Skocz do zawartości

Perez

ModTeamTech
 • Zawartość

  1818
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  5

Ostatnia wygrana Perez w dniu 27 Lipiec 2015

Użytkownicy przyznają Perez punkty reputacji!

Reputacja

418 Bardzo lubiany

O Perez

 • Tytuł
  Torbacz
 • Urodziny 30.03.1984

Informacje

 • Wersja
  FM 2017
 • Skąd
  Warszawa
 • Płeć
  Mężczyzna

Kontakt

 • Website URL
  ppe.pl

Ostatnie wizyty

10787 wyświetleń profilu
 1. nCMF - problemy techniczne

  Operacja zakończona. Odpowiadając na pytanie, o co biegało - obecny serwer nieco niedomagał, teraz baza wylądowała na nowych dyskach SSD, więc powinno być stabilniej. Ponadto forum zaktualizowano do najnowszej dostępnej wersji skryptu.
 2. nCMF - problemy techniczne

  5 postów przez 1. połowę, nikt nie ogląda ;). A tak poważnie - trochę siła wyższa. Admin zabiegany człowiek, teraz ma czas, a wolę z tej opcji skorzystać, niż baza ma wyzionąć ducha i będzie dopiero problem.
 3. nCMF - problemy techniczne

  Panowie, dzisiaj o 22.00 forumek będzie wyłączony na czas przeniesienia bazy, która już nieco spuchła i potrzebuje nowego miejsca.
 4. nCMF - problemy techniczne

  Poka co widzisz i gdzie klikasz. Edycja posta?
 5. nCMF - problemy techniczne

  No jeśli mówimy o usuwaniu formatowania z postów, to jest to ikonka w edytorze takiego T z małym x.
 6. nCMF - problemy techniczne

  Dodałem ikonkę umożliwiającą usuwanie formatowania. Do testów.
 7. Zakątek konsolowców

  A i ja dawno tak w gre sie nie wkrecilem. Ostatnio bodaj przy Wiedzminie i w sumie zgadzam sie z opiniami, ze te gry sa podobne. Poki co z 10h, 13 lvl i dopiero Aleksandria ledwo ruszona.
 8. nCMF - problemy techniczne

  Enter zmienilem z nowy akapit na nowy wiersz - do testow. Formatowanie - ustawiona jest taka opcja: Zachowaj formatowanie, ale pozwól użytkownikowi na jego usunięcie. Jeśli zostanie wklejony tekst z formatowaniem, na dole okna edytora pojawi się pasek z przyciskiem, który umożliwi usunięcie formatowania i pozostawienie czystego tekstu. Użytkownicy mogą też wklejać jako czysty tekst, przy użyciu Ctrl + Shift + V w Google Chrome na Windows, lub ⌥⇧⌘V w każdej przeglądarce na Macu.
 9. nCMF - problemy techniczne

  @Meler teraz widzą to Przyjaciele i MT (plus admini jako nadrzędna grupa).
 10. nCMF - problemy techniczne

  Hmm... ja w profilu mam listę https://imgur.com/a/VhTW1 Każdy temat lub reakcję, którą klikam, przenosi mnie właśnie do tego posta/reakcji.
 11. nCMF - problemy techniczne

  A to są uprawnienia. Nie pamiętam, jak było wcześniej, bo można dla każdej grupy ustawić osobno - kto może widzieć osoby, które zareagowały. Wszyscy to mieli widoczne?
 12. nCMF - problemy techniczne

  Inna forma dania plusa, w systemie z punktowaniem +1 tak samo jak plus. Odpaliłem testowo pozostałe, poczuj się jak na Fejsie :D. Ikonki Dzięki i Haha dają +1, Zmieszany i Smutny są neutralne. Oczywiście to testowo, można wyłączyć w każdej chwili :).
 13. nCMF - problemy techniczne

  Proszę, fejsowa łapka (usunąć się nie da, to jest nadrzędna reakcja).
 14. nCMF - problemy techniczne

  Sygi - a co z nimi, że takie duże? Jakość nigdy nie zwracałem uwagi :). Cofanie reakcji - tak, jest taka opcja, tak samo jak na Fejsie odlajkowanie. To już do decyzji administracji/userów - skórki są płatne, środki mamy, tak że można kupić.
 15. nCMF - problemy techniczne

  @jmk nie do końca rozumiem, chodzi Ci o nazewnictwo? Zmieniłem. Ogólnie system reputacji jest w IPB 4 rozbudowany - można dodawać swoje ikonki, punkty za nie etc. Może być jak na Fejsie z tymi ich nowymi ikonkami - kwestia do ustalenia. Opki - proszę sprawdzić, uprawnienia były zmienione. Po weekendzie dodamy SSL.
×