Skocz do zawartości
Zapraszamy do udziału w tradycyjnym plebiscycie CMF Awards, edycji 2017! Swój głos można oddać w poniższym dziale do 25.01 do godziny 23:59.
CMF Awards 2017

Profesor

Moderatorzy
 • Zawartość

  19009
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  14

Ostatnia wygrana Profesor w dniu 20 Lipiec 2017

Użytkownicy przyznają Profesor punkty reputacji!

Reputacja

1538 Bardzo lubiany

O Profesor

 • Tytuł
  Prezes

Informacje

 • Wersja
  FM 2014
 • Płeć
  Nieustawione
 1. Kącik absurdalny

  Hah, cieplutki absurd z Poznania. Nasze kochane AKO (Akademicki Klub Obywatelski) przyznało Wildsteinowi nagrodę Pana Cogito, cokolwiek to jest. https://poznan.tvp.pl/35687031/nagroda-pana-cogito-dla-bronislawa-wildsteina W związku z tym odbyła się sesya wiernopoddańcza jemu poświęcona. Muszę przyznać, że obecność Libery trochę mnie zaskoczyła - chyba że zdecydował się zmierzyć z trudnym wyzwaniem sformułowanym w temacie swojego wystąpienia.
 2. Kluby filiane/patronackie

  Sprawdziłeś, czy nie mają już takiej umowy z kimś innym?
 3. Kącik absurdalny

  Hmmm... 1. Temat nazywa się "Kącik absurdalny". 2. 25 minut filmu o takim natężeniu absurdów, że Bareja by się nie powstydził. Ciekawe, czy między tymi dwoma faktami istnieje jakiś związek... Nie wszystko od razu musi być odczytane przez pryzmat polityki, nie przesadzajmy z marksistowską interpretacją rzeczywistości.
 4. Czeski film

  Przyjdzie Mongoł i wyrówna
 5. Ród Leszczyców

  Toś się niewyraźnie wyraził ;), o, tu: "Pomimo tego, zdrady marszałka, braków kadrowych, uwięzienia przez Wodza Kujaw, nie poddawał się. W wieku lat 53 zostaje po raz trzeci ojcem. '
 6. Kącik absurdalny

  Znaczy sugerujesz, że Polska przez dwa lata dobrej zmiany i rok schyłkowej Kopaczowej zmieniła się tak, że to nie odzwierciedla już polskiej rzeczywistości? Bo nie widzę, gdzie napisałem, że to coś nowego i typowego dla państwa PiS, pomożesz mi znaleźć?
 7. Ród Leszczyców

  Musisz się z tymi Kujawami naparzać? No i spłodzenie syna w loszku, brawo dla księżnej za determinację.
 8. Kącik absurdalny

  Odszkodowanie czy zadośćuczynienie, naprawdę z perspektywy Piekary - i każdego innego płatnika to żadna różnica, choć rozumiem cierpienia młodego prawnika. Podobnie jak i to, że nikt nie neguje kwoty zasądzonej na wniosek Wellman, jak i tego, ze Piekara sam się zaorał z tym adresem i nieodbieraniem poleconych. Problemem jest koszt przeprosin w mediach ogólnopolskich, niezależnie od tego czy Piekara umie liczyć, czy - co bardziej prawdopodobne - nie umie, jak to prawicowiec. Aby wrócić do klimatów tematu: Polska czyli sam nie wiem co. Ja wytrzymałem pięć minut, potem podobno jest jeszcze lepiej.
 9. Kącik absurdalny

  Z cyklu "Słynne cytaty ludzi lżejszych o pół miliona" Aczkolwiek sędzia przegięła imo z tymi odszkodowaniami. Dziś Piekara, jutro ty lub ja. Kara na zbożny cel + przeprosiny w medium, w którym obrażono + praca społeczna (np. 30h w hospicjum albo co) w zupełności by wystarczyła, bo chama inaczej się nie naprostuje, ale niszczenie finansowe człowieka (kto z nas takie koszty by udźwignął?) to przesada. Jak ktoś mądry zauważył, raptem trzykrotnie większą kwotę nałożoną na amerykański koncern medialny kręgi zadowolone z ukarania Piekary uznały za mordercze dławienie wolności słowa.
 10. Kącik absurdalny

  Już ją wytropili i donieśli, komu trzeba. Uczcie się, dzieci, jak działa wymiar sprawiedliwości w państwie partyjnym.
 11. Kącik absurdalny

  Najfajniejsze jest to, że zarazem prawa strona zachwyca się reformami Ziobry, z których jedna rozszerza zakres wydawania wyroków zaocznych.
 12. KS Cracovia

  Tego chyba jeszcze w Polsce nie grali, zupełnie nowy kierunek (Rakelsa nie liczę z oczywistych względów). http://www.bbc.co.uk/sport/football/42736757
 13. FM 2018 - artykuły

  http://www.kickitout.org/news/university-of-essex-publish-research-into-role-of-skin-tone-in-english-football/#.Wl-VG6hl_IU FM can into science.
 14. Tottenham - "SPURS"

  Alli długo w Spursach nie pogra, mówi się, że Raiola będzie go reprezentować.
 15. Czeski film

  Czy aby nie czas na żądanie eksterytorialnego korytarza przez Austrazję?
×