Skocz do zawartości

Profesor

Moderatorzy
 • Zawartość

  18925
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  14

Ostatnia wygrana Profesor w dniu 20 Lipiec

Użytkownicy przyznają Profesor punkty reputacji!

Reputacja

1479 Bardzo lubiany

O Profesor

 • Tytuł
  Prezes

Informacje

 • Wersja
  FM 2014
 • Płeć
  Nieustawione
 1. Piłkarski livescore jesienny

  Bosz, jakby Mourinho ich prowadził
 2. [FM 2018] Błędy w tłumaczeniu

  Ok, poprawione. Dzięki FIXED +1
 3. Na końcu tęczy

  Nie sądzę, bo poleciała definitywnie z dysku. Nie mam problemów z przegrywaniem, mam problem z przegrywaniem, bo gra zdecydowała się teleportować mi w środek królestwa 10.000 heretyków. Nie uważam, żebym cokolwiek zrobił źle w tej rozgrywce. A że dwa poprzednie podejścia skończyły się identycznie (raz lollardowie, raz wikingowie), nie widzę powodu, by dalej próbować. Może gdy się zaczyna z wyższego szczebla organizacji, jest inaczej.
 4. [FM 2018] Błędy w tłumaczeniu

  Na to nic nie poradzimy.
 5. Na końcu tęczy

  A zatem - pierdolę tę grę. Udało mi się ciężką pracą zbudować królestwo Irlandii, szykowałem się do przejścia na feudalizm... a tu sobie wyskoczyła herezja, zupełnie z dupy, 10.000 heretyków przejechało po mnie jak Wehrmacht w kampanii wrześniowej... Ewidentnie nie umiem w tę grę, a zatem eot
 6. [FM18] Fristajlowy kącik

  A jednak. FOOTBALL MANAGER 2018 -- UPDATE 18.1.2 STABILITY & PERFORMANCE - Fixed crash/freeze during processing - Fixed rare crash when joining online game - Fixed rare crash when offering player contract - Fixed Windows 32-bit crash on launch - Improved graphics benchmarking for Windows 32-bit systems - Fixed slowdown encountered when running custom data - Fixed slowdown whilst editing attributes with IGE MATCH - Fixed match freeze after tactical changes - Fixed 'Teams Are Warming Up' dialog showing at incorrect time - Fixed replay displaying at incorrect time - Fixed missing flashing goal text in Commentary Only - Fixed score inconsistency upon completion of network game match - Fixed representation of player height in match - Fixed invisible players on Mac OS X 10.9 NVIDIA systems - Fixed instances of player names not appearing correctly within the match GAMEPLAY - Balanced scouting costs within scouting range - Fixed missing league expectations in Belgium
 7. Gry historyczne ze stajni Paradoxu

  Opcji wiele nie ma, subsaharyjska Afryka albo grywalne Chiny (i Japonia)
 8. [FM18] Fristajlowy kącik

  Siakaś łata schodzi...?
 9. Polityka wewnętrzna

  A niby co innego im zostało? Cokolwiek zrobią, i tak będą totalną opozycją i wrogami ludu. To jest PRL, nie miejcie złudzeń, ale też pamiętajcie, że i 1980, i w jeszcze większym stopniu 1989 były możliwe dzięki wsparciu z zagranicy. Zakładam, że nikt tu nie domaga się Trybunału Stanu dla Wałęsy za obalenie ustroju za amerykańskie pieniądze?
 10. Polityka wewnętrzna

  Bo uznali, że to jest potrzebne? Zasadniczo nie pojmuję instytucji wstrzymywania się przy głosowaniu, albo jest się za, albo przeciw, nie ma trzeciej opcji.
 11. Polityka wewnętrzna

  Dorzucę jeszcze prezesa Polski, żeby były argumenty
 12. [FM 2018] Błędy w tłumaczeniu

  Uff, już zaczynaliśmy popadać w samouwielbienie. Dzięki, FIXED +1
 13. Polityka wewnętrzna

  Na szczęście oni mają w swoich służbach propagandowych samych debili i sabotażystów . Vide dzisiejsza wrzutka z Morawieckim. Zwróćcie uwagę na ceny.
 14. Gry historyczne ze stajni Paradoxu

  Jade Dragon kupione - jeśli macie (i) pozostałe DLC i (ii) węża w kieszeni, opłaca się kupować jako dopełnienie paczki wschodnich DLC, o 5 zeta taniej.
 15. Wymarzona grupa dla Polski

  Polska, Hiszpania, Senegal, Korea - trzy fajne mecze, dużo bramek, zero złudzeń
×