Skocz do zawartości
Do końca czerwca będą trwać wybory do ModTeamu.
ZAPRASZAMY DO GŁOSOWANIA


Między 26 a 29 lipca w LIPINACH odbędzie się XVIII Zlot CMF. Serdecznie zapraszamy do zgłaszania się!
TEMAT ZLOTOWY

matias882

Użytkownik
 • Zawartość

  7
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez matias882

 1. chcę spróbować ustawić taktykę z analiz moich mocnych i słabych stron i ustawić taktykę pod przeciwnika..Wyślę teraz kilka screenów i pomóżcie mi ustawić taktykę poprzez analizę z góry dzięki.
 2. matias882

  Taktyka poprzez analizę

  Wiecie co nie pomagajcie mi w tej grze ja po prostu jestem za nią za głupi nic z taktyką nie robię ustawiam im tylko najlepsze role i jest jednak tak samo jak wtedy..Tak jak mówiłem tak gra nie jest na mój móżg.
 3. matias882

  Taktyka poprzez analizę

  Ustawiłem najlepsze role dla moich piłkarzy w poleceniu ind. zawodnicy ofensywni mają wysoki pressing i mniej strzałów,defensywni zawodnicy mają krótsze krycie,a środkowi obrońcy krótsze krycie + więcej ryzykownych podań i jak na razie wyniki są w miarę dobre.Ustawienie 4-2-4. Najlepszych ról nie mają tacy piłkarze jak (boczni obrońcy) + Fekir,który gra obok Mariano.Jak na razie moje wyniki to. Lyon 2:0 Strasbourg Rennes 2:5 Lyon Lyon 1:1 Bordeaux Nantes 0:3 Lyon.
 4. matias882

  Taktyka poprzez analizę

  Jak ty nie masz pojęcia to ja tym bardziej też nie chcę oglądać całego meczu,żeby patrzeć jak się zachowują..Może dam sobie spokój ta gra jest dla mnie za trudna pod względem fizycznym i psychicznym xD
 5. matias882

  Taktyka poprzez analizę

  Dobra prosto z mostu jestem totalnym amatorem tej gry (jeszcze) i na niczym się nie znam widzę,że jesteś bardziej doświadczony i znasz tą grę Przejmujesz Lyon i jaką taksę ustawiasz..Jak chcesz to napisz,jak nie chcesz to też spoko.
 6. matias882

  Taktyka poprzez analizę

  Takimi dysponuje piłkarzami https://sortitoutsi.net/football-manager-2018/team/865/olympique-lyonnais ,nikogo nie kupowałem.Jakbyś wykorzystał formację i kluczowych piłkarzy przeciwnika do taktyki
 7. matias882

  Taktyka poprzez analizę

  Cześć cieszę się,że mi odpowiedziałeś to jaką byś ustawił formację,styl gry,mentalność oraz jakie byś dał polecenia drużynie i role wykorzystując tą analizę? Moim przeciwnikiem jest RC Strasbourg poniżej podam Ci screeny mocnych i słabych stron przeciwnika. Jak coś to jest doklejane czyli ciąg dalszy. Kliknij parę razy w zdjęcie powinno być w dużym rozmiarze.
×