Skocz do zawartości
Zapraszamy do udziału w tradycyjnym plebiscycie CMF Awards, edycji 2017! Swój głos można oddać w poniższym dziale do 25.01 do godziny 23:59.
CMF Awards 2017

Man_iac

Użytkownik
 • Zawartość

  1584
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  9

Zawartość dodana przez Man_iac

 1. [Nominacje] Wydarzenie roku 2017

  To mnie Reaper i Jahu zmylili. W takim razie nominuję aferę minusową van der vaarta.
 2. [Nominacje] Gra roku

  Life is Strange: before the storm.
 3. [Nominacje] Sportowiec roku

  Joanna Jędrzejczyk.
 4. [Nominacje] Moderator roku

  W tej kategorii to może lepiej po prostu nominować wszystkich z automatu? No ale jak trzeba pojedynczo to krzysfiol.
 5. [Nominacje] Serial roku 2017

  Big Mouth.
 6. [Nominacje] Film roku

  Fanatyk.
 7. [Nominacje] Najciekawszy temat roku

  Polityka wewnętrzna.
 8. Sportowy livescore zimowy

  Stoch i Kubacki na 1 i 2 miejscu I to koniec pozytywnych informacji na temat Polaków.
 9. Sportowy livescore zimowy

  Kot i Żyła raczej będą poza drugą serią.
 10. Sportowy livescore zimowy

  Stoch znokautował resztę
 11. Sportowy livescore zimowy

  I Kubacki bardzo słabo 116 m i jest 3 po swoim skoku.
 12. Sportowy livescore zimowy

  Tak, już kilku skoczyło Już Kubacki skacze.
 13. Sportowy livescore zimowy

  Ja się zgadzam, że to wciąż świetna forma. Tylko, że od kilku konkursów zaczyna spadać, zwłaszcza u Kota i Żyły. W tej pierwszej części sezonu skakali po prostu pewniej. Wciąż jest OK, ale ta tendencja in minus przed olimpiadą mimo wszystko jest dla mnie trochę niepokojąca. Może zrobią sobie wolne, odpuszczą jakiś weekend i wrócą na swoje miejsce. Nie, nic takiego się nie dzieje. A Freitag faktycznie sobie odpuścił.
 14. Sportowy livescore zimowy

  A Freitag zaliczył upadek i w sumie dość długo się zbierał. Nie zdziwię się, jak nie weźmie udziału w drugiej serii. Trochę martwi forma pozostałych Polaków, bo Stoch odleciał, ale inni na fali opadającej w tym roku, a to kiepski prognostyk przed olimpiadą.
 15. Sportowy livescore zimowy

  Ciekawostka ze skoków - Goldie już się bardzo zbliża do 50 roku życia, a dalej skacze jako przedskoczek z kamerą
 16. Polityka zagraniczna

  To nie jest najgorsze ż możliwych rozwiązań bo przynajmniej da czas ludziom na protesty i Unii na jakąś reakcję. Bardziej obawiam się podpisania ż marszu w środku nocy gdzie rano obudzony się w innym ustroju. Edit: I już za późno. "Prezydent" już ogłosił, że podpisze.
 17. Polityka zagraniczna

  Jak ewidentne przestępstwa nie sprawiły, że przejrzeli na oczy (chociażby nieopublikowanie wyroków TK, brak zaprzysiężenia legalnie wybranych sędziów, czy głosowaniem tegorocznego budżetu) to tym bardziej nie zmieni tego opinia UE, w której jest przecież wielka zmowa przeciwko Polsce, bo Polska nie chce przyjmować terrorystów.
 18. Piłkarski livescore jesienny

  Ewidentny spalony tam był. No i po trzecim to Probierz faktycznie leci.
 19. Piłkarski livescore jesienny

  To samo, co w pierwszych derbach w tym sezonie. Cracovia o klasę lepsza i głupie błędy decydują.
 20. Formuła 1

  A teraz jest już coś oficjalnego, że tak podsumowujecie? Ja tam znajduję ciągle tylko plotki. Raz w lewo, raz w prawo, ale jednak wciąż nic nie wiadomo. W sumie od początku się na to nie napalałem, chociaż fajnie by było wrócić do oglądania (to nudne, jak nie mam komu kibicować, a jakoś żaden kierowca mojej sympatii nie wzbudził). Nie byłbym zaskoczony, jakby faktycznie tego angażu nie dostał, ale też za wcześnie na podsumowania. Kasa kasą (a to główny argument w plotkach, że Kubicy nie zatrudnią), ta stoi po stronie Sirotkina, ale z drugiej strony historia Kubicy też może być przeliczalna na dużą kasę, duże zainteresowanie mediów, kibiców, a co za tym idzie sponsorów.
 21. Kącik absurdalny

  Cel szczytny. Mieszkałem kiedyś mając w okolicy Janusza, ktory zaparkował ze 20 samochodów na publicznym parkingu, wszystkie z tabliczką "sprzedam" i tym samym numerem telefonu. Takich trzeba tępić. Nie sądzę natomiast zeby to była dobra metoda, bo jednak jak ktoś nie jest handlarzem, tylko zwyczajnie chce sprzedać samochód, ktorym jeździ nie powinien byc zmuszany do usługi komisu.
 22. Formuła 1

  Po czym widać? Chyba coś przegapiłem, bo żadnej informacji poza medialnymi spekulacjami, gdzie jedni mówią jedno, a drudzy drugie nie słyszałem.
 23. Polityka wewnętrzna

  http://natemat.pl/225051,pis-udowodnilo-ze-do-przeglosowania-ustawy-wcale-nie-trzeba-kworum Jeszcze partia, czy już organizacja przestępcza?
 24. Polityka wewnętrzna

  Nawet jeżeli zdążą przed zawłaszczeniem sądów, to jednak jest to kolejny symptom kończącej się demokracji (co wcale nie jest dla mnie oczywiste, bo sprawy mogą się ciągnąć długo). Może po setnym takim argumencie chociaż mała część miłośników PiS w końcu zauważy, że coś jest na rzeczy więc warto o tym pisać.
×