dystans. Obojętność. Przede mną Formidine Rift. Za mną: wszystko.
 4. Feanor

  Uśpiony

  TAYLER PLATFORM, LUYTEN 674-15 TWH Sulla III Jules Petersen, kanclerz stacji Tayler Platform był eleganckim, siwiejącym mężczyzną z nienagannymi manierami. Gdy wręczał mi nominację na podoficera Floty Federalnej, nie omieszkał wspomnieć o moich zasługach dla Kolebki Cywilizacji, ze szczególnym uwzględnieniem moich ostatnich rajdów do Blatrimpe, gdzie dostarczam części dla produkcji Duradrivów (co pochłonęło w ognistej pożodze Sullę I i Sullę II). Pomyślność Federacji zależy od takich właśnie działań, komandorze Watcher. Podoficerze Watcher. Jules Petersen całkiem dobrze czuł się w produkowaniu komplementów. A ja śmiałem się, tak bardzo się śmiałem wewnętrznym rechotem człowieka, który właśnie oszukiwał wszechświat. Nic nie ostrzegło tych nadętych bufonów. Nic nie wywołało ich podejrzeń. Od pięciu lat latam w przestrzeni federalnej i nikt nie sprawdził, skąd mam pieniądze na pierwszego Sidewindera. Z czego wynika moje doświadczenie bojowe. Ba, nawet to, jak nazywam swoje gwiezdne łupinki nie wywołało ich wątpliwości (Sidewinder: Romulus, Adder: Koriolan, Diamondback Scout: Galba, Diamondback Explorer: Trajan, Type-6: Sulla). Edukacja klasyczna nie istnieje w tej hedonistycznej, konsumpcjonistycznej otchłani. Gdy mój oficer prowadzący zdradził mi cel misji, roześmiałem mu się w twarz. Teraz śmieję się sam z tamtego rozbawienia.
 5. Feanor

  Elite: Dangerous

  Wow. Odjazd. Ja z organików dotąd jedynie Barking Mound spotkałem, ale to planetarny drobiazg.
 6. Feanor

  Elite: Dangerous

  Co do Elite: Kocham tę grę!!! Moje początki w standard becie były niezbyt szczęśliwe. Mierne umiejętności nawigacyjne połączone z brakiem znajomości podstawowych zasad sprawiły, że przy próbach lądowania w Azeban City i Beagle 2 (dwóch satelitarnych stacjach kosmicznych) mój Sidewinder dotkliwie się poobijał, docierając do... 2% spójności kadłuba Nie dość na tym: za zarysowanie lakieru tychże stacji kosmicznych otrzymałem łącznie... 900 kredytów kary (na 1000 początkowych). Kilka lotów z przegniłymi owocami z Azeban sprawiło, że spłaciłem swe długi długiemu ramieniu prawa, a mój kosmiczny wierzchowiec przestał straszyć okoliczne dzieci swoimi szramami, ale... zostało mi wtedy 8 kredytów w kieszeni... W głowie mojego bohatera zagnieździła się wtedy rozpacz i myśl o porzuceniu kariery, gdy do jego zaplutego stolika w kantynie Beagle 2 dosiadł się kontrahent proponujący sporą kasę za przewiezienie do Freeport w systemie LP 98-133 tony jakiegoś bliżej niezidentyfikowanego towaru. Ponieważ nigdy tam jeszcze nie był, a gwiazda znajdowała się w zasięgu Sidewindera, Tulkaion zgodził się entuzjastycznie na propozycję, nie czytając na galaktycznej mapie opisu tego miłego systemu słonecznego. A LP 98-133 to takie "Tortuga meets Somalia". Tuż przed Freeport zostałem zaatakowany przez pirata o nazwisku Bryant, zwolennika niewoluntarystycznego dzielenia dóbr. Nigdy jeszcze nie walczyłem w ED, jeśli nie liczyć "combat mission", więc były to dla mnie stresujące minuty... ale zwycięskie (choć przetrwałem na 42% mojej latajki) I teraz siedzę sobie we Freeporcie bogatszy o 2550 kredytów. A godzinę temu miałem osiem. Tak mnie to oszołomiło, że musiałem przestać grać
 7. Feanor

  Seriale telewizyjne

  Kontynuacja tego tematu, na pro?b? A skoro ju? zaczynam, to powiem ?e wszystkie losty, prizonbreki i herosy wymi?kaj? przy Robin Hoodzie z Praedem, najbardziej fenomenalnym serialu XX wieku
 8. Feanor

  Elite: Dangerous

  Ja cykam się lądowania na ciałach z 2g raz wbiłem się w grunt przy 1,7G, to nauczyło mnie ostrożności. Fakt, że zazwyczaj lądujemy przy ułamkowym przyciąganiu zabija instynkt przetrwania...
 9. Feanor

