Skocz do zawartości

dragonfly

Użytkownik
 • Zawartość

  2139
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  4

Ostatnia wygrana dragonfly w dniu 14 Maj 2013

Użytkownicy przyznają dragonfly punkty reputacji!

Reputacja

72 Neutralny

O dragonfly

 • Tytuł
  200 km do Pragi
 • Urodziny 31.12.1981

Informacje

 • Wersja
  FM 2016
 • Klub w FM
  HSV [FM 2017]
 • Skąd
  Żagań
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Zainteresowania
  Historia, militaria, piłka nożna, komputery, rock/metal.

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. dragonfly

  Po drugiej stronie frontu

  Akurat w mojej szkole są zajecia szachowe. Swoją drogą fajna sprawa, dzieciaki się wkręciły.
 2. dragonfly

  Sid Meier's Civilization

  Panowie, udało Wam się przeskoczyć poziom 5 (Król)? Za cholerę nie mogę. Na czwórce wszystkich pykam aż miło, a na poziomie wyżej to jest szklany sufit. Komp produkuje wielkich ludzi na masę. Pobnie jest z miastami. Byle gdzie się wpycha. Nawet na jałowych terenach i w absurdalnie małych odległościach od moich miast. Wtedy szybko wykupuję pola wokół swojego miasta i blokuję mu możliwość rozwoju. Zauwazyłem jeszcze jedną rzecz. Najłatwiej zarówno przegrać, jak i wygrać kulturowo. Tylko raz wygrałem naukowo. Wszystkie pozostałe zwycięstwa i porażki były kulturowo. Olewam kompletnie religię. Za kunkty wiary podkupuję wielkich ludzi. Religia jest nic nie warta.
 3. dragonfly

  Fristajlowy Kącik [FM2017]

  Powiedzcie mi czy przywiązujecie uwagę na dostosowanie zawodnika do pozycji i roli (zielone kółko)? Jeśli chciałbym dopasować wszystkich tak żeby mieli je na maxa, ograniczyłoby to moje możliwości taktyczne. Jak do tego podchodzicie? Ja ostatnio przestałem na to zwracać uwagę i nie zauważyłem żadnej róznicy.
 4. dragonfly

  Fristajlowy Kącik [FM2016]

  Zastanawia mnie jedna sprawa - spadające ceny moich zawodników. Gram Realem Zaragoza już siódmy sezon. Dwa razy osiągnąłem ćwierćfinał Ligi Europy, co sezon awansuję do pucharów. Klub ma status kontynentalny i wartość 77M Euro. Ściągam głównie za darmo, bo jest bieda. Przykład tego zjawiska: ściągnąłem z wolnego transferu Gerarda Deulofeu. Na starcie kosztował 20 M Euro, po 3 miesiącach gry u mnie jego cena to tylko 16.25M i cały czas spada. Tak jest za każdym razem. O dziwo w takich przeciętniakach jak Malaga są goście za grube miliony. Utrudnia to prowadzenie polityki transferowej. Więc skąd taki trend?
 5. dragonfly

  Fristajlowy Kącik [FM2016]

  Coś w tym jest, bo tak samo jak prawie nie strzelam z kornerów, tak samo właściwie nie tracę bramek z ten sposób ;) Dziwne jest to że w FM15 jak i w poprzednich częściach wszystko grało elegancko.
 6. dragonfly

  Fristajlowy Kącik [FM2016]

  To są naprawdę solidni zawodnicy. Nie w tej kwestii problem. Może to bug? Ale dziwne, bo na to wygląda że tylko u mnie to występuje.
 7. dragonfly

  Fristajlowy Kącik [FM2016]

  To dopiero moja pierwsza kariera w 16, więc nie mam porównania. Mój etatowy wykonawca rogów ma ten atrybut w wysokości 15, więc nie jest jakimś leszczem. Ale to on własnie wszystko olewa. Zastępca który ma rogi=13 czasem się stosuje do poleceń, ale rzadko.
 8. dragonfly

  Fristajlowy Kącik [FM2016]

  Wszystko inne gra. Tempo, szerokość, podania, auty, wolne. Tylko z tymi cholernymi rogami syf. A u Was jak to wygląda? Normalnie wykonują kornery?
 9. dragonfly

  Fristajlowy Kącik [FM2016]

  W poprzedni sezonie miałem ustawioną dyscyplinę. Teraz po awansie do Liga BBVA popuściłem im trochę. Nic się w tej kwestii nie zmieniło.
 10. dragonfly

  Fristajlowy Kącik [FM2016]

  Ale to się tyczy także pozostałych ustawień. Z biciem na krótki czy długi słupek jest identycznie. Strasznie mnie to denerwuje, bo we wcześniejszych wersjach takich cyrków nie było.
 11. dragonfly

  Fristajlowy Kącik [FM2016]

  Też próbowałem. Etatowy olewał wszystko. Zmieniłem wykonawcę i już wyglądało to trochę lepiej (czasem stosuje się do poleceń), ale nadal rogi rządzą się przypadkiem.
 12. dragonfly

  Fristajlowy Kącik [FM2016]

  Nie jestem do końca przekonany, bo raz wykonują dobrze, innym razem jak im się podoba.
 13. dragonfly

  Fristajlowy Kącik [FM2016]

  Podbijam, bo strasznie mnie ten fakt irytuje. Czy u Was zawodnicy też ignorują polecenia przy rzutach rożnych? Grają jak chcą mimo zastosowania schematów. Ustawiam na bliższy słupek, albo krótki róg, a oni i tak biją piłkę w pole piątki. W efekcie z kornerów nie mam nic i tracę jeden ze sposobów na zmianę wyniku.
 14. dragonfly

  Fristajlowy Kącik [FM2016]

  Mam dwa problemy. Prowadzę Real Zaragoza pierwszy sezon. Jest już luty. Taktykę zawodnicy opanowali w miarę szybko. Wszystkie ustawienia zgrania są na maxa. Mimo to asystent w raporcie rozmów twierdzi że drużyna jeszcze nie osiągnęła zrozumienia. Dziwne, zawsze wydawało mi się że zrozumienie zależy własnie od stopnia opanowania taktyki. Druga sprawa - zawodnicy ignorują moje polecenia przy kornerach. Ustawiłem im na krótki słupek, a oni biją rogi w pole piątki. Przyznam, zgłupiałem. Macie jakieś rady?
 15. dragonfly

  Komputery przenośne

  Windows 8. Dokładnie tak. Nie ma mojej sieci, są wszystkie inne. Spróbuję, dzięki.
×