Skocz do zawartości

Ranking


Popularna zawartość

Treść z najwyższą reputacją w 28.12.2017 uwzględniając wszystkie działy

 1. 2 punkty
  Jeszcze raz apeluję: nie stosujemy wycieczek osobistych. Temat jest obecnie (niestety) pod nadzorem moderatorskim. I myślę, że mogę pisać w imieniu całego MT: prędzej zmienimy nazwę forum z CMF na WKP(b), niż będziemy podawać jakiekolwiek dane naszych użytkowników.
 2. 2 punkty
  W kwestii ochrony danych osobowych to trzeba przede wszystkim pamiętać, że polskie przepisy mogą różnić się od brytyjskich. Inną kwestią czy przekazane czy też udostępnione dane są przetwarzane w ramach prowadzonej działalności medialnej w sposób trwały czy też jednorazowo. Ale przede wszystkim należy pamiętać by dowodem osobistym nie szastać na lewo i prawo.
 3. 2 punkty
  Ja robię kupę od 24 lat, czy to czyni mnie legendą przemiany materii?
 4. 2 punkty
  Ja już zgłosiłem sprawę na Policję. Dostałem informacje, ze sprawa zajmie się młodszy aspirant Kubiniok, wiec jakby co kontaktować można się bezpośrednio z nim.
 5. 1 punkt
  Przykro mi, że Cię to zabolało. A padły takie słowa, bo rzeczywiście jest ryzyko, że mógłbyś tak zrobić. Dokładnie dlatego są przepisy dotyczące przechowywania danych z dowodów osobistych.
 6. 1 punkt
  Ostatni mój post 1) Zebrałeś skany dowodów finalistów? TAK 2) Były ci potrzebne? NIE 3) Dlaczego? Bo mogli odprawić się sami 4) Czy ktoś włamał się na twoje konto Ryanair? NIE 5) To jak? Przez podanie im numeru rezerwacji i maila do którego przypisane jest konto którym zakupiono bilety 6) To co teraz? teraz opublikowałeś numery rezerwacji w internecie, umożliwiajac KAŻDEMU odprawienie się na te loty. 7) Co robić, jak żyć? Usuń te numery rezerwacji i się módl żeby nikt o niecnych intencjach nie dostał ich w swoje łapy 8) Odpraw tych ludzi jak najszybciej, usuń skany dowodów, sformatuj dysk, przejedź go magnesem neodymowym i spal w mikrofalówce 9) Najpierw zadzwoń do Ryanaira, a potem zbieraj od ludzi wrażliwe dane (albo lepiej nie bo będziesz wiedział że to zbędne) 10) Ehhh
 7. 1 punkt
  no moim zdaniem dac kazdej osobie jej numer rezerwacji i niech sie odprawi sama, sam sie pozbedziesz niepotrzebnych zarzutow o trzymanie danych osobowych innych ludzi, co jest ci zupelnie niepotrzebne
 8. 1 punkt
  @Mahdi ale jak widzisz Bartek może się odprawić ze swojego konta na bilet zakupiony na cudzym. Po prostu nie wiedziałeś, że tak się da?
 9. 1 punkt
  ja nie, bo nie mam tych danych, ale jmk swoje dane ma, wiec powinien odprawic sie sam... ja jebe
 10. 1 punkt
  A docieraja do ciebie skrinszoty, gdzie ktos bez twojego konta jest w stanie wejsc w rezerwacje i odprawic sie na ten lot? tak jak jmk moglby gdyby dostal numer rezerwacji ktory teraz ma pol internetu xD
 11. 1 punkt
  W żadnym z zaraportowanych przez Ciebie dwóch bodajże postów nie znaleźliśmy nic obraźliwego ani obelżywego, z kolei kryterium ewentualnej "bzdurności" posta nigdy nie podlegało tu moderacji. Eot
 12. 1 punkt
  Żeby ktoś kiedyś nie zrobił LCM, wspomnianego CM Rev i kilku innych stron, to nic by nie było. Wbij sobie do swojego łba, że Scena CM/FM nie narodziła się z Mahdim, tylko całe lata przed nim byli ludzie (m.in. anonimowy Meler), którzy to tworzyli i dzięki nim Mahdi dziś może zajmować się swoim projektem. Trudno żebyś to zauważył, mając głowę nie powiem gdzie, ale na chwilę obecną to Mahdi najbardziej inspiruje ludzi do zadawania sobie pytania "co tu się odpierdala?".
 13. 1 punkt
  No to to jest pytanie które cały czas zadajemy - czemu on ich odprawia, skoro mogą zrobić to sami.
 14. 1 punkt