  Polityka wewnętrzna

  Ktoś padł tu ofiarą jakiejś propagandy to jedno jest pewne
 10. Feanor

  Polityka wewnętrzna

  Fakt? Poza tym nawet Fakt na końcu ma przytomne wątpliwości.
 11. Feanor

  Liverpool FC

  Trent kontuzjowany chyba na miesiąc zaczyna się (a właściwie: rozwija się), od lata krakałem, że linia obrony jest wąska. Może tam grać Gomez, ale on lepiej się sprawdza w środku no i uniwersalny żołnierz aka Milner, ale żaden z nich nie zapewnia jakości TAA
 12. Feanor

  Polityka wewnętrzna

  Szczerze mówiąc, nie przypominam sobie, żeby ktokolwiek oficjalnie powiedział, kto jeszcze był na „liście Cyby”. Tam były chyba jeszcze 2-3 nazwiska których nie ujawniono (no, Kaczyński jest oczywisty, bo Cyba krzyczał to podczas aresztowania).
 13. Feanor

  Polityka wewnętrzna

  Ten człowiek nie udzielał się w social media? a tak poza tym... PiS nigdy nie ośmielił się twierdzić, że Cyba działał na zlecenie PO. Ich narracja: to hejt (nazywany wtedy „przemysłem pogardy”) na braci Kaczyńskich i całe ich środowisko podsunął mu ten morderczy pomysł. Dziwię się dzisiejszemu zdziwieniu PiS.
 14. Feanor

  Polityka wewnętrzna

  Jeżeli PiS straci władzę, to idealnie koniunkturalny Solorz nie będzie miał już żadnego interesu w utrzymywaniu hien.
 15. Feanor

  Polityka wewnętrzna

  Obrzydliwe. Sawicki, Ziemiec... obrzydliwe.
 16. Feanor

  Uśpiony

  HYPOAE AIN VW-S C17-14 TWH Trajan Twarzą w twarz z nieznanym. Obcym. Komputer pokładowy sklasyfikował ten stożek jako xenoquasigrzyba. Jego plecha rozciąga się w promieniu pięciu kilometrów, kilometrów upstrzonych takimi pagórkami. Poza tym: żadnego innego życia. Prócz mnie. Trajan już wyrzucił w ramach automatycznych procedur boję informacyjną na orbitę z informacją o formie życia i ostrzeżeniem przed kontaminacją. Ja pouczony zostałem, by nie wychodzić ze Scaraba i nie zdejmować skafandra. Na zewnątrz nie ma atmosfery, komputerku, negliż mi nie grozi. Choć temu grzybkowi te warunki nie przeszkadzają.
 17. Feanor

  Liga angielska

  (Nie mój pomysł jakby co, ale uroczy na komentarz )
 18. Feanor

  Elite: Dangerous

  Wytyczam trasę (np teraz do losowej planety w Formidine Rift), ale co 10-20 skoków spoglądam sobie na mapę galaktyki, czy coś w pobliżu mogłoby mnie zainteresować (np czarna dziura). Tym niemniej szukam pobieżnie.
 19. Feanor

  Polityka wewnętrzna

  Nie znam się, ale w więzieniach w ogóle nie ma dostępu do tv? Jakaś świetlica?
 20. Feanor

  Zimowy livescore piłkarski

  De Gea znowu jest kosmitą.
 21. Feanor

  Zimowy livescore piłkarski

  Swoją drogą jakiś czas później Cook chwycił piłkę po faulu (bodaj swoim) i szedł z nią chyba pół minuty oczywiście o kartce nie ma mowy ale Gomes co najmniej żółtą to powinien dostać później.
 22. Feanor

  [Nominacje] Gra roku

  Przepraszam, widzę że rdr już nominowane. Może więc mój numer dwa: Kingdom Come: Deliverance.
 23. Feanor

  Liverpool FC

  IMHO Liverpool prezentował swoje częste oblicze w starciach z drużynami, które ciasno się bronią. W dodatku w środku brylował Hendo (bo chyba musiał), a to raczej opcja na defensywę, nie ofensywę. Wijnaldum kreatywności przecież nie zapewni (choć podobał mi się dziś, jak wielokrotnie przewidywał ruchy przeciwnika i kasował jego akcje).
 24. Feanor

  Zimowy livescore piłkarski

  Czemuś nie był tak aktywny w meczu z City?
 25. Feanor

  Uśpiony

  HYPOAE AIN IU-E C25-20 TWH Trajan Serce i Dusza płoną już tuż przede mną niczym ślepia apokaliptycznego potwora. Pierwszy z celów mojej podróży osiągnę pewnie za kilka godzin. Czy ktoś, kto wysłał za mną Milesa w LFT 434 jeszcze mnie szuka? Kim on był? Miejscowy oligarcha zdenerwowany przejmowaniem przeze mnie kontraktów rejsowych? Miejscowe struktury przestępcze po tym, jak załatwiłem ich dziesięciu kolegów? A może, choć brzmi to absurdalnie, zrobiły to miejscowe korporacje wierne Imperium? Ostetecznie byłem dobrze zapowiadającym się oficerem Federacji... Pamiętają mnie jeszcze? Ktokolwiek?
×