Skocz do zawartości

Ranking


Popularna zawartość

Treść z najwyższą reputacją w 18.12.2018 uwzględniając wszystkie działy

 1. 4 punkty
  No, ale przecież informowali, czego chcesz https://www.wykop.pl/wpis/37518591/dzisiejsze-wiadomosci-tvp-to-byl-prawdziwy-majster/
 2. 3 punkty
  Trochę tak, trochę nie. Z jednej strony dobrze to świadczy o demokracji i społeczeństwie francuskim, że potrafią się oddolnie zorganizować w jakieś - słusznej czy niesłusznej sprawie. I to w takiej ilości! Pokazali Macronowi żółtą kartkę (który okazał się kolejnym neoliberałem, tylko ładniej mówiącym), ten poszedł na ustępstwa - to tylko potwierdza fakt, że politycy są reprezentantami społeczeństwa, a nie kastą nadludzi, którzy nie muszą się niczego i nikogo słuchać. Z drugiej strony źle, bo pokazuje to wszystkie wady oddolnego organizowania się bez żadnego szkicu programowego, czy nawet jakiegoś lidera - obok początkowych protestów przeciw obciążania odpowiedzialnością za działania mające na celu ograniczenie zmian klimatycznych (czyli podwyżka paliwa czy energii) najbiedniejszych ludzi, później dołączyli się do tego wszyscy z całego spektrum politycznego, od lewa do prawa, których łączyła jedynie niechęć do obecnego rządu, a jak widać, często po prostu chęć rozrób. Brak struktur, które by mogły takie osoby zidentyfikować i wykluczyć doprowadził do tego, że wszystko wymknęło się spod kontroli.
 3. 3 punkty
  Też coś Ci nie grało z National Hockey Woman League?
 4. 3 punkty
  Te obrazki równie dobrze mogą być wyrwane z kontekstu. Już wiele wypocin posła Andruszkiewicza zostało obalone w ten sposób. Facet wstawia na FB zdjęcie policjanta pałującego cywila z komentarzem: "tak francuska policja traktuje swoich obywateli". Co się jednak okazuje, to zdjęcie zrobione podczas zamieszek, a ów cywil rzucał w policję kamieniami. Mam we Francji sporo znajomych i dziwią się mocno, kiedy im współczuję tego, co teraz we Francji się dzieje, że niemal wojna domowa nad nimi wisi, bo tak kształtują to nasze media. Ich zdziwienie, a chwilę później śmiech wyprowadzają mnie z tego wrażenia. Także traktuj to, co kreują media z lekką nieufnością i weryfikuj zagraniczne odpowiedniki, a zobaczysz sporą różnicę.
 5. 2 punkty
  W sumie to trochę nieswojo się czuję z tym, że to Liverpool kibicom United taki prezent sprawił
 6. 2 punkty
  Tak by było sensownie bo sezon i tak na straty można spisać. Lepszy sportowo naturalnie, o lepszych możliwościach nigdy w życiu.
 7. 2 punkty
  Bye, bye Mou Pochettino w MU? A po co? Prowadzi lepszy klub
 8. 2 punkty
  Ale wiesz, jak kibice biją kogoś to to jest dobrze zmontowane i trzeba wyjaśniać kontekst, jak policja to robi to wszystko jasne, HALKO.
 9. 2 punkty
  Nigdy nie miałem problemu. Wyciągasz kolbę, wybijasz do śmieci kawę, a resztę przepłukujesz, zajmuje mi to może 30 sekund?
 10. 1 punkt
  Najlepsze podsumowanie. Gdyby nie nasza marka i grube miliardy przychodów Woodward rozpieprzyłby ten klub na kawałki.
 11. 1 punkt
