Skocz do zawartości
Do końca roku można głosować na użytkowników, którzy powinni znaleźć się w XIV kadencji ModTeamu.
TEMAT WYBORCZY

Ranking


Popularna zawartość

Treść z najwyższą reputacją w 30.06.2018 uwzględniając wszystkie działy

 1. 3 punkty
  PAUL JOYCE właśnie podał info, że Kieran Tierney to "top Everton target". OMG, ale bym się jarał Wołam @me_who.
 2. 3 punkty
  Szczerze powiedziawszy, to tylko pokazuje, że dzieci lepiej rozumieją ideę kibicowania niż Wy. Bo jak wygrywaliśmy, to pierwsi klękaliście do miecza Lewandowskiemu, a teraz nagle Ci sami piłkarze jedyne na co zasługują na opluwanie. To są idole piłkarscy, sportowcy którzy swoją postawą i całokształtem są wzorem dla tysięcy dzieciaków w Polsce i na świecie. I 3 nieudane mecze tego nie przekreślą nigdy.
 3. 2 punkty
  Stało się, dotarłem do centrum galaktyki Teraz dłuuuuuga podróż do domu, jestem cholernie ciekaw ile zarobię
 4. 2 punkty
  Gra w to jeszcze ktoś? Kupując Elite wymarzyło mi się polecieć do centrum galaktyki. Jako że gra trochę mnie zaczęła nudzić i zniechęcać systemem walk, rozpocząłem podróż ASP Explorerem o zasięgu 32 ly, nie chciało mi się zbierać na lepszy sprzęt. Zacząłem lot w listopadzie zeszłego roku i pomimo wielotygodniowych przerw dziś jestem już 53 skoki od centrum galaktyki. Skanuję każdy system, w którym jestem, a szczegółowo skanuję wszystkie water i earth-like worlds. Dziś odwiedzę Saggitarius A*. Powrót będzie koszmarem, bo już nie chcę nic skanować - ale jeśli mi się uda sprzedać dane z tej podróży, będę mógł już się zacząć włączać do walk naprawdę kozackim sprzętem
 5. 2 punkty
  Na fly4free sie czasem pojawiaja, ale raczej oferty wczasow last minute - no i wybor dat jest ograniczony.
 6. 2 punkty
  Skoro nie oglądasz, nie czytasz, nie interesujesz się, to jak masz rozumieć czyjeś zachwyty, jak byłeś kompletnie obok tego i jak mogłeś poddawać ich (piłkarzy) jakiejkolwiek ocenie, że są średniakami?
 7. 1 punkt
  nie wiem, ale jakoś mi szkoda tej Argentyny. Mimo tylu przeciwności, mimo grania z grającym trenerem, mimo grania bez obrony, mimo grania bez środkowego napastnika i tak potrafili strzelić 3 gole przepakowanej gwiazdami Francji i postawić im ciężkie warunki. Co Messi dorzucił piłkę do Aguero, to klękajcie narody.
 8. 1 punkt
  https://lowcygier.pl/promocje-cyfrowe/football-manager-2018-za-niecale-47-zlotych-w-cdkeys/
 9. 1 punkt
  Szczymryj me_who, szczymryj. Bo możesz wykrakać
 10. 1 punkt
 11. 1 punkt
  @Makkbrawa dla ciebie za przewidywanie przyszłości
 12. 1 punkt
  Trochę Francja się oszukała Coś czuję, że LeBle strzelą dwa golasy.
 13. 1 punkt
  Na powtórce widać że gdyby Rojo nie faulował to Mbappe by się sam wywalił z pola karnego szkoda. Janas w studiu walnął taka wypowiedź że nadal mi mózg paruje próbując ogarnąć co on chciał przekazać
 14. 1 punkt
  Tak, został. Wyjebany Mbappe dzisiaj może stworzyć swoją legendę z tymi dzbanami co są w obronie Albicelestes.
 15. 1 punkt
  Tak, klątwa Fitzpatricka trwa: http://www.thedrawplay.com/comic/ryan-fitzpatricks-trophy-wall-gets-a-new-victim/
 16. 1 punkt
  Koledzy, gdzie szukacie (o ile to robicie) ofert last minute? Chciałbym się wybrać gdzieś z moją babą w sierpniu (chociaż ja wolałbym Everton - Southampton, ale co zrobić) i rozkminiam gdzie można trafić coś na kilka dni przed wylotem.
 17. 1 punkt
  lewy dolny róg steama wybierasz aktywuj produkt na steamie i wpisujesz kod
 18. 1 punkt
  To jest wstyd. Że Japonia kalkuluje to rozumiem ewentualnie, ale że nasi stoją i patrzą. Kurwa hańba.
 19. 1 punkt
  To wyciąganie wniosków nie jest Twoją mocną stroną. Poza tym chyba "Twoim", a nie "twoim"? Czy to też należy do "wolności słowa" czy już raczej jest przejawem braku kultury i szacunku? Tym się właśnie różnimy...
 20. 1 punkt
  Zadanie nie są nudne, ale arcyciekawe. Naucz się czytać ze zrozumieniem dlaczego JA nie kontynuuję zabawy w eliminacjach. Co do osobistych przytyków, tudzież Twojej interpretacji "wolności słowa" - to pozwolę sobie zignorować tego typu wypowiedzi.
 21. 1 punkt
 22. 1 punkt
  "Pan Mahdi" nie ma obowiązku ich wykonywać. I tak wykonałem zadanie nr 1 grając Atalantą i udanie rozpocząłem zadanie nr 2 grając Szombierkami. Dla jednych gra w polskich niższych ligach jest nudna, dla innych stanowi esencję Football Managera. Co kto lubi... Ja już przeżyłem i szczegółowo udokumentowałem wspaniałą karierę Motorem Lublin, grając dodatkowo z ograniczeniami. I zwyczajnie nie mam ochoty na powtórkę z rozrywki. Poza tym jestem aktualnym mistrzem Polski, znalazłem się też w gronie 32 najlepszych wirtualnych menedżerów na świecie, więc niczego już nie muszę udowadniać... 17 lat doświadczenia, setki rozegranych i udokumentowanych sezonów mówią same za siebie.
 23. 1 punkt
 24. 0 punktów
 25. -1 punktów
  "Zeszmaciłem się, ale chuj, ważne, ze kontuzji nie złapałem" - piłkarz reprezentacji Polski
×