Skocz do zawartości
Między 26 a 29 lipca w LIPINACH odbędzie się XVIII Zlot CMF. Serdecznie zapraszamy do zgłaszania się!
TEMAT ZLOTOWY

meyde

Użytkownik
 • Zawartość

  1201
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  16

Ostatnia wygrana meyde w dniu 24 Kwiecień 2016

Użytkownicy przyznają meyde punkty reputacji!

Reputacja

1366 Bardzo lubiany

O meyde

 • Tytuł
  Zawodnik wyjściowej 11
 • Urodziny 10.04.1988

Informacje

 • Wersja
  FM 2013
 • Skąd
  Izrael
 • Płeć
  Mężczyzna

Kontakt

 • Website URL
  http://rateyourmusic.com/~meyde
 • Gadu Gadu
  8008886

Ostatnie wizyty

14449 wyświetleń profilu
 1. Polityka wewnętrzna

  Fundacja Niezależne Media (Tomasz Sakiewicz, "Gazeta Polska") otrzyma 6 milionów złotych na budowę portalu o Puszczy Białowieskiej (sic!) od Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. To niemal połowa funduszy, które przeznaczyła UE. Sytuacja o tyle jest interesująca, że "Gazeta Polska" od dłuższego czasu jęczała i stękała, ponieważ PiS po wygranych wyborach niezbyt liczył się z Sakiewiczem. We wrześniu miała pójść niby ofensywa z krytykującymi rząd artykułami. Nie poszła. Sądzę, że sprawa właśnie została wyjaśniona.
 2. Polityka wewnętrzna

  Chciałbym się dowiedzieć jednej rzeczy: to właściwie kiedy można dyskutować o aborcji? Bo za każdym razem, gdy ten temat się pojawia, wyskakuje grupa osób mówiąca o tym, że teraz to są ważniejsze rzeczy i trzeba być strasznym naiwniakiem, aby tak się przejmować. Przy okazji mogą też dodać, że prawa kobiet to "sprawa drugorzędna" czy "niezbyt ważna".
 3. Kącik absurdalny

  "@LukaszBrzezicki: Hoser w TVP Info: "Zapłodnienie w wyniku gwałtu jest rzadkie, bo czynnik stresu temu nie sprzyja" #autentyk" Tak sobie czytam, przeglądam i teraz, o 22, już zupełnie nie mam sił. Sam często mówię, że ludzie przesadzają z histerią, że może i dzieją się dziwne rzeczy, no ale bez przesady itd. I chyba to ja się mylę. Nie wyobrażam sobie jeszcze kilku lat z tymi wszystkimi osobnikami typu Hoser. Terlikowski dzisiaj też tradycyjnie zaszalał, ale on przynajmniej czasami jeszcze się zreflektuje i nawet przeprosi - reszta już nie. Reszta zachowa się jak Waszczykowski. Naprawdę się nimi brzydzę.
 4. Kącik absurdalny

  No cześć. "- Dotarły do mnie wieści, że komisja zamierza zakupić nowego tupolewa w Czechach - powiedział i dodał, że samolot ma w ramach eksperymentów zostać zderzony z samochodem, do którego ma być przytwierdzona brzoza." Paweł Deresz w TVN24 po spotkaniu z podkomisją MON ws. katastrofy smoleńskiej."
 5. Kącik absurdalny

  cz. 2 (fronda)
 6. Kącik absurdalny

  A mógłbyś przybliżyć, co takiego przyjęto tak entuzjastycznie? Od kilku dni nie śledzę newsów i muszę przyznać, że ten tekst mnie zaintygował cały artykuł: http://wpolityce.pl/polityka/289786-historyczny-sukces-polski-dekarbonizacja-na-ktora-zgodzila-sie-po-powstrzymana-przez-pis-premier-szydlo-i-minister-szyszko-podpisza-dzis-porozumienie-klimatyczne-w-nowym-jorku ew. https://translate.google.pl/translate?sl=pl&tl=ko&js=y&prev=_t&hl=pl&ie=UTF-8&u=http%3A%2F%2Fwpolityce.pl%2Fpolityka%2F289786-historyczny-sukces-polski-dekarbonizacja-na-ktora-zgodzila-sie-po-powstrzymana-przez-pis-premier-szydlo-i-minister-szyszko-podpisza-dzis-porozumienie-klimatyczne-w-nowym-jorku&edit-text=
 7. Kącik absurdalny

  To też jest niezłe:
 8. Polityka wewnętrzna

  Na pochodzie byli np. goście z Forza Nuova. Naprawdę jestem za wolnością słowa. Niech sobie chodzą, udają żołnierzy i robią groźne minki. Nie rozumiem tylko, co w tym wszystkim robi kościół i uczelnia. I skąd ten zupełny brak reakcji władzy.
 9. Polityka wewnętrzna

  Na razie chłopaki dostali zielone światło od rządzących (co jest trochę groteskowe, bo 'te środowiska' o PiSie mają jak najgorsze zdanie). Moga więc np. 'patrolować' ulice, nie muszą się tez przejmować, że ktoś zwróci im uwagę, że palenie kukły jest niestosowne albo że należy dokładniej analizować symbole, które dumnie się nosi. To są drobiazgi, oczywiście z tym się zgadzam i przepraszam za ten cały dramatyzm.
 10. Polityka wewnętrzna

  Sytuacja w kraju przez ostatnie miesiące trochę sie jednak zmieniła.
 11. Polityka wewnętrzna

  Aha, btw: w klubie studenckim odbędzie się impreza dla ONR. Śmieszne, co nie? I będzie coraz gorzej.
 12. Kącik absurdalny

  Bardzo śmieszne. kontekst: http://wiadomosci.wp.pl/kat,1017099,title,Malarz-Zbigniew-M-Dowgiallo-w-grupie-ekspertow-ministerstwa-kultury-i-dziedzictwa-narodowego-Kilka-lat-temu-wywolal-burze-obrazem-Smolensk,wid,18244637,wiadomosc.html?ticaid=116c36
 13. Polityka wewnętrzna

  To jak najlepiej nazwać proces przenoszenia takich osób?
 14. Polityka zagraniczna

  Frank Drebin polskiej dyplomacji.
 15. Kącik absurdalny

  Zastanawiałem się czy może jednak wkleić białostocki tort ze swastyką, ale chyba wolę niepokorne śledztwo.
×