Skocz do zawartości
Między 26 a 29 lipca w LIPINACH odbędzie się XVIII Zlot CMF. Serdecznie zapraszamy do zgłaszania się!
TEMAT ZLOTOWY

Ranking


Popularna zawartość

Treść z najwyższą reputacją w 26.12.2017 uwzględniając wszystkie działy

 1. 17 punktów
  Uwaga, to moja zawodowa opinia odnośnie podstaw prawnych do kierowania jakichkolwiek roszczeń w zaistniałej sytuacji wobec Melera:
 2. 16 punktów
  Ja już zgłosiłem sprawę na Policję. Dostałem informacje, ze sprawa zajmie się młodszy aspirant Kubiniok, wiec jakby co kontaktować można się bezpośrednio z nim.
 3. 12 punktów
  Ja robię kupę od 24 lat, czy to czyni mnie legendą przemiany materii?
 4. 10 punktów
 5. 8 punktów
  ciesz się, że nie reagujemy na takie używanie spacji i znaków przestankowych
 6. 8 punktów
  Nie interesuje mnie - jak już kilka razy pisałem - co Mahdi zamierza zrobić z danymi które otrzymał. Sam fakt, że WYMUSIŁ ICH PODANIE i je przechowuje jest co najmniej wątpliwy moralnie, jeśli nie prawnie. Co do kryształowości Mahdiego - nie będę się wypowiadał. Co do mojej anonimowości - Artur Melerowicz, Bytom, Polska. TheKerimek zna mnie osobiście. Jak chcesz, to podam adres na PW bo już nie przesadzajmy. Mahdi i ty jesteście bardziej anonimowi w tym temacie ode mnie, a to dlatego że jak obaj nie wiedzieliście co to manager, ja byłem LEGENDĄ TEJ SCENY ;). Średnio mnie interesują uczucia Mahdiego No i jedyną osobą która tu kogoś obraziła jest Mahdi piszący do mnie per burak
 7. 7 punktów
  Gdy nawet przez 24h nie potrafisz dotrzymać obietnicy nie publikowania więcej wpisów na forum
 8. 7 punktów
  Ostatnio na forum był omawiany temat kapci po domu, jak dobre trzeba mieć by się nie wypierdolić na takiej ilości wazeliny?
 9. 6 punktów
  Za to to co ty robisz jest bardzo śmieszne Jesteś skrajnie przewrażliwiony na swoim punkcie - to raz. Nie kreuję się na stróża prawa, a raczej na kolegę jednego takiego Adriana, którego dane posiadasz bezprawnie i możesz z nimi zrobić co chcesz. Uważam, że jest to wobec niego i całej reszty bardzo nie ok - mówić im, że MUSZĄ ci przysłać skan dowodu (PODAJĄC TYM SAMYM BARDZO WRAŻLIWE DANE I CZYNIĄC CIEBIE ICH ADMINISTRATOREM - jestem prawie pewien, że nie przechowujesz i nie przetwarzasz tych danych zgodnie z prawem) a na wskazanie, że to złe i niepotrzebne - reagowanie żenującymi tekstami o pozwach i "spotkamy się w sadzie". Ile ty masz lat? 13? Na podważanie wiarygodności zasługuje każdy, kto wykorzystuje swoją pozycję do wymuszania zachowań, zwłaszcza szkodliwych dla drugiej strony. Sugerowałbym nikomu nie podawać swoich danych z dowodu, czy to Mahdi czy nie.
