Skocz do zawartości
Do końca czerwca będą trwać wybory do ModTeamu.
ZAPRASZAMY DO GŁOSOWANIA


Między 26 a 29 lipca w LIPINACH odbędzie się XVIII Zlot CMF. Serdecznie zapraszamy do zgłaszania się!
TEMAT ZLOTOWY

demrenfaris

Przyjaciel CMF
 • Zawartość

  1118
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  8

Ostatnia wygrana demrenfaris w dniu 10 Luty 2017

Użytkownicy przyznają demrenfaris punkty reputacji!

Reputacja

179 Lubiany

O demrenfaris

 • Tytuł
  Zawodnik wyjściowej 11

Informacje

 • Wersja
  FM 2008
 • Płeć
  Mężczyzna

Kontakt

 • Website URL
  http://

Ostatnie wizyty

14781 wyświetleń profilu
 1. demrenfaris

  Livescore - Mistrzostwa Świata

  Btw czy on powiedział że Neymar w 75. min. przebiegł 7km?
 2. demrenfaris

  Livescore - Mistrzostwa Świata

  Komentarz nie dość że drętwy, to stronniczy okropnie
 3. demrenfaris

  Widzew Łódź

  Gratulacje. Tymczasem spadły rezerwy Legii, więc III liga traci nieco na atrakcyjności. Mam nadzieję, że w przyszłym roku uciekniemy stąd (w górę) także my (KSP dzisiaj porażka z Olimpia Zambrów po chyba najgorszym meczu, jaki widziałem).
 4. demrenfaris

  Livescore - Mistrzostwa Świata

  Ech
 5. demrenfaris

  Widzew Łódź

  Aha. Podobnie jak KSP i rezerwy Legii. Albo ŁKS w zeszłym roku. Byłem na większości meczów domowych Polonii w tym sezonie i mogę Ci zaręczyć, że to tak nie funkcjonuje w tej lidze. Hejt na Smudę wynika z chorych zawiedzionych oczekiwań przed Euro, jak i kampanii nienawiści, która prowadzi przeciw niemu Weszło.
 6. demrenfaris

  Widzew Łódź

  Dziwna decyzja. Widzew jest jednak liderem ligi. Czy zarząd nie jest aby w amoku po rozczarowaniu, że się nie udała feta na własnym stadionie? A wymiana Smudy na Mroczkowskiego wyglądałaby bardzo źle nawet w normalnych okolicznościach.
 7. demrenfaris

  Reprezentacja Polski

  Jakie zadania na skrzydle* spełnia według Ciebie Peszko i w jakim sensie Frankowski nie jest od niego lepszy? *- w meczu piłkarskim
 8. demrenfaris

  Widzew Łódź

  A Lechia ma "wolę awansu"? Tj. chodzi mi o to, czy aby nawet w wypadku jej zwycięstwa w lidze, nie postąpi jak Drwęca w zeszłym roku?
 9. demrenfaris

  Ekstraklasa

  Zakładasz, że: 1) kibice bijący się po lasach z kibicami innych drużyn = kibice wyłamujący płoty na stadionach; 2) jeśli kibic pobije kogoś w lesie lub sam oberwie w lesie, nie będzie próbował wyłamać płotu na stadionie. Oba założenia są bezpodstawne. Poza tym, naprawdę trudno mi uwierzyć, że jesteś człowiekiem o tak ograniczonej wyobraźni, żeby nie widzieć ryzyka, jakie niesie ze sobą przymykanie oka na takie ustawki.
 10. demrenfaris

  Ekstraklasa

  Poważnie?
 11. demrenfaris

  Kącik absurdalny

  Że co?
 12. demrenfaris

  Kącik absurdalny

  Tymczasem w Wiadomościach... https://www.facebook.com/TymaczemwWiadomosciach/photos/a.1490501154316603.1073741828.1490344234332295/1868211253212256/?type=3&theater Ekipa Wiadomości śrubuje rekordy rzetelności. Może jestem głupi, że się nad tym zastanawiam, ale jak to jest możliwe, że komuś nie zapala się czerwona lampka, gdy wstawia do swojego artykułu: a) cytat z Marksa po angielsku b) który - wyartykułowany ponoć w połowie XIX wieku - mówi o "holokauście" w znaczeniu ludobójstwa. W sumie to co ja rozważam, skoro komuś nie zapala się czerwona lampka, gdy wciela do swojego materiału obrazek z Internetu. A wystarczyłoby wejść w pierwszą sugestię Google po wpisaniu "Marks revolutionary Holocaust": http://otaviopinto.com/index.php/2016/08/04/did-marx-write-this/ Od jakiegoś czasu to, co dzieje się z Wiadomościami, opłacanymi z naszych podatków, nie jest już śmieszne. Rozumiem jeszcze wyrachowaną propagandę. Brzydzę się, ale rozumiem. Kanalie są im potrzebne. Ale po co telewizji debile? Przecież wystarczyłoby umieścić w "odpowiednim kontekście" rzeczywisty cytat. Naprawdę nie trzeba być Goebbelsem, żeby używając dość prostych środków ośmieszyć lub zohydzić postać Marksa w rocznicę jego urodzin, ośmieszając i obrzydzając przy tym Niemców i Komisję Europejską. Najgorsze, że możliwe, że program spełnia swoją rolę.
 13. demrenfaris

  Polityka zagraniczna

  http://www.corriere.it/elezioni-2018/notizie/elezioni-2018-exit-poll-risultati-proiezioni-spoglio-eb21387e-1ff1-11e8-a09a-92b478235f6f.shtml We Włoszech szykuje się pat. Nikt nie będzie miał większości, chyba że M5S wbrew zapowiedziom wyborczym zdecyduje się sformować koalicję (tylko że nie ma za bardzo z kim). Najpewniej będziemy mieli rząd mniejszościowy centroprawicy z największym udziałem Ligi (jako że zdobyli większe poparcie niż Berlusconi), co samo w sobie byłoby kuriozalne, ponieważ jest to partia separatystów z 18-procentowym poparciem w skali kraju. 50% głosów zebrały partie antyestablishmentowe (M5S i LN), co nie jest dziwne, skoro partia, która naturalnie zbierała głosy biedniejszego elektoratu (PD) odeszła od lewicowych haseł gospodarczych. W efekcie prawdopodobnie ledwo co przekroczy 20% (aktualnie 19%, ale nie zliczono jeszcze głosów np. w Rzymie, gdzie pewnie będą mieli więcej, niż średnia krajowa). W każdym razie we Włoszech szykuje się, bez niespodzianki (od 45' zmieniają rząd średnio co roku), kolejny okres niepokojów politycznych. Edit: http://www.corriere.it/elezioni-2018/notizie/elezioni-politiche-vola-movimento-5-stelle-ora-t-utti-dovranno-venire-parlare-noi-8580c8ec-2003-11e8-a298-e98a0970f212.shtml Tutaj z kolei wygląda na to, jakby M5S zapraszało koalicjantów do rozmów. Pytanie, czy to tylko taki zabieg polityczny (żeby nie było, że ich obecność destabilizuje scenę polityczną we Włoszech), czy autentyczne wezwanie do negocjacji. Naprawdę, byłbym w szoku, gdyby z kimś im się udało zmontować rząd.
 14. demrenfaris

  Kącik absurdalny

  Nagłówki internetowych brukowców kłamią, absurd. Swoją drogą, mylisz się (kłamiesz?!), bo jest strzelaniną (choć pewnie nie "strzelaniną w szkole").
 15. demrenfaris

  Kingdom Come: Deliverance

  Nie wiem czy to w porządku że śmieję się z tego uściślenia...
×