Skocz do zawartości
Między 26 a 29 lipca w LIPINACH odbędzie się XVIII Zlot CMF. Serdecznie zapraszamy do zgłaszania się!
TEMAT ZLOTOWY

Profesor

Moderatorzy
 • Zawartość

  19161
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  14

Zawartość dodana przez Profesor

 1. Reprezentacja Polski

  Tymczasem Nawałka skreślił Piszczka i Błaszczykowskiego: Mowa o Mierzejewskim (31 lat)
 2. Piłkarski livescore zimowy

  Białystok United
 3. Reprezentacja Polski

  Po wczorajszym meczu w Poznaniu natomiast pojawił się kolejny wielki znak zapytania, tym razem na prawej pomocy, gdzie i tak nie było najlepiej. Wiem, że wybór jest nędzny, Błaszczykowski i Makuszewski dopiero rozpoczęli powrót po kontuzji, ale Peszko obecnie to wartość dodana do składu rywala. Mamy tam kogoś, kto przynajmniej nie pomagałby przeciwnikowi?
 4. KKS Lech Poznań

  Właśnie przeczytałem porównanie Trałki do Busquetsa. Teraz widziałem już wszystko.
 5. Reprezentacja Polski

  Czy identyczne? Gumny w tym sezonie gra na DR naprawdę dobrze, a do tego ma nad nim przewagę wieku. Doświadczenie jestem w stanie zrozumieć, ale skoro na tej pozycji doświadczenie zapewnia Piszczek, przynajmniej sprawdzenie młodego w sparingu - bo to przecież sparingi są - krzywdy nikomu by nie zrobiło. Ale tak jak mówią wyżej, Nawałka przywiązuje się do nazwisk.
 6. Liga angielska

  No, niestety, bramkarzy Anglicy nie mają. Pickford w sumie jak na formę swojego klubu chyba najlepiej na ten moment wygląda, za to Hart ostatnio sadzi babola za babolem. No ale skoro młodzieżowcy ogrywają się w Aberdeen, Norwich i Shrewsbury, z czym do klienta.
 7. Reprezentacja Polski

  Póki co, to widzę, że od jakiegoś czasu wszedłeś w buty Johnissa i mogę z góry zakładać, kto i jakiej treści wpis popełni zaraz pod moim w dowolnym nie-FMowym (doceniam) temacie. Z dobrych wieści - Makuszewski zakończył leczenie i może wznowić treningi, zaczynamy wyścig z czasem. Byle nie przedobrzył. http://www.lechpoznan.pl/aktualnosci,2,wrocil-w-trzy-miesiace-makuszewski-moze-trenowac-z-zespolem,30190.html
 8. Reprezentacja Polski

  Wiesz, jak potężnie Twój argument przemówi do czystych etnicznie? Oczekujesz od nich logiki? A skąd teraz PiS w tej dyskusji? Ach, racja, mam obsesję i musiałem to dorzucić.
 9. Reprezentacja Polski

  Zważywszy na hejt na Rogera i Olisadebe gównoburza nie jest wykluczona. Ale skąd ten Kaczyński, za często wpatrujesz się w jego portret nad kompem chyba? Zresztą długo szukać nie trzeba: http://www.centrum-futbolu.pl/futbol/taras-romanczuk-nie-jest-polakiem-a-co-za-tym-idzie-nie-powinien-grac-dla-reprezentacji-polski/ A to jeszcze sprzed dzisiaja.
 10. Polityka wewnętrzna

  Dobrowolne? Żartujesz. Będzie tak dobrowolne, jak KRS będzie niezależny od polityków. System będzie taki: 1. Pracodawca zapisuje Cię z automatu i nie ma prawa zniechęcać Cię do uczestniczenia w systemie (czyli zapewne nawet informować, jaki to jest przekręt) 2. Jeśli nie chcesz brać udziału w tej farsie, musisz złożyć stosowne oświadczenie. ale, i to jest clou tego numeru 3. Po dwóch latach pracodawca ma obowiązek PONOWNIE Cię zapisać. 4. A Ty masz obowiązek PONOWNIE zadeklarować, że ma tego nie robić. Po czym 5. GOTO #3 ETA: Wrzucałem w absurdalnym chyba stosowne fragmenty projektu, w orka.sejm.gov.pl jest całość
 11. Reprezentacja Polski

  Byndzie bul dópy czystych etnicznie?
 12. KKS Lech Poznań

  Jupi
 13. KKS Lech Poznań

  Ano nie ma. Kupowanie pod nazwisko to fatalny pomysł.
 14. Kącik absurdalny

 15. KKS Lech Poznań

  Z tego wynika coś innego: https://pl.wikipedia.org/wiki/Ołeksandr_Hładky 2017/18 Karpaty Lwów Wyszcza Liha 1/0 Ale zakładam, że tradycyjnie polska wiki jest nieaktualna?
 16. KKS Lech Poznań

  Tylko po co? Jeden mecz w tym sezonie, od stycznia bez klubu. Na pewno nas zbawi.
 17. Piłkarski livescore zimowy

  Salah mi coś mówi, ale czy to, co Ty sądzisz, że mówi?
 18. [FM18] Fristajlowy kącik

  We've just released hotfix 18.3.1 for Football Manager 2018. This hotifx is to address some stability issues we've been made aware of since the release of our Winter Transfer Update and as always is save game compatible allowing you to continue your current save game. Once you open Steam the game will automatically begin to update. If FM is already open, we recommend first of all saving the game then exiting. Once you've done so the game should update, but if you find it doesn't just restart Steam.
 19. FC Barcelona

  Takie coś, za Mundo Deportivo
 20. Kącik absurdalny

  Dwa dni po usunięciu dotychczasowych członków KRS, pan premier Morawiecki taki oto argument przedstawia w rozmowach z Komisją Europejską: Bareja umarłby dzisiaj z głodu.
 21. Piłkarski livescore zimowy

  "Sędzia Marciniak jest dzisiaj tak słaby, że spokojnie może kandydować do KRS."
 22. Polityka wewnętrzna

  Nie, to nie jest fake news. Onet publikuje notatkę Parysa potwierdzającą tę informację, a MSZ właśnie ogłosiło, że sprawę wypłynięcia nieistniejącej notatki kieruje do prokuratury z paragrafu o ujawnienie informacji niejawnej. 1. notatka Parysa https://wiadomosci.onet.pl/kraj/nowy-dokument-msz-ws-relacji-z-usa/20wkvsz 2. oświadczenie MSZ z oficjalnego TT ministerstwa Koniec debaty, czy to jest prawda.
 23. Piłkarski livescore zimowy

  Nie jestem w stanie się oprzeć pokusie. Jak Legia nie gra, Marciniak karnych nie dyktuje
 24. Gry historyczne ze stajni Paradoxu

  Chyba że dzwoni Rex Tillerson Ale pech koszmarny.
 25. Polityka wewnętrzna

  Czy również jesteście dumni z polskiego antysemityzmu?
×