Skocz do zawartości

Lucas

Użytkownik
 • Liczba zawartości

  110
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutralny

O Lucas

 • Tytuł
  Trampkarz
 • Urodziny 16.08.1990

Kontakt

 • Website URL
  http://

Informacje

 • Skąd
  z Tarnowa
 1. Lucas

  Livescore - MŚ RPA 2010

  ^ rzeczywiście można spaść z krzesła...
 2. jest szansa żeby toto działało na najniższych detalach na takim kompie: Intel Pentium Dual-Core CPU T4200 2.00 GHz 4,00 GB RAM grafika Mobile Intel GMA 4500M, pamięć dzielona zależna od pamięci RAM ?
 3. Lucas

  Pomóżmy sobie w szkole

  cześć, prosiłbym kogoś bardziej pojętnego ode mnie o wykonanie dwóch zadań z fizyki :* 1. Na elementy układu, złożonego z dwóch punktów materialnych o masach m1 i m2, działają siły zewnętrzne F1z i F2z i wewnętrzne F1w i F2w. Korzystając z drugiej i trzeciej zasady dynamiki wyprowadzić związek między wymienionymi siłami i zmianą pędu układu. Kiedy pęd tego układu jest zachowany? 2. Na elementy układu złożonego z dwóch punktów materialnych o masach m1 i m2 działają siły zewnętrzne i wewnętrzne. Wybieramy układ odniesienia o początku w punkcie O. Korzystając z drugiej i trzeciej zasady dynamiki wyprowadzić związek między momentami wymienionych sił obliczanymi względem punktu O a zmianą momentu pędu układu obliczanego względem tego punktu. Kiedy moment pędu tego układu jest zachowany? z góry wielkie dzięki!
 4. Lucas

  Studia

  można powiedzieć, że jestem już studentem budownictwa na WIL na PK muszę już tylko dostarczyć papiery ktoś się może tam również wybiera?
 5. Lucas

  Kącik egzaminacyjny

  polski p - 71 % - chwilami myślałem że mogą mi nie zaliczyć wypracowania, a tu taka niespodzianka angielski p - 93% matematyka r - 76% jest pięknie
 6. Lucas

  Pomóżmy sobie w szkole

  cześć mam prośbę o pomoc przy dwóch zadaniach z matematyki. 1. Niech n będzie dodatnią liczbą naturalną parzystą. Ile różnych rozwiązań ma równanie postaci x^(n+1) - x^n - 64*x + 64 = 0 ? 2. W kąt o mierze 60 stopni wpisano dwa okręgi w ten sposób, że każdy z tych okręgów jest styczna do ramion kąta i ponadto oba okręgi są styczne zewnętrznie. Promień mniejszego okręgu ma długość r. Oblicz długość promienia większego okręgu. z góry wielkie dzięki !
 7. Lucas

  Kącik depresyjny

  Z Maryni wnioskuję że chyba jednak nie
 8. Lucas

  Kącik złamanych serc

  heh, a ja to mam coś takiego, że na codzień jestem z reguły... hm, no otwartym i pomysłowym człowiekiem, ale gdy mi się już jakaś pani spodoba to w towarzystwie tej osoby nagle robię się spokojny, chwilami czuję taką pustkę w mózgu, nie ma już tej codziennej kreatywności, no i jest taka trochę blokada to znaczy nie zawsze jestem w stanie zrobić to co chcę... no nic, trzeba się do jasnej cholery przemóc!... ;]
 9. Lucas

  Piosenki z reklam

  w obecnej Lenka - The Show. a wcześniej Imogen Heap - Just for now
 10. Lucas

  Kącik złamanych serc

  Moja najlepsza przyjaciółka parę dni temu zerwała z chłopakiem. A ja od paru tygodni czuję coś takiego, że chyba chciałbym z nią być, no i teraz nagle stało się coś takiego. Z drugiej strony boję się, że jeżeli by to nie wypaliło to mogę stracić najlepszą przyjaciółkę, a tego bym baaaaaardzo ale to bardzo nie chciał. No i cóż... jest dylemat, nie wiem za bardzo co robić Jakie jest Wasze zdanie?
 11. hm, podoba mi się abo w erze zwane telefoniczna okazja 25 na 24 miesiące, gdzie mamy choćby k770i za złotówkę. czy można spodziewać się czegoś podobnego w orange, czy ta sieć raczej takich bonusów nowym klientom nigdy nie serwowała?
 12. Lucas

  NBA

  no i oczywiście niewiele brakło do tego aby Yi był w pierwszej piątce...
 13. Lucas

  Kącik złamanych serc

  byłem już na tym spacerze i... zawiodłem się cóż, często mam tak że myślę za bardzo do przodu.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...