  To ja Tobie wytłumaczę jak krowie na rowie. Zaraz Ci kupię bilet (sprawdzę tylko czy lata coś do zoo bo jesteś ciężki okaz) i dam Ci się odprawić osobiście. Nie będę od Ciebie chciał żadnych danych. Powiesz "wow magia", z klatki się będziesz musiał już jednak wydostać sam. Czego nie rozumiesz w tym screenie który wysłałem? Czego nie rozumiesz oprócz słowa pisanego i obrazkowego i tłumaczenia kilku osób?
 15. 1 punkt
  Sprawdzacie mnie ROTFL Dobra, bo nie chce mi się powtarzać - napiszę więc po raz ostatni - kilka osób juz tutaj pokazało, że poza imionami i nazwiskami niczego więcej nie trzeba by przeprowadzić proces zakupu komuś biletu, podać mu numer rezerwacji i pozwolić się odprawić. Dziwię się, że w całym tym zamieszaniu żaden z was nie odniósł się jeszcze do tego. I to jest clue sprawy - jak nie rozumiesz, to przykro mi EOT
 16. 1 punkt
  Nie interesuje mnie - jak już kilka razy pisałem - co Mahdi zamierza zrobić z danymi które otrzymał. Sam fakt, że WYMUSIŁ ICH PODANIE i je przechowuje jest co najmniej wątpliwy moralnie, jeśli nie prawnie. Co do kryształowości Mahdiego - nie będę się wypowiadał. Co do mojej anonimowości - Artur Melerowicz, Bytom, Polska. TheKerimek zna mnie osobiście. Jak chcesz, to podam adres na PW bo już nie przesadzajmy. Mahdi i ty jesteście bardziej anonimowi w tym temacie ode mnie, a to dlatego że jak obaj nie wiedzieliście co to manager, ja byłem LEGENDĄ TEJ SCENY ;). Średnio mnie interesują uczucia Mahdiego No i jedyną osobą która tu kogoś obraziła jest Mahdi piszący do mnie per burak
 17. 1 punkt
  Tomek, ja już napisałem wszystko na ten temat, nie tłumacz rzeczy oczywistych:) Powiedz mi kim Ty jesteś, że kreujesz się na stróża prawa i mojego nadzorcę?!! Z jakich powodów próbujesz mnie zniesławić i podważyć moją wiarygodność? Wszystkie Twoje posty zostały zgłoszone. To nie jest śmieszne, co robisz. Czekam 24 godziny na przeprosiny i moderację zgłoszonych postów.
 18. 1 punkt
  Ja proszę administrację o zamknięcie wszystkich tematów dotyczących MFM ponieważ łamią regulamin tego działu, bo z tego co widzę linki do forumcm już zniknęły. i kończymy kurwa te igrzyska...
 19. 1 punkt
 20. 1 punkt
  Uważasz to za zabawne? To wydaj najpierw przez 3 lata 50 000 złotych, a potem niech jakiś burak publicznie wypisuje, że potrzebujesz danych z dowodu do wzięcia kredytu, a nie zabukowania biletu na samolot. Uważasz, że świetnie się z tym czuję? Proszę o kontakt kogoś z administracji/właścicieli i odpowiedzi na zgłoszone posty. Wszystko ma swoje granice.
 21. 1 punkt
 22. 1 punkt
  Gdy nawet przez 24h nie potrafisz dotrzymać obietnicy nie publikowania więcej wpisów na forum
 23. 1 punkt
  Najchętniej odwiedzanym forum o Football Managerze zawsze był jest i będzie forumcm.net i żaden Mahdi, Kassi czy Chrzano tego nie zmieni.
 24. 1 punkt
  Obchodzi mnie tyle, że jakbym zebrał skany dowodów 5 osób, to zostaję administratorem danych osobowych (wrażliwych) i obowiązują mnie pewne przepisy dotyczące sposobu ich przechowywania i przetwarzania. Niezależnie od intencji moich i ludzi którzy mi te dane podali. Nikt chyba nie chciałby żeby Mahdi spędził parę lat za kratkami, stąd pytanie po co mu dane, które nie są mu potrzebne (bo odpowiedź że do odprawy jest mylna - odprawić może się pasażer, a nie kupujący bilet - przy zakupie biletu danych nie potrzeba). Doświadczenie z interenetem mówi, że zazwyczaj takie akcje są robione w jednoznacznym celu, tym bardziej chcielibyśmy wiedzieć co i jak, zwłaszcza że np. bardzo znany użytkownik tego forum, który ma lecieć na finałowy turniej - jakby to ująć - jest bardzo lubiany i wszyscy wiemy, że ostatnią rzeczą której mu trzeba jest targanie kogoś po sądach i tłumaczenie, że nie wzięlo się tego kredytu.
 25. 1 punkt
  Ostatnio na forum był omawiany temat kapci po domu, jak dobre trzeba mieć by się nie wypierdolić na takiej ilości wazeliny?
×