Skocz do zawartości
Do końca czerwca będą trwać wybory do ModTeamu.
ZAPRASZAMY DO GŁOSOWANIA


Między 26 a 29 lipca w LIPINACH odbędzie się XVIII Zlot CMF. Serdecznie zapraszamy do zgłaszania się!
TEMAT ZLOTOWY

Ranking


Popularna zawartość

Treść z najwyższą reputacją w 20.06.2018 uwzględniając wszystkie działy

 1. 2 punkty
  Sorry, ale dla mnie takie trywializowanie problemu i odwracanie kota ogonem, że problemem są feministki bo "flirtować już nie można" jest właśnie podstawowym problemem. Skoro dziewczyna czuje się niekomfortowo to normalny facet odpuszcza sobie pewne zachowania. No ale jak dla kogoś to jest "purytanizm" to nie mam nic do dodania.
 2. 2 punkty
  Jezu, Zieliński 20 niecelnych zagrań, Piszczek jeszcze więcej, Lewy 12 przegranych pojedynków, a tu narzekanie, że Senegal, który nas zjadł taktycznie i wygrał mecz na środku pola, wygrał szczęśliwie. A figa. Senegal zdobył szczęśliwe bramki, ale kontrolował mecz i tak naprawdę gdyby poczuł ciepło i musiał się postać, to by wygrał wyżej. To jest złe z naszym futbolem, kultura usprawiedliwiania. Nie dostrzegamy żenującego występu większości piłkarzy, a rywal niby wygrał przez fart? Jakby Senegal potrzebował strzelić trzecią, to by pewnie ją strzelił prędzej niż Polska na remis.
 3. 2 punkty
  Jeszcze całkowicie wyłączyliśmy jakąkolwiek gre
 4. 2 punkty
  Schemat zachowany. Mecz otwarcia i egzotyczny rywal: 2002 Korea 0:2 2006 Ekwador 0:2
 5. 2 punkty
 6. 1 punkt
  Forumke nie wyrabia w wersji mobilnej ze zdjęciami. Nie są skalowalne do rozmiaru ekranu tylko wystają henhen poza „ramkę”. Do tej pory chyba tego nie było?
 7. 1 punkt
  Jakby się odnosić tylko do pierwszych 30 minut gry, to nie potrafili. Później też stworzyli może pół sytuacji. Tym smutniej ocenia się naszą reprezentację widząc jak miernie z przodu grali Senegalczycy. Wystarczyło nie popełniać takich wielbłądów (czyli wyjść na mecz z odpowiednim nastawieniem psychicznym, a nie ze strachem w oczach) i punkt byśmy mieli za 0-0... Okropnie bulwersuje. Jest to powikłanie źle dobranego ustawienia taktycznego i imponującej indolencji naszych przy wykonywaniu zaleceń taktycznych, błędów ustawienia, oddania środka pola, braku współpracy między formacjami. Nie mogę oceniać indywidualnie graczy Senegalu, bo nie skupiałem na nich mojej uwagi. Fakt jest, że w ofensywie zagrali naprawdę niewiele lepiej niż my. W destrukcji byli skuteczniejsi, oraz dużo lepiej zakładali pressing i przeszkadzali w rozgrywaniu, niż my. Na Euro zagraliśmy inaczej. Było dużo więcej pomysłu na rozegranie, więcej jakości podań, lepsze przygotowanie mentalne i fizyczne. Wtedy brakowało bardzo ostatniego podania, jakości pod polem karnym rywala. Teraz nawet do pierwszego podanie na połowie rywala często nie dochodziliśmy przez brak ruchu i okropne ustawienie zawodników. Nie wiem jakie mecze oglądałeś, bo eliminacje do WC były grane bardzo podobnie do Euro i IMO na dobrym poziomie. Problemy zaczęły się gdy nasi liderzy zaczęli mieć problemy z grą (Krycha, Grosicki) czy zdrowotne (Kuba, Milik, Piszczek bodajże). Tym samym tłumaczyłem sobie indolencję w meczach towarzyskich w październiku i marcu, ale również testami nowego ustawienia, które IMO było potrzebne. Gorzej, że nie zostało do końca przygotowane i dzisiaj (chociaż tego jak się ustawiali dzisiaj to nigdy w meczach towarzyskich nie widziałem) się nie sprawdziło ni cholery. Nawet grając 3-5-2 i 3-4-3 mieliśmy momenty dobrej gry we wcześniejszych spotkaniach.
 8. 1 punkt
  Czlowiek czeka na te mistrzostwa, ma na dzieje na dobre rezultaty a konczy sie jak (prawie) zawsze po pierwszym meczu. I, kolejny raz, odechciewa mi sie to wszystko ogladac.
 9. 1 punkt
  do tego strzelilismy 2 gole a przy 3cim asysta
 10. 1 punkt
 11. 1 punkt
 12. 1 punkt
  Dla mnie za Nawalki oni zawsze słaba grają ale bronili się wynikami...
 13. 1 punkt
  Peszko zawodnik zadaniowy. Dać mu zadanie strzelić trzy bramki i wchodzi
 14. 1 punkt
 15. 1 punkt
 16. 1 punkt
  Przynajmniej nie dopuściliśmy rywala do celnego strzału.
 17. 1 punkt
  My zasługiwaliśmy na stratę gola, Senegal nie zasługiwał na strzelenie, więc można powiedzieć że zasłużony samobój
 18. 1 punkt
 19. 1 punkt
 20. 1 punkt
  Chyba nie oglądałeś wcześniej meczów, gdzie komentował Strejlau
 21. 1 punkt
 22. 1 punkt
  Cionek jest tragiczny, nadaje sie co najwyzej do Jagielonii z taka gra.
 23. 1 punkt
  Jak forumke obstawia mecz Polska - Senegal? Stawiam 2-1 dla Senegalu.
 24. 1 punkt
  goł goł goł
 25. 0 punktów
  Kurwa, ze wstydu jutro do pracy nie pójdę
×