Skocz do zawartości
Zapraszamy do udziału w tradycyjnym plebiscycie CMF Awards, edycji 2017! Swój głos można oddać w poniższym dziale do 25.01 do godziny 23:59.
CMF Awards 2017

krystiaan

Użytkownik
 • Zawartość

  1460
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

1 Neutralny

O krystiaan

 • Tytuł
  Zawodnik wyjściowej 11
 • Urodziny 07.03.1993

Informacje

 • Wersja
  FM 2013
 • Płeć
  Mężczyzna

Kontakt

 • Website URL
  http://www.legia.com
 • Gadu Gadu
  2448111
 1. Fristajlowy Kącik [FM2015]

  Znacie jakieś drużyny, które mają jednego - dwóch zdecydowanie wyróżniających się zawodników (albo umiejętnościami, albo "głośnym" nazwiskiem), wokół których zbudowany jest cały skład? Przykładem może być tu FC Koeln za czasów Lukasa Podolskiego.
 2. Polonia Warszawa

  Pierwszy raz w życiu widziałem taką żenadę, jak dziś na Polonii. Jak można doprowadzić w samym środku młyna do regularnej ustawki między sobą? Przecież to dno den.
 3. Jakim klubem zacząć?

  W Lechii Traore brak, natomiast zamiast Galatasaray wolałbym coś, co nie jest murowanym faworytem do zwycięstwa w lidze. Próbowałem już i Atletico (Falcao), i Wisłę (Małecki), i HSV (trochę na wyrost vdV), ale to ciągle nie to. Szukam dalej...
 4. Jakim klubem zacząć?

  Klub, który ma zawodnika, który zdecydowanie przewyższa poziomem kolegów z drużyny? Coś jak Koeln za czasów Podolskiego.
 5. Legia Warszawa w FM 2013

  Można zgłaszać uwagi do łatki 13.3.0? To jedziemy: - Piotr Zygo nie jest członkiem zarządu Legii; - Wiceprezesem Zarządu jest Rafał Wyszomierski; - Cesar jest trenerem przygotowania fizycznego; - skąd informacja, że Piotrek Strejlau jest trenerem U-18? - Marcin Muszyński nie jest trenerem pierwszego zespołu - jest asystentem Darka Banasika i trenerem bramkarzy Młodej; - Tomek Kiełbowicz nie jest 'zwykłym' scoutem; jak chcesz, dzisiaj mogę dowiedzieć się, jaka jest jego dokładna rola w klubie; - dalej będę twierdził, że Ljuboja zasługuje jednak na delikatnie lepsze statystyki ;) ; poza tym Łukasik za niskie CA - obecnie pierwszy defensywny pomocnik w Legii; Jędrzejczyk zaledwie CA 105? No i ten Ireneusz Zawadzki... Nie jest dyrektorem ds. sportowych.
 6. Warszawa i okolice

  Oddaję miejsce komuś z "podstawowej dwunastki" i za jakiś czas ponownie będę wypatrywał jednorazowego występu.
 7. Warszawa i okolice

  Po ile się zazwyczaj składacie? Wiem, że przy takich okazjach rozliczanie zawsze jest najtrudniejsze do ogarnięcia. ;)
 8. Warszawa i okolice

  Potwierdzam jutrzejszy debiut. ;)
 9. Warszawa i okolice

  Gdzie w takim razie znajduje się ta hala?
 10. Warszawa i okolice

  Wstępnie jestem chętny. Potwierdzę w piątek.
 11. Telefony komórkowe

  Jaki pakiet danych miesięcznie będzie wystarczający do zupełnie swobodnego (ale spokojnego) korzystania z Internetu? Chodzi mi np. o swobodne korzystanie z portali społecznościowych, gmaila, przeglądanie zwykłych stron i forów internetowych? Bez youtube'a itp.
 12. Miniracing Online

  Nie zastanawiał się nikt w ostatnim czasie o wznowieniu zmagań w MRO? :>
 13. I Wielki Mrówkojad CMF - wprowadzenie i zasady

  Vami, nie planujesz niczego podobnego w najbliższym czasie? Z sentymentem zerknąłem do tego tematu. ;)
 14. Magazyn polska ekstraklasa - 2013.

  Nie. Kolega sam będzie prowadził sześć klubów jednocześnie.
 15. Legia Warszawa w FM 2013

  Aaach, no i Ireneusz Zawadzki nie jest żadnym dyrektorem, a jedynie kierownikiem zespołu (razem z Piotrem Strejlauem). Tak naprawdę to Strejlau nim jest, Zawadzki jest już zdecydowanie w cieniu i praktycznie się nie udziela.
×