Skocz do zawartości

Feanor

ModTeam
 • Zawartość

  8641
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  69

Ostatnia wygrana Feanor w dniu 29 Styczeń

Użytkownicy przyznają Feanor punkty reputacji!

Reputacja

4602 Bardzo lubiany

O Feanor

 • Tytuł
  Spirit of Fire
 • Urodziny 10.04.1974

Informacje

 • Wersja
  FM 2012
 • Klub w FM
  Liverpool FC
 • Ulubiony klub
  Liverpool FC
 • Skąd
  Chodziez
 • Płeć
  Mężczyzna

Kontakt

 • Website URL
  http://minaskolmar.blogspot.com/

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Feanor

  Na krawędzi wieczności

  XIII log pokładowy jednostki TWH Starkiller II (Asp Explorer) Doleciałem. Pięć miesięcy po wylocie mój oszpecony bliznami Stakiller powrócił na Maskelyne Vision. Powrót był nieco nerwowy, bo po rekonfiguracji systemów nawigacyjnych (wgrał mi się dziwny upgrade o nazwie kodowej "thrustmaster_stick") czułem się trochę jak podczas debiutanckiego lotu w akademii. Poszło mi jednak lepiej niż wtedy. Stacja powitała mnie zaskakującą informacją, że niby należy do Federacji... ale w środku nigdzie nie zauważyłem insygniów chłopców z Sol, więc może mi się przywidziało. Mam tu na Meskalyne wynajętą kwaterę. Dziewięć metrów kwadratowych objętych stalą. Jestem bogatszy o 105 milionów kredytów i kilka zapoerających dech w piersiach widoków, ale ten pokój się nie zmienił ani o jotę. Wysuwane łóżko. Monitor GalNetu. Małe holo. Zdjęcie Cori i Martyna. Pokój nie zmienił się ani o jotę. Nie wynajmą mi tu nic większego. Czy naprawdę to jest lepsze niż Czerń? Jeszcze raz spróbuję się dowiedzieć.
 2. Feanor

  Polityka wewnętrzna

  Dlaczego idioty? Jest w Polsce spora ilość ludzi, która szanuje prezesa. Może nie: lubi, ale szanuje. I trochę mu ufa. Nie piszę tu o twardym rdzeniu. To rodzaj szacunku, który mieli wobec Robespierra fejanci, Żyronda czy Wściekli: nie znosili go, nienawidzili może nawet za jego działania, ale jednak szanowali za nieprzekupność i ideowość. Żeby przełamać ten rodzaj respektu, trzeba wykazać, że ten ktoś nie jest go godzien. I niby Kurski/Lis et consortes to wiedzą, bo zdaje się pierwszym frontem który otworzyli było uderzenie "JarKacz jest bezwzględnym biznesmenem, który ucieknie się do oszustwa by się wzbogacić". To, że zniszczą w ten sposób image Naczelnika wydawało im się tak pewne, że oceniali to najpierw na 11/10, a ostatnio jak widzę nawet na 15/10. Tyle tylko, że jeśli człowiek komuś ufa, to potrzebne są mu mocne, czytelne dowody na to, że się myli. Zeznanie jakiegoś Austriaka tego warunku nie spełnia. Wielu Polaków wierzy Kaczyńskiemu nie ze względu na to, że jest w sekcie. Wierzą w niego, bo widzą 500+. Sześciolatki w przedszkolach. Likwidację gimnazjów. I im więcej politycy opozycyjni będą mówić, że PiS nie spełnił żadnej obietnicy wyborczej, tym mocniej ci ludzie nie będą im ufać. Nie zgadzam się z Kuabem, że tylko katastrofa gospodarcza może pogrążyć PiS. Pogrążyć go może kompromitacja na wielu polach, w tym takich, których strasznie bym nie chciał (na przykład ataki terrorystyczne). Pogrążyć go mogą harce na skrajnej prawicy, które odbiorą Jarosławowi 3-4 procent. Ale nie pogrążą go zeznania Birgfellnera, jeśli nie będą podparte nagraniami lub czymś równie mocnym (czy ja wiem, równoległymi zeznaniami tego Sawicza na przykład, choć to jednak słabsze). Nie dlatego, że wyborca środka jest idiotą. Dlatego, że on patrzy na politykę inaczej. Patrzy na nią przez pryzmat prezesa, który może i przesadza z tym Smoleńskiem i Rydzykiem, ale jest uczciwy i często dotrzymuje słowa. Komu on bardziej zaufa: prezesowi mieszkającemu w przeciętnej willi, czy austriackiemu biznesmenowi, który nie waha się dawać łapówek?
 3. Feanor

  Polityka wewnętrzna

  To miało zatopić PiS. Tak to było przedstawiane. Skąd zatem zdziwienie, że pod tym kątem jest to rozpatrywane?.
 4. Feanor

  Polityka wewnętrzna

  GW zaczęła poszukiwania Sawicza, Kurski (starszy) nawet wystosował do niego apel. Albo to niezła zmyłka, albo taśmy z prezesem w rzeczonej sprawie nie ma.
 5. Feanor

  Polityka wewnętrzna

  Meanwhile in Belweder...
 6. Feanor

  Polityka wewnętrzna

  I jeszcze jedno: jeśli faktycznie GW ma z tym taśmy, to oczywiście zmieni wszystko. Ale ja o tym obecnie nic nie wiem.
 7. Feanor

  Polityka wewnętrzna

  Ja nie jestem przeciętnym wyborcą, bo ja jestem wobec PiSu jednoznacznie źle nastawiony i dla mnie wiele z tych rzeczy wygląda po prostu prawdopodobnie (poza tym, że Kaczyński robił to dla własnych korzyści majątkowych). W Polsce są jednak o zgrozo też tacy, którzy nie należą do żadnego z obozów „fundamentalnie”, są obecnie z PiSem „koniunkturalnie”. Kiedyś na niego nie głosowali bo obciach no i niektóre pomysły dziwne, ale teraz jednak 500+, uchodźcy itp. To nie są ludzie w rodzaju „PiS albo śmierć”, bo mają swoje wątpliwości, ale jednak wobec poprzednich ekip mają większe. Im potrzebny jest jakiś Rubikon. Coś oczywistego. I nie teoretyzuję: znam kilku takich ludzi, w tym mojego brata.
 8. Feanor

  Polityka wewnętrzna

  Wstrzymaj konie. To jest 3/10, gdyż przeciętnego wyborcy to znowu NIE RUSZY. Przeciętny wyborca będzie po prostu uważał, że Austriak kłamie. Albo przejaskrawia. Bez jednoznacznego dowodu przekona to wyłącznie przekonanych. Tak przynajmniej sądzę.
 9. Feanor

  Polityka wewnętrzna

  Gdyby było nagranie z tą sugestią Kaczyńskiego, to byłoby 17/10. Nie ma: słaba trójka.
 10. Feanor

  Polityka wewnętrzna

  Dyplomatyczna w znaczeniu dyplomacji kanonierek chyba
 11. Feanor

  Polityka wewnętrzna

  Ale żeby antykościelna partia stosowała taką jawną quasisymonię...
 12. Feanor

  AC Milan

  Generalnie tak, ale można by jednak jakąś metodę przyjąć. Średnia punktów z nim / bez niego, suma uzyskana za następny transfer / zgwałcenie Juventusu (nie wiem, czy jeszcze będą grać ). Nie wiem, coś, co przekona Cię że się myliłeś bo o samym „jak fajnie/niefajnie że jest Piątek” rozmawiać nie warto.
 13. Feanor

  AC Milan

  Tej, źe kupno Piątka to błąd Milanu.
 14. Feanor

  AC Milan

  Ok Gacek, podaj Twój warunek obalenia Twojej tezy podyskutujemy o nim a nie o biciu piany.
 15. Feanor

  AC Milan

  Bez sensu się kłócicie o tezę, ktora nie jest falsyfikowalna. No bo jak obalić tezę Gacka i Brudinho. Nawet jeśli Piątek strzeli 15 bramek, to zawsze można stwierdzić, że jeszcze lepiej byłoby z innym skrzydłowym. Bicie piany. Chyba, że panowie stwierdzą ile punktów zdobytych przez Milan dzięki bramkom Piątka będzie oznaczało obalenie ich tezy
×