Skocz do zawartości
W ostatni weekend lipca odbędzie się XVIII Zlot CMF. Serdecznie zapraszamy!
TEMAT ZLOTOWY
ANKIETA: CZY WEŹMIESZ UDZIAŁ W ZLOCIE?

Lucifer Morningstar

Użytkownik
 • Zawartość

  227
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

43 Neutralny

O Lucifer Morningstar

 • Tytuł
  Debiutant Roku 2017

Informacje

 • Wersja
  FM 2017
 • Klub w FM
  Jagiellonia Białystok
 • Ulubiony klub
  Wisła Kraków
 • Skąd
  Warszawa
 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnie wizyty

337 wyświetleń profilu
 1. Pjongczang 2018

  Od 2001 to ja wszystkich pamiętam. Wcześniej to ja nie wiedziałem, że istnieje coś takiego jak skoki narciarskie;).
 2. Pjongczang 2018

  Oglądam taniec dowolny par tanecznych z komentarzem Babiarza i Sobczyńskiego... siedzą w zupełnej ciszy i przez cały występ nic nie mówią. Ja rozumiem że tańce nie są łatwe w komentowaniu ale to już lekka przesada. Tak to i ja mogę komentować
 3. Pjongczang 2018

  Grzegorz Śliwka jeszcze był
 4. Pjongczang 2018

  To w takim razie skoro nie przejadasz moich pieniędzy to możesz narzekać;). Wczoraj oglądałem bobslejowe dwójki. 2 zespoły amerykańskie, 2 chińskie i ruskie daleko za naszą dwójką. Ale jakoś wysłali te ekipy mimo, że zamykają stawkę. Chińczycy maja za 4 lata igrzyska i zbierają doświadczenie bo gdzie je mają zyskać jak nie na takich imprezach? Tak samo jest u nas. Nie wysyłam każdego kto chce jechsc tylko najlepszych. Skoro najlepsi są tak daleko to znaczy że trzeba dalej szkolić. A trudno będzie o chętnych jeśli nie będzie jakiejś zachęty (A taka zachęta są IO). Popatrz na kombinacje norweska, nasz najlepszy zawodnik zajął 20 któreś miejsce. Może i daleko, ale patrzac na to, że kilka lat wstecz żaden nawet nie potrafił się zakwalifikować na igrzyska to postęp jest olbrzymi. Gdyby każdy wysyłał tylko tych co mają szansę na czołowe miejsca to Czesi nie wysłaliby Ledeckiej i by nie mieli zlota;).
 5. Pjongczang 2018

  To mi się podoba. W państwie, w którym większość społeczeństwa to pasożyty bytujace na Pincet plus, co chwila słyszę, że pieniądze podatników są zabieranie na akcje ratunkowe czy na sportowców... ciekawe.
 6. Gry historyczne ze stajni Paradoxu

  Pomogłem wasalowi w wojnie o Ładoge. Co to była za droga przez mękę. Ruś nie wystawiał armii więc trzeba było po kolei odbijać ich prowincje. Za każdą prowincje 2proc. do warscore. A musiałem nabijac od 50%
 7. Pjongczang 2018

  Może mi ktoś wytłumaczyć po co Eurosport powtórki puszcza z przerwami zamiast je skrócić, plus po co inny komentarz do powtórek?
 8. Gry historyczne ze stajni Paradoxu

  Czy jest możliwość aby (z pozycji króla) przenieść hrabstwo z jednego księstwa do drugiego? Np Czersk z księstwa Mazowsza wyłączyć i włączyć do księstwa Małopolski.
 9. Sportowy livescore zimowy

  Idźcie z tym VAR. 3 minuty po uznaniu gola bramkę odwołują bo był spalony 5 cm jak nie mniejszy:/
 10. Pjongczang 2018

  Eurosport z tymi reklamami przegina
 11. Pjongczang 2018

  Wkurw**** mnie sędziowie. Jesteś Norwegiem to dostajesz z urzędu 18.5 chocbys ledwo wyladowal:/
 12. Pjongczang 2018

  Podobnie z opisem programu. Jak wół napisane hokej a jest łyżwiarstwo figurowe. Ja rozumiem, że to i to jest na łyżwach ale jednak widzę różnice;)
 13. Gry historyczne ze stajni Paradoxu

  Nieee, nie warto unikać patologii. Ja raz się wylamalem i odmówiłem romansu z synową, skończyło się tym, że niedoszla kochanka w zmowie z żoną zamordowały biedaka. Chów wsobny jest dobry na ograniczenie liczebności rodu. A nawet z debila da się coś wyciągnąć. Miałem jednego, przy dobrym ożenku i tutorze, wojskowośc miał na poziomie 10.
 14. Pjongczang 2018

  Pierwszy raz od kiedy pamiętam tak mało oglądam igrzyska. Okropna jest ta różnica czasowa. Jak coś się dzieje na arenach to jestem w pracy:/
 15. Gry historyczne ze stajni Paradoxu

  Dzięki. Zabrałem się za to od d... strony a jak teraz ana to popatrzyłem to jest to przecież takie oczywiste. https://imgur.com/RY29pp9 mix tłumaczenia polsko-angielskiego:D. Mieszko III "Śląska patelnia" w skrócie "patelniarz". To już wiem od czego był taki łysy, oraz w jaki sposób przekonał synową aby poszła z nim do łóżka;)
×