Skocz do zawartości

Ceyvol

Użytkownik
 • Zawartość

  167
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

23 Neutralny

O Ceyvol

 • Tytuł
  Trampkarz
 • Urodziny 30.10.1992

Informacje

 • Wersja
  FM 2013
 • Ulubiony klub
  Widzew Łódź
 • Skąd
  Łódź
 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnie wizyty

6819 wyświetleń profilu
 1. Ceyvol

  [FM 2019] Błędy w tłumaczeniu

  Podałem ID. Jestem też na 99% pewien, że widziałem frazę "mecz pożegnalny" w becie. Z edytora: Testimonial (214399) w polskiej wersji widnieje jako Mecz pożegnalny. Z kolei Challenge Match (151971) to w wersji polskiej Mecz pokazowy. Nie wiem, czy tak to miało wyglądać.
 2. Ceyvol

  [FM 2019] Błędy w tłumaczeniu

  Czy Testimonial (214399) nie miał przestać być "Meczem pożegnalnym"?
 3. Ceyvol

  [FM 2019] Błędy w tłumaczeniu

  Wrzuciłem taki post na SI Forum, czy coś z tej listy leży w gestii tłumacza?
 4. Ceyvol

  [FM 2019] Błędy w tłumaczeniu

  "Wrzuty". PL: https://i.imgur.com/9emj9BD.png ENG: https://i.imgur.com/IWJClNv.png Forma zdania też nie współgra z atrybutami w liczbie mnogiej: "Wyrzuty nie czyni..., "Wykopy nie czyni...".
 5. Ceyvol

  [FM 2019] Błędy w tłumaczeniu

  Kilka niekonsekwentnych tłumaczeń nazw 4. lig w bazie: - część ma zapis "4. Liga" (w zgodzie z wyższymi poziomami), a reszta "4. liga" - nazwa "Polish Fourth Division (wielkopolska)" jest nieprzetłumaczona
 6. Ceyvol

  [FM 2018] Błędy w tłumaczeniu

  A kwiatków sto No dobra, nie sto, ale zdarzają się. Nieżyciowe, najczęściej zbyt dosłowne tłumaczenia, zwłaszcza w regułach zaawansowanych, przez które już dawno przerzuciłem się na angielski, bo nazwy niektórych opcji nic nie wyjaśniały lub zwyczajnie wprowadzały w błąd. Żałuję, że ich nie zapisywałem, bo teraz ciężko to odnaleźć w tej dżungli zakładek. Wczoraj nadziałem się na "alternative kit number", będące ustawieniem priorytetu stroju, jako "alternatywny numer na koszulce"
 7. Ceyvol

  [FM 2018] Błędy w tłumaczeniu

  Kto odpowiada za tłumaczenie edytora bazy danych?
 8. Ceyvol

  Fristajlowy Kącik [FM2017]

  Tak, jak co roku.
 9. Ceyvol

  Fristajlowy Kącik [FM2017]

  Jeśli masz zdjęcie sensownej jakości i równomiernie oświetlone (to jest szczególnie ważne), wtedy wychodzi bardzo fajnie. Nie wiem tylko, dlaczego mój awatar za każdym razem ma zeza Zeza nie mam ani w życiu, ani na wgrywanym zdjęciu, a jestem pewien, że oznaczam oczy równo :/ Muszę sobie zrobić inne foto i z nim spróbować.
 10. Ceyvol

  Fristajlowy Kącik [FM2017]

  Wgrywam bezproblemowo 1046x1225 - to facescan, potrzebuje szczegółów, żeby twarz wyszła ładnie, a nie jakiejś pikselozy pod mikroskop. Spróbujcie zapisać zdjęcie jako nowy plik, o nowej nazwie, w nowej lokalizacji. W FM15 nie mogłem tak samo wgrać starszego pliku ze zdjęciem managera, a jak go "odświeżyłem", przeszedł bezproblemowo. A przecież oba niczym się tak naprawdę nie różniły.
 11. Ceyvol

  Fristajlowy Kącik [FM2017]

  Dementuję, wgrałem .png bez problemu.
 12. Ceyvol

  FM2017 - gdzie kupić?

  To skoro jednak patrzymy na program lojalnościowy, koszty przesyłki i renomę sklepu, wtedy najtańsza wersja pudełkowa jest u nas - zaledwie 142,50 zł. W najlepszym możliwym miejscu, czyli u oficjalnego partnera Cenegi, wydawcy FM-a w Polsce. Pozdrowionka http://www.cmrev.com/newsroom/czytaj/FM-2017-ze-specjalna-znizka-od-FM-Revolution_.html
 13. Ceyvol

  Fantasy Piłkarzyki

  Uszanowanie, Mój brat stworzył Fantasy Piłkarzyki EURO – wirtualnego menedżera Fantasy na zbliżające się Euro 2016. Co wyróżnia go spośród innych gier tego typu? Między innymi: - nowa kolejka każdego dnia meczowego (a co za tym idzie – codziennie nagrody do wygrania), - dynamiczne aktualizacje punktacji (można przeliczać klasyfikacje nawet zaraz po żółtej kartce), - klasyfikacja managerów (oprócz rywalizacji samych drużyn, rywalizują też gracze na sumę punktów wszystkich swoich drużyn), - pełna responsywność (gra jest szybka, przejrzysta i pozbawiona elementów, które mogłoby zakłócić jej wyświetlanie w telefonie lub na tablecie) - oraz fakt, iż mogłem skromnie pomóc przy jej tworzeniu. Pula nagród to 6 000 PLN. Dodatkowo zwycięzcę ligi prywatnej FM Rev nagradzam Football Managerem 2017 (jak już wyjdzie). Serdecznie zapraszam do gry na www.fantasypilkarzyki.pl i polubienia fanpage'a zabawy.
 14. Ceyvol

  eFeManiacy na Twitterze!

  Ostatnim razem, gdy wrzucałem tu swój link, zapowiedziałem, że zacznę tweetować w długi weekend. No i zacząłem... pół roku później. Teraz ćwierkam już rzeczywiście: https://twitter.com/Ceyvol Konto jest też niejako uzupełnieniem bloga, do którego link znajdziecie w mojej stopce.
 15. Ceyvol

  XII Zlot

  MurZyn z MierZyna już w Sieradzu ;)
×