 10. 6 punktów
 11. 5 punktów
 12. 5 punktów
  O kurwa Jakby moja strona wyglądała tak jak mfm to zrzekłbym się tytułu informatyka To tak jakbym wykopał dziurę na srake i nazwał się hydraulikiem... (mam nadzieję, że udalo się wznieść chociaż tyci na Twój poziom)
 13. 4 punkty
  No niestety moja twórczość w dużej mierze przepadła wraz z cmo czy fmot więc jadę tylko na reputacji No właśnie.mahdi może coś tam zrobił w kwestii FM. Prawdziwe legendy grały w CM
 14. 4 punkty
 15. 4 punkty
  Obchodzi mnie tyle, że jakbym zebrał skany dowodów 5 osób, to zostaję administratorem danych osobowych (wrażliwych) i obowiązują mnie pewne przepisy dotyczące sposobu ich przechowywania i przetwarzania. Niezależnie od intencji moich i ludzi którzy mi te dane podali. Nikt chyba nie chciałby żeby Mahdi spędził parę lat za kratkami, stąd pytanie po co mu dane, które nie są mu potrzebne (bo odpowiedź że do odprawy jest mylna - odprawić może się pasażer, a nie kupujący bilet - przy zakupie biletu danych nie potrzeba). Doświadczenie z interenetem mówi, że zazwyczaj takie akcje są robione w jednoznacznym celu, tym bardziej chcielibyśmy wiedzieć co i jak, zwłaszcza że np. bardzo znany użytkownik tego forum, który ma lecieć na finałowy turniej - jakby to ująć - jest bardzo lubiany i wszyscy wiemy, że ostatnią rzeczą której mu trzeba jest targanie kogoś po sądach i tłumaczenie, że nie wzięlo się tego kredytu.
 16. 3 punkty
  Sezon 2017 w podsumowaniu: Największa zdobycz drużynowa: Demons 122,5 (vs Wolf Pack, week 12) Najmniejsza zdobycz drużynowa: Rednecks 31 (vs Republicans, week 10) Najwięcej punktów w jednym meczu: Republicans @ Amateurs 120-99 [219] (week 7) Najmniej punktów w jednym meczu: Harvesters @ Old Goats 45-40 [85] (week 8) Najwyższa wygrana: Harvesters @ Republicans 34-102 [68] (Round 2) Indywidualne zdobycze punktowe za cały sezon: QB - Russell WILSON 315 (21,0) - Republicans WR - DeAndre HOPKINS 207 (13,8) - Titans RB - Todd GURLEY II 302 (20,1) - Republicans/Bumgarners TE - Rob GRONKOWSKI 153 (10,2) - Demons DB - C.J. MOSLEY 84 (5,6) - Bumgarners K - Greg ZUERLEIN 180 (12,0) - Capybaras Pojedyncze najlepsze zdobycze: QB - Alex SMITH 37, Toros (@Gnagare, week 13) RB - Todd GURLEY II 41, Bumgarners (vs Capybaras, Round 2) WR - Julio JONES 38, Demons (vs Wolf Pack, week 12) TE - Travis KELCE 21, Toros (@Gnagare, week 13)* DB - Marcus PETERS 19, Toros (@Rednecks, week 8)** K - Greg ZUERLEIN 27, Capybaras (@Wolf Pack, week 4) * - więcej miał Mercedes LEWIS (24, week 3) - bez klubu ** - więcej miał Adrian CLAYBORN (24, week 10) - bez klubu Jak widać po najlepszym punktującym RB i tym jaki to przyniosło efekt, można powiedzieć, że losy tytułu rozstrzygnęły się 19.10.2017, kiedy doszło do blockbusterowego transferu na linii Republicans - Bumgarners, w którym to Gurley trafił do Bumgarners. Los pokazał, że wygranym w tym trade byli ci drudzy
 17. 3 punkty
  Jeszcze raz apeluję: nie stosujemy wycieczek osobistych. Temat jest obecnie (niestety) pod nadzorem moderatorskim. I myślę, że mogę pisać w imieniu całego MT: prędzej zmienimy nazwę forum z CMF na WKP(b), niż będziemy podawać jakiekolwiek dane naszych użytkowników.
 18. 3 punkty
  W kwestii ochrony danych osobowych to trzeba przede wszystkim pamiętać, że polskie przepisy mogą różnić się od brytyjskich. Inną kwestią czy przekazane czy też udostępnione dane są przetwarzane w ramach prowadzonej działalności medialnej w sposób trwały czy też jednorazowo. Ale przede wszystkim należy pamiętać by dowodem osobistym nie szastać na lewo i prawo.
 19. 3 punkty
  Żeby ktoś kiedyś nie zrobił LCM, wspomnianego CM Rev i kilku innych stron, to nic by nie było. Wbij sobie do swojego łba, że Scena CM/FM nie narodziła się z Mahdim, tylko całe lata przed nim byli ludzie (m.in. anonimowy Meler), którzy to tworzyli i dzięki nim Mahdi dziś może zajmować się swoim projektem. Trudno żebyś to zauważył, mając głowę nie powiem gdzie, ale na chwilę obecną to Mahdi najbardziej inspiruje ludzi do zadawania sobie pytania "co tu się odpierdala?".
