Skocz do zawartości

recon1988

Użytkownik
 • Zawartość

  18
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

2 Neutralny

O recon1988

 • Tytuł
  Nowy
 1. recon1988

  Fristajlowy Kącik [FM2015]

  Właśnie wygralem 4 do 1 z liverpoolem i teraz az sie boje ich pochwalic choc wszyscy moi doradcy kaza mi zlozyc gratulacje. Chlopcy grali jak na fali, ale boje sie ze za chwile zagraja jak miernoty.
 2. recon1988

  Fristajlowy Kącik [FM2015]

  Pytanie z innej beczki. Chwalić piłkarzy na konferencji prasowej po dobrym występie czy nie? Zauważyłem, że dość często gdy pochwale grojka po udanym meczu to zalicza zniżkę formy a jak powiem, że np jest to zasługa całego składu czy coś to gość, który zagrał nad wyraz dobrze reaguje negatywnie. Jak znaleźć złoty środek? Również zauważyłem, że jak chwale chłopaków po wygranym meczu w rozmowach mot. to po jakimś czasie również obniżają loty do momentu aż nie zaczną przegrywać i ich nie zaczynę za to Je*ać po czym wracają do dobrej gdy i znów cykl się powtarza. Druga sprawa jest taka czy w rozmowach motywacyjnych przed meczem i w trakcie przerwy spotkania, dążyć do tego by wszyscy byli zmotywowani (świeciło się na zielono) czy niekoniecznie? Zauważyłem, że jak mówię by zagrali dla kibiców to nigdy nie pali się zielone. Dopiero jak powiem, że wierzę w nich to zaczyna się palić na zielono, ale czy czasem ich to za bardzo nie niańczy? Jak znaleźć ten złoty środek?
 3. recon1988

  Fristajlowy Kącik [FM2015]

  Witam, Mam pytanie co do poleceń taktycznych. Które polecenia mają wyższy priorytet? Indywidualne czy zespołowe? Chodzi mi o to, że mogę np.: przydzielić każdemu graczowi by grał krótkimi podaniami a w poleceniach zespołowych zaś odwrotnie czyli bezpośrednie? No i jak dla mnie to się gryzie a jednak można tak ustawić co dla mnie jest paradoksem.
 4. recon1988

  Fristajlowy Kącik [FM2015]

  Szybkie pytanie W składzie mam POMOCNIKA ODBIERAJĄCEGO PIŁKĘ, który rzekomo ma ustawione domyślnie (nie ruszając nic) w poleceniach indywidualnych najwyższy pressing. Jeśli w poleceniach dla wszystkich ustawię niski pressing to jakim pressingiem będzie grał owy zawodnik :? ???
 5. recon1988

  Fristajlowy Kącik [FM2015]

  A jeśli nie jest reprezentantem kraju anie wcześniej nie grał w UE i nie ma obywatelstwa UE to jak może zdobyć pozwolenie o pracę?
 6. recon1988

  Fristajlowy Kącik [FM2015]

  Podczas negocjacji kontraktowych zmień rolę jaką ma pełnić piłkarz w klubie to będziesz mógł podnieść kwotę na płacę, ponieważ klub ma nałożone ograniczenia, np.; junior może zarabiać max .....$ a kluczowy piłkarz zespołu wiadomo dużo więcej, by nie dochodziło do paradoksów, że zawodnik szerokiego składu zarabia więcej od kluczowego piłkarza. Teraz ja mam pytanie. Ściągnąłem zawodnika z ligi Brazylijskiej na początku sezonu. Okazało się, że nie dostał pozwolenia na pracę. Odwołałem się i nic to nie dało. Postanowiłem by go wypożyczyć na połowę sezonu. Po powrocie w półmetku sezonu dalej nie ma tego pozwolenia na pracę a musiałem zgłosić skład, który będzie grał w lidzę. Oczywiście jego pominąłem ponieważ nie ma pozwolenia a zajmował by miejsce i wystawiłem go do wypożyczenia. Gdy to zrobiłem ten się obraził na maksa i chce odejść z klubu. Jakby to zależało ode mnie :/ Co zrobić by zmienić ową sytuację i zatrzymać gracza / Zdobyć pozwolenia na robotę? Gram klubem z ligi angielskiej
 7. recon1988

  Fristajlowy Kącik [FM2015]

  Wie ktoś może jak zlokalizować i odtworzyć plik w którym są zapisane PORADY I SUGESTIE które przewijają się nam choćby przy zapisywaniu gry czy oczekiwaniu na nowy dzień itd. Czasami zauważyłem, że idzie wyczytać coś ciekawego tylko czasu brakuje bo szybko znika. Ktoś może wie?
 8. recon1988

  Fristajlowy Kącik [FM2015]

  Jakie macie sposoby na wyeliminowanie Szybkiego napastnika przeciwnika grajac wysoką linią obrony a mając wolnych środkowych obroncow?
 9. recon1988

  Fristajlowy Kącik [FM2015]

  1. Panowie, czy ktoś wie jak to jest z tymi poleceniami taktycznymi bo czasem nie ogarniam tej gry. A dokładnie chodzi mi o to, że jak przydziele swoim zawodnikom indywidualne polecenia taktyczne (nie do konkretnego gracza tylko dla konkretnej pozycji), że na przykład część graczy ma grać wysokim pressingiem a czesc niskim itd, a w POLECENIACH TAKTYCZNYCH dam przykładowo, że mają grać bardzo niskim pressingiem to tak na prawdę jakim będą grać? 2. Druga sprawa dotyczy FORMACJI. Chciałbym zrobić tak by moi gracze w sytuacjach ofensywnych szeroko się rozstawiali a w obronie się skupiali i zawężali pole gry by przeciwnik nie miał jak się przebić a był zmuszony do albo wycofania piłki do tyłu albo do dalekiego przerzutu piłki na drugą stronę. Jak to zrobić skoro opcja węższego pola gry z tego co widzę dotyczy ofensywnych aspektów gry, ponieważ jest napisane, że twoi gracze będą rozgrywać piłkę środkiem boiska itd., a ja chcę by gdy mają piłkę grali na całej szerokości a w defensywie się skupiali. Idzie tak zrobić?
 10. recon1988

  Fristajlowy Kącik [FM2015]

  Ta gra jest nieprzewidywalna. Nie ma super taktyki. Trzeba ekipę posklejać w całość.
 11. recon1988

  Fristajlowy Kącik [FM2015]

  Mam takie 2 pytania z innej beczki 1... Stworzyłem ustawienie, którym chciałbym by moi grajkowie dobrze grali na mentalności defensywnej/kontroli i ofensywnej bym w zależności od tego z kim gramy mógł dobrać sobie odpowiednią mentalność. Jak wiadomo można ustawić tylko 3 taktyki i jeśli ustawię w menu taktyk 3 krotnie tą samą formacje lecz z różnymi mentalnościami, stylem (sztywnym... itp) i parametrami (poleceniami) to moi chłopcy szybciej opanują grę daną formacją w każdym z jej aspektów niż jeśli bym miał ustawione w menu taktyk 3 różne formacje a przy każdej z nich jakąś mentalność? 2.... i czy warto mieć na stałe ustawione jakieś polecenie do danej taktyki - formacji, które preferujemy by chłopcy się uczyli grać danym stylem z odpowiednimi parametrami czy też lepiej mieć wyzerowane polecenia i dobierać po prostu do przeciwnika przed meczem itp.? Pytam ponieważ zazwyczaj jak dobiorę im dużo poleceń to taktyka leci na łeb.
 12. recon1988

  Fristajlowy Kącik [FM2015]

  czekamy
 13. recon1988

  Fristajlowy Kącik [FM2015]

  A ile razy przy tym wczytałeś grę? ;)
 14. recon1988

  Polecenia Taktyczne "krótkie krycie"

  Piękniej nie mogłeś tego ująć
 15. recon1988

  Polecenia Taktyczne "krótkie krycie"

  A jak się ma krótkie krycie do pressingu? Czy nie są to pokrewne opcje? Bo jak nazwać krótkie krycie jak nie wywieraniem pressingu na rywalu?
×