  Jezu, w końcu.. IMO to będzie kolejne przestawianie łóżek w burdelu. Jeśli zarząd się nie ogarnie i nie zacznie konkretnie budować składu, to żaden Guardiola, Pochettino czy Zidane tego nie ogarną. Ofc istnieje szansa, że nowy manager będzie miał konkretną wizję budowy składu dla siebie (jak Mou, tylko fchuj razy lepiej) i coś ruszy.
 12. 1 punkt
  Teraz tylko czekać na cudowne przebudzenie połowy składu i będzie można spokojnie wszystko zrzucić na Mou.
 13. 1 punkt
  Weapons used by the thugs included Molotov Cocktails, gas cannisters, flash ball guns, baseball bats, and petanque balls used as missiles. Nie no kurwa, pokojowe demonstracje xD
 14. 1 punkt
  Nie byłem sam! Nie byłem sam!
 15. 1 punkt
  OK, w sumie mogłem się domyślić (google zaprowadziło mnie do żeńskiego odpowiednika NHL ), nigdy nie posługiwałem się tym "new", stąd moja głupota
 16. 1 punkt
  Przecież Andruszkiewicz to pierwszy do uśpienia. Rak polityczny. A gdzie jakieś migawki z węgier, gdzie demokracja jest w jak najlepszym porządku?
 17. 1 punkt
  Strzelam, że New White Hart Lane
 18. 1 punkt
  U mnie w pracy są takie automatyczne ekspresy oraz kilka porządnych kolbowych i faktycznie z samą kolbą nie ma w ogóle roboty czy zmywania - wsypujesz kawę, ubijasz, wciskasz do ekspresu, naciskasz guzik, po nalaniu kawy wyciągasz kolbę, bach do śmietnika fusy, kolba na 3 sekundy pod kran i odkładasz do wyschnięcia. Cały proces trwa dosłownie 30 sekund. Jedyna zabawa to jest ewentualnie z mieleniem kawy i młynkiem .
 19. 1 punkt
  Ja bym polecał ciśnieniowe z kolbami i po prostu młynek do kawy (albo kupować mieloną), właśnie z jakiegoś de Longhi czy cuś, żeby za każdym razem móc spróbować sobie innych ziaren, ale jeżeli chodzi Ci tylko o szybkie napicie się kawy rano i tyle to nawet kapsułkowe dadzą radę. I ze swoich dosyć irytujących doświadczeń z rzekomo "lepszymi jakościowo" ekspresami ciśnieniowymi to polecam poczytać opinię o serwisie danej firmy.
 20. 1 punkt
  Przedłużyłem kontrakt na 2 sezony. Spadnę. Wysłane z mojego VTR-L29 przy użyciu Tapatalka
 21. 1 punkt
  Równie ciekawe jak to, że nie wszystkie angielskie na niemieckich.
 22. -1 punktów
  Gratuluje @krzysfiol i życzę powodzenia w finale. Dla mnie to był ostatni mecz o stawkę. Nie wiem co musiałoby sie stać, żebym wrócił w przyszłym sezonie. Nie chce mi sie co roku przezywać wciąż tego samego rozczarowania. Enough is enough. Mam dość budzenia sie w nocy i sprawdzania wyników, mam dość oglądania meczów pod kątem fantasy. Te dwa tygodnie co miałem bye dawały mi o wiele więcej frajdy z NFL niż jak miałem mecze Kapibar. Ja widocznie nie umiem sie bawić rywalizacją, za bardzo biorę ją do siebie (stad tez pewnie niechęć do multiplayerów rożnego typu). Ta smieszna porażka - zważywszy jakie wyniki miałem w sezonie - tylko przelała czarę goryczy i znużenia jakie odczuwałem. Zresztą ten temat tez leży martwy. Na 13 grających ledwo 5 głosów w ankiecie, z czego 3 od osób zainteresowanych.
 23. -1 punktów
  Milczenie jest złotem, te obrazki mówią wszystko.
 24. -2 punktów
  Bo się identyfikują z tym klubem? Najgorsze odpady przed sezonem odeszły z klubu więc nie ma komu bruzdzic.
 25. -2 punktów
×