Skocz do zawartości
Nagrody "CM Awards 2018" - głosowanie trwa tylko do 23 stycznia!
CMF Awards 2018

Ksedion

Użytkownik
 • Zawartość

  33
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

1 Neutralny

O Ksedion

 • Tytuł
  Nowy
 1. Ksedion

  Fristajlowy Kącik [FM2017]

  Siemka, musiałem przeinstalować gre i nie mogę znaleźć skórki której używałem. Ma ktoś może coś ciekawego, sprawdzonego? Przejrzałem już chyba wszystkie dostępne, ale facepacki nie działają w żadnej...
 2. Ksedion

  Fristajlowy Kącik [FM2017]

  Może mi ktoś podrzucić jakiś dobry i działający facepack,o ,sciągnąłem juz kilka a dziala tylko jeden... Próbowałem na kilku skórkach, bo myślałem, ze moze rozdzielczość inna, ale na każdym to samo
 3. Ksedion

  Fristajlowy Kącik [FM2017]

  Mam problem z dodatkami, mianowicie, w jednej skórce działają, w innych nie. Mieliście może taki problem i podpowiecie jak go rozwiącać?
 4. Ksedion

  Fristajlowy Kącik [FM2017]

  Panowie, macie może jakies ciekawe stronki z dodatkami do FM17?
 5. Ksedion

  Fristajlowy Kącik [FM2016]

  Mam tak jak loguje sie na swoje konto, ale nie mogę włączyć gry bo wyskakuje ten komunikat, że gra należy do niego.
 6. Ksedion

  Fristajlowy Kącik [FM2016]

  Siemka, mam pytanie. Grałem na koncie kolegi i przez jego Steam sciągałem FM, zablokowali jego konto, więc postanowiłem kupić swój, ale po zalogowaniu wyskakuje, że gra należy do niego i muszę prosić o dostęp, który jest nie możliwy do uzyskania, bo nie może się zalogować. A jak biorę w trybie offline, to wyskakuje, że gra nie jest gotowa. Muszę usuwać grę i pobierać od nowa, czy da się to jakos zmienić?
 7. Ksedion

  Problem z uruchomieniem FM 2016

  Siemka, mam pytanie. Grałem na koncie kolegi i przez jego Steam sciągałem FM, zablokowali jego konto, więc postanowiłem kupić swój, ale po zalogowaniu wyskakuje, że gra należy do niego i muszę prosić o dostęp, który jest nie możliwy do uzyskania, bo nie może się zalogować. Muszę usuwać grę i pobierać od nowa, czy da się to jakos zmienić?
 8. Ksedion

  Fristajlowy Kącik [FM2016]

  Panowie, jak ustawiać treningi? Bo 3/4 mojej drużyny jest niezadowolona z treningów. Ogólny jest na przeciętny a indywidualny na jakąs wybraną "cechę".
 9. Ksedion

  Fristajlowy Kącik [FM2016]

  Coś zrobiłem i nie wiem co, ale działa :p zacząłem klikać, przestawiać, usuwać, dodawać, włączać i wyłączać
 10. Ksedion

  Fristajlowy Kącik [FM2016]

  Jeszcze wczoraj normalnie grałem. Później włączyłem na nowo i już nie ruszył. Dzisiaj przeinstalowałem Steam i FM, myślałem, że jakiś plik się zepsuł albo usunął, ale dalej nic.
 11. Ksedion

  Fristajlowy Kącik [FM2016]

  Powiedz jak mam to zrobić, bo może zrobiłem coś źle. To w plikach lokalnych? Zrobiłem po raz kolejny i dalej nic... Nie mam już pojęcia co można z tym zrobic. Proszę http://pomoc.cdp.pl/hc/pl/articles/203789068-Sprawdzenie-sp%C3%B3jno%C5%9Bci-plik%C3%B3w-gry Zrobiłem to już kilka razy i dalej nic. Usunąłem wszystkie dodatki, zapisy itp. Nie wiem ku... co tam się może nie zgadzać!
 12. Ksedion

  Fristajlowy Kącik [FM2016]

  Powiedz jak mam to zrobić, bo może zrobiłem coś źle. To w plikach lokalnych? Zrobiłem po raz kolejny i dalej nic... Nie mam już pojęcia co można z tym zrobic.
 13. Ksedion

  Fristajlowy Kącik [FM2016]

  Panowie, pisze tutaj, bo już nie wiem gdzie mam szukać ratunku! Mam problem z odpalenie gry, mianowicie wyskakuje mi Fatal Erro5.70.027.008. Przeinstalowałem już Steema, przeinstalowałem FM16, zaktualizowałem sterowniki karty graficznej, wyłączam antywirusa i włączam jako administrator.... Nic nie pomaga. Może mieliście podobny problem, albo chociaż wiecie jak to obejść?
 14. Ksedion

  Fristajlowy Kącik [FM2016]

  W pierwszym sezonie i w zimowym oknie transferowym prowadząc Jagiellonie Drągowski poprosił o jak najszybszą sprzedaż. Real zaproponował bezpośrednio 5,5mln Euro i dodatkowe 2mln za klauzule
 15. Ksedion

  Fristajlowy Kącik [FM2016]

  Standardowo- sterowniki? Reinstalka? Spójność plików? Zobacz kilka stron wcześniej tego tematu, ktoś opisywał ten problem u siebie. Ta gra jeszcze mnie chyba zaskoczy nie raz... Znalazłem tamtą rozmowę i zastosowałem najprostsze rozwiązanie jakie tam zaproponowano - uruchomiłem gre jeszcze raz i wszystko wróciło do normy :P
×