Skocz do zawartości

nocnytyper

Użytkownik
 • Zawartość

  40
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

19 Neutralny

O nocnytyper

 • Tytuł
  Nowy
 1. Ale to Mahdi jest "Bogiem Stwórcą" http://i.imgur.com/2sZ6DLg.png 40 letni niezrównoważony emocjonalnie, moralnie i etycznie emigrancie, przeczytaj sobie tutaj raz jeszcze i przyrównaj do regulaminu RM: http://nocnytyperfm.blogspot.com/
 2. nocnytyper

  Rozgrywka Mistrzów

  Żyję. Przygarnął mnie Kassi...
 3. Czy to nie ja pisałem o taksie z neta że mnie zainspirowała[ZAINSPIROWAŁA] i ją podrasowałem pod swoją drużynę do RM grając Niecieczą? Z tego co pamiętam w związku z powyższym zostałem przez Ciebie nazwany "kserokopiarką a moje ściągnięcie taksy zachowaniem napawającym Cię o obrzydzenie i mdłości"? Jak to jest Panie Łukaszu?
 4. nocnytyper

  Rozgrywka Mistrzów

  Na pewno od każdej nagrody pieniężnej musi odprowadzić jako organizator konkursu(bo jest to bez dwóch zdań konkurs) podatek. Mimo że mieszkają w UK, domena jest .pl, więc obowiązuje ich polskie prawo podatkowe w tej kwestii.
 5. nocnytyper

  Rozgrywka Mistrzów

  1. Fałszywe oskarżenia wobec niewygodnego uczestnika2. Usuwanie konta za "słabe" w ocenie bloga 3. Notoryczne naginanie regulaminu 4. Zmiany w regulaminie podczas trwania turnieju(mimo że zabronione) 5. Gloryfikowanie swoich faworytów w Rozgrywce Mistrzów 6. Nieudolne próby nastawiania swojakow przeciwko innym uczestnikom w Rozgrywce Mistrzow. Nie dziwię się, że Piotr Sebastian i KasSi wypieli się na Mahdiego. Co ciekawe, wszystkie wyżej wymienione punkty miały miejsce już po rezygnacji dwóch wymienionych stron z projektu. Teraz nawet Piotra Sebastiana szkaluje na swojej stronie. Żałosne i godne pogardy. Widać, że autor tematu przecenia swoją pozycję na "scenie" FM-a w Polsce. Dlatego ten turniej nigdy nie bedzie prestizowy kolezko.
×