Skocz do zawartości
Do końca roku można głosować na użytkowników, którzy powinni znaleźć się w XIV kadencji ModTeamu.
TEMAT WYBORCZY

jmk

Przyjaciel CMF
 • Zawartość

  30249
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  104

Zawartość dodana przez jmk

 1. jmk

  Budownictwo mieszkaniowe

  Nie, piecyk ma tylko wyłącz, włącz-woda, włącz-ogrzewanie + wskaźniki ciśnienia i poziomu wody. Termostat jest pokrętłem i jest na korytarzu, piecyk w kuchni.
 2. jmk

  Budownictwo mieszkaniowe

  Jak ustawiam grzejnik na maksa to słyszę, że się nagrzewa (szum) prawie cały czas i jest gorętszy niż na 3 - to normalne?
 3. jmk

  Budownictwo mieszkaniowe

  Może ktoś ma podobną sytuacją i wie co wychodzi lepiej, bo jakoś nie mogę tego skutecznie porównać. Mam ogrzewanie gazowe w mieszkaniu, które jest nieszczelne i ogólnie - chłodne. Mam termostat ustawiony na 23-24 stopnie i jest "ok", ale na krótki rękaw raczej nie chodzimy Robimy tak, że na noc wyłączam piecyk gazowy i włączamy dopiero po powrocie z pracy - najczęściej przed 17. Grzejniki ustawione zazwyczaj na "3". I teraz pytanie czy to ekonomiczne? Czy lepiej: a) ogrzewanie niech chodzi non-stop tylko zmniejszać grzejniki na "1" b) obniżać temperaturę termostatem - nie mam pewności czy on działa dobrze Listopad był grzany już chyba cały, rachunek był 160 zł za miesiąc.
 4. jmk

  Pro Evolution Soccer

  Grał ktoś w PES-a 19 na PC? Wydali właśnie Pes lite, dostępny za darmo na Steamie, można grać myClub tylko... czy warto?
 5. jmk

  Polityka zagraniczna

  Czyli te 135 tysięcy protestujących to nic złego i ogólnie luzik tam jest? Może być pierwszy strzał w Google? https://www.nbcnews.com/news/world/who-are-france-s-yellow-jacket-protesters-what-do-they-n940016
 6. jmk

  Polityka zagraniczna

  Milczenie jest złotem, te obrazki mówią wszystko.
 7. jmk

  Ekspresy do kawy

  No i to przygotowywanie kawy trochę mityczne - w sensie czas. Ja wstaję o 7:40, a 8:26 wychodzę do pracy. Pierwsze co po wstaniu to nalewam dzbanek wody do ekspresu (mam przelewowy najprostszy), wsypuję ziarna do młynka, mielę - wrzucam filtr i kawę, zamykam - klik, robi się. Potem łazienka, wracam, smażę jajecznicę i jak mam gotową to kawa też już jest świeża i zrobiona
 8. jmk

  Ekspresy do kawy

  Ja tylko ostrzegę przez kapsułkami - nie wszystkie zawierają, uwaga, kawę Albo rozpuszczalną albo jak już to tę gorszej jakości i nie masz wpływu jaką kawę kupujesz.
 9. jmk

  MKS Pogoń Szczecin

  Odnośnie stadionu:
 10. jmk

  Jesienny livescore piłkarski

  To po prostu Polczak.
 11. jmk

  Polscy kibice

  Nie miałoby to sensu. To odpowiedź na ostatnią działalność i zaostrzenie działań (Gdańsk, Kraków, Legnica) niczym przed euro 2012.
 12. jmk

  Polscy kibice

  Legia z wczoraj:
 13. jmk

  Total War

  Wracam po przerwie, aktualnie po 83 turze sytuacja w cesarstwie wydaje się stabilna. Od północy mamy sojusz z Duńczykami, od zachodu z Francją, która przejęła Berno zajmowane przez rebeliantów, mieliśmy podejście do tego miasta, ale moja armia została rozbita i Francuzi skorzystali z okazji. Niespodziewanie wojnę wypowiedzieli mi... Polacy. Nie chcę z nimi walczyć, unikałem ich, ale jak mi podeszli po Insbruk to musiałem pogonić ich armię - rozbijając dwie w pył. W tym czasie wysłałem dyplomatę do Krakowa i co turę proponowalem rozejm. W końcu się zgodzili. Podpisałem też sojusz z Węgrami. Powoli dobiega końca wojna z Wenecja, zostało im jedno miasto, Durres, które właśnie oblegany. Po zdobyciu Zagrzebia, Ragusty i Sofii były to nasze najbardziej wysunięte na północ prowincje. Były, bo krucjata przyniosła nam zdobycze - przejęliśmy trzy prowincje, które najpierw splądrowalismy - Jerozolimę, Gaze i Akke. Niestety po końcu udanej krucjaty zmarł mi obecny tam generał i armię zostały bez dowódcy, Jerozolima się zbuntowała i całe siły trzymam w strefie Gazy, czekają na nadejście posiłków z Europy. Myślę, że po opanowaniu prowincji na terenie dzisiejszego Izraela i zapewnieniu funduszy poszukamy wojny z Bizancjum, aby połączyć się w Wielkie Cesarstwo Niemieckie. Obecnie kontrolujemy 17 obszarów, mamy 11 miast i 6 zamków. Rok 1248. A nie, Wenecja jeszcze ma wyspę Iraklion...
 14. jmk

  Jesienny livescore piłkarski

  Mentalność przegrywow dalej mocna w Białymstoku.
 15. jmk

  Telefony komórkowe

  Chce kupić szwagrowi jakiś prosty selfie stick ma Samsung A600, polecicie coś? To się czym rozni w ogóle i są do konkretnych modeli?
 16. jmk

  Świadomy konsumpcjonizm

  Jak ktos nie wie co myśleć na temat jajka a cholesterol to mogę być przykładem, od kilku miesięcy codziennie jajecznica rano z 5 jaj, czasem ominąłem jeden dzień czy w weekend, ale to kilka dni. Wyniki z wczoraj: Cholesterol całkowity 85 (115-190) Cholesterol HDL 22 (do 40) Cholesterol LDL - ten zły 52 (do 115) Triglicerydy 53 (do 150)
 17. jmk

  Seriale telewizyjne

  A wie ktoś gdzie jeszcze można obejrzeć Alfabet Mafii? Nie ma na player.
 18. jmk

  Seriale telewizyjne

  Oglądam właśnie Odwróconych drugi raz i mają powiedzmy większą wiedzę na temat Pruszków/Wołomin to chyba tutaj też tak zrobili jak tam - mniej więcej postacie się pokrywają, wydarzenia +/- też, ale pomieszane, pozmieniane itp.
 19. jmk

  Kącik remontowo-budowlany

  No bo ja mam w planie do końca roku ten poziom zero zrobić, do podłogi. Murów chyba nie zdążymy.
 20. jmk

  Kącik remontowo-budowlany

  Ja się bycze w szpitalu, ale robota idzie Dostałem dowód:
 21. jmk

  Seriale telewizyjne

  Tez myślałem, że to on, ale potrącenie się nie zgadza
 22. jmk

  Polscy kibice

  No i też dostaliśmy zakaz do Krakowa ot tak, jak teraz Legia do Gdańska. Bez przyczyny tylko z obawy. Chyba ktoś tu chce mieć szybciej święta
 23. jmk

  Polscy kibice

  Przy okazji prośba o zmianę i przeniesienie tematu do ogólnego kibice
×