Skocz do zawartości

Ranking


Popularna zawartość

Treść z najwyższą reputacją od 20.11.2016 uwzględniając wszystkie działy

  1. 9 punktów
    Aha, czyli nie chodzę na mecze = nie kibicuję drużynie? A to przepraszam bardzo, nie wiedziałem :lol2: Mądrzy ludzie tworzą coś takiego jak słownik, który pewnie różni się od definicji tworzonych przez twoich kumpli "spod szala", ale kibicowanie według nich brzmi tak: kibicować 1. «przyglądać się rozgrywkom sportowym i dopingować tych uczestników, z którymi się sympatyzuje» 2. «przyglądać się pewnym wydarzeniom lub wspierać czyjeś działania» więc przykro mi, ale czuję się tak samo pełnoprawnym kibicem jak Ty i będę wypowiadał się w tym temacie A Twój post dokładnie podkreślił jak wygląda ta patologia, o której mówiłem, więc dzięki! A do cieszenia się ze sportu nawet nie muszę się odnosić, bo chyba każdy na forum wie, że mocno odczuwam wszystkie mecze moich drużyn i cieszę się tym sportem każdego dnia Co do "nam daj żyć jak chcemy" - bardzo bym chciał, ale troglodyci nazywający się kibicami niszczą ten sport choćby przez dawanie z liścia piłkarzom, czy wpieprzanie się do szatni. I nie godzę się na to, bo to jest znów ta patologia.
  2. 8 punktów
    Operacja zakończona. Odpowiadając na pytanie, o co biegało - obecny serwer nieco niedomagał, teraz baza wylądowała na nowych dyskach SSD, więc powinno być stabilniej. Ponadto forum zaktualizowano do najnowszej dostępnej wersji skryptu.
  3. 8 punktów
    Wszystko rozbija się o to, że grupy kibolskie zrobiły z kibicowania patologię. To jest sport, więc na boisku grają dwie drużyny i zdarza się tak, że jedna przegrywa. Na trybunach są kibice i dopingują swoją drużynę. Jeśli przegra, to zawodnicy z trenerem zastanawiają się co zrobić, żeby następnym razem wygrać, a kibice smutni, bo ich drużyna przegrała, wracają do domu i codziennego życia. Tyle w temacie, sport to jest rozrywka, samo oglądanie sportu to rozrywka, nic więcej. Cała otoczka jaka się wytworzyła wokół tego wyewoluowała w jakąś patologię, gdzie ludzie z kibicowania robią "styl życia" Tak samo dobrze, można zacząć odpalać race na obradach sejmu, gdy przemawia polityk z naszej ulubionej partii Albo nie wiem, fani Brada Pitta powinni jechać do niego pod dom i mu wpierdolić jak słabo zagra w jakimś filmie? Cieszmy się sportem, rozgrywkami, statystykami, a ignorujmy tę całą patologię, która się rodzi wokół tego. Bo tworzona jest przez ćwierćinteligentne jednostki, które nadal wierzą w prawo dżungli i że trzeba napinać muskuły, żeby pokazać swoją siłę. A gdy porażki odbierają im prestiż, to muszą jeszcze mocniej te muskuły prężyć, by go odzyskać i stąd rodzą się takie sytuacje.
×