 20. 3 punkty
  Nie powiem, mój idol. Wybitne osiągnięcie oraz jest czym się i jego chwalić. Osobiście wolałbym, żeby mnie ktoś pochwalił np. za bycie fajnym ojcem, mężem, pracownikiem niż tym, że gram w gre od 20 lat. Mi do takiego wieku jeszcze parę ładnych lat zostało, ale wolałbym (i będę) i teraz szczycić się czymś innym trochę. Ja Reapa jak najbardziej rozumiem. Płaci taka osoba na CMF, ma na sercu dobro tej strony, z którą jest związany X lat i może się obawiać, iż pojawiają się tu jakieś propozycje/zachęcania do podejrzanych (i nie tylko jego zdaniem) praktyk, za które strona CMF może mieć problemy, jeśli ktoś by się złapał za sprawę.
 21. 3 punkty
  Rok 2017 kończy się tak efektownie, że aż nie wiem, od czego zacząć. 1. «Egzorcyzmowałem kobietę, która przeszła przez ruch Hare Kriszna [...] Pytam: "Kim jesteście", a one mówią, że są demonami wegetarianizmu. Rozkazałem im, by wyszły, a one na to, że nie wyjdą. [...] Mamy w nowicjacie, gdzie pracuję, dwadzieścia parę świnek, co jakiś czas bijemy jedną świnkę dla siebie na mięso i akurat była świeżo zrobiona kiełbasa. Więc mówię do księdza, który się ze mną modlił: "Mamy trochę swojskiej kiełbaski, przynieś i poczęstujemy te duszki". Duchy zaczęły krzyczeć: "Nie, nie waż się przynosić kiełbasy." [...] Wtedy mi przyszło do głowy, że jest coś lepszego niż kiełbasa, i mówię: "Salceson przynieś". Przyniósł ten salceson. Trzymam figurę Matki Bożej z Guadelupe i powiedziałem: "Pod rozkazami Matki Najświętszej macie jeść ten salceson". Zaczęły jeść, w końcu mówią: "Nie wytrzymamy tego", i wyszły.» 2.
 22. 3 punkty
  Sprawdzacie mnie ROTFL Dobra, bo nie chce mi się powtarzać - napiszę więc po raz ostatni - kilka osób juz tutaj pokazało, że poza imionami i nazwiskami niczego więcej nie trzeba by przeprowadzić proces zakupu komuś biletu, podać mu numer rezerwacji i pozwolić się odprawić. Dziwię się, że w całym tym zamieszaniu żaden z was nie odniósł się jeszcze do tego. I to jest clue sprawy - jak nie rozumiesz, to przykro mi EOT
 23. 3 punkty
  Uważasz to za zabawne? To wydaj najpierw przez 3 lata 50 000 złotych, a potem niech jakiś burak publicznie wypisuje, że potrzebujesz danych z dowodu do wzięcia kredytu, a nie zabukowania biletu na samolot. Uważasz, że świetnie się z tym czuję? Proszę o kontakt kogoś z administracji/właścicieli i odpowiedzi na zgłoszone posty. Wszystko ma swoje granice.
 24. 3 punkty
 25. 3 punkty
  Nie jesteśmy Moim football managerem i raczej mówię w imieniu całego MT, że nie jest on dla nas żadnym wzorem. Zwłaszcza gdy słyszę o kolejnych osobach tam banowanych, bo piszą coś nie po linii partii (ale nie zaglądam tam, więc wiem tyle ile usłyszałem). Jesteś wolny doradzać mu co chcesz i on jest wolny nigdy więcej się tu nie udzielać, nie zamierzam traktować innych użytkowników inaczej z powodu jakichkolwiek gróźb.
 26. 3 punkty
  Jak go poinformujesz? Listownie? Telegramem? Na przykład ja zmieniłem zdanie, szalenie mi głupio i chciałbym żeby Madhi dalej się dzielił newsami z MFM.
 27. 3 punkty
  O stary, ale tak żenującego multikonta to ja nigdy nie widziałem
 28. 2 punkty
 29. 2 punkty
  Przecież to jest jedna wielka ściema. Ilu ludzi potrzebujesz do prowadzenia takiej strony? Wszystko według znanego nam i przerabianego scenariusza a’la Icon, który twierdził ze adminowanie forum to fizyka kwantowa i byle kto se z tym nie poradzi. Moze ten kolezka Melera coś tam faktycznie robi, ale ten adwokat diabła to multikonto na pincet procent.
 30. 2 punkty
  Owszem, nie ma siły. Wszystko byłoby ok, tylko że przechowywanie i przetwarzanie takich danych podpada pod ustawę o ochronie danych osobowych. I tu jest cały clue. Dlaczego oczekujesz że ludzie zaufają Mahdiemu, kiedy on nie ufa im? I przez ten brak zaufania do nich - wymusza na nich podanie danych, których nikomu nie powinni podawać dla własnego bezpieczeństwa - na szali stawiając udział w finale o który walczyli. Jest to skrajnie nieuczciwe, skreśla wszystkie argumenty o "Kryształowości" Mahdiego itp. Przechowywanie tych danych i ich używanie wiąże się z koniecznością spełnienia szeregu warunków, których - jestem prawie (podkreślam prawie, jeśli mi udowodnicie że się mylę to z chęcią odszczekam) pewny że nie spełnia. I to jest cały clue. Weźmy np. scenariusz że ktoś inny wchodzi w posiadanie tych danych i bierze na nie kredyt (już abstrahując od tego co można z tym zrobić) - Mahdi wystawia się na odpowiedzialność. Kieruje mną jedynie troska o jedną i drugą stronę
 31. 2 punkty
  Sry, Mahdiego kojarzymy tutaj może z rok, dwa, Melera 16 lat. Legenda jest tutaj tylko jedna.
 32. 2 punkty
  @BartuS zasługi FYMa dla sceny są wielkie, najbardziej doceniam pomoc w kupnie piwa w drodze na zlot
 33. 2 punkty
 34. 2 punkty
  Dwie osoby udowodniły Ci już, że Twoja prośba o numery dowodów jest bezpodstawna bo można zrobić to bez. Brniesz w zaparte? Podważasz swój autory(haha)tet. FYM.....Weź po kolei a nie się wyrywasz. Chłopak się nie wyrobi z tymi pozwami
 35. 2 punkty
 36. 2 punkty
 37. 2 punkty
  Nie wiem gdzie Ty Mahdi widzisz tutaj sugerowanie, że chcesz brać kredyt na te dane? Meler napisał jedynie, że zgodnie ze znanymi nam w internecie praktykami, a nawet z wydarzeniami na tym forum parę lat temu, zdarzają się takie sytuacje. Jedyne o co prosimy to o przybliżenie nam dlaczego wybrałeś taką, a nie inną formę zakupu biletów dla uczestników.
 38. 2 punkty
 39. 2 punkty
  Ja proszę administrację o zamknięcie wszystkich tematów dotyczących MFM ponieważ łamią regulamin tego działu, bo z tego co widzę linki do forumcm już zniknęły. i kończymy kurwa te igrzyska...
 40. 2 punkty
  xD Mogę ci podać sam dane jak chcesz Tajemnicą poliysznela na tym forum jest jak się nazywam i gdzie mieszkam, więc czekam na pozew
 41. 2 punkty
 42. 2 punkty
  Otrzymałem od Tomka informacje o wypowiedziach na tej stronie osób trzecich. Próbujesz mnie obrazić sugerując, że dane do zabukowania biletu na turniej finałowy potrzebne mi były do wzięcia kredytu? Nie znam Cię, ale będę zmuszony poprosić właścicieli o Twoje dane i zamierzam dochodzić swoich praw na wiadomej drodze. Chyba, że przeprosisz za upublicznianie tego typu insynuacji. Skoro myślisz, że w internecie jesteś anonimowy i bezkarnie możesz mnie obrażać, to się mylisz. Mój Football Manager i jego właściciele, czyli ja oraz Aga, ZAWSZE wywiązywaliśmy się ze wszystkich obietnic; zarówno w kwestii nagród, przelotów, bazy hotelowej, kieszonkowego, itd. Więc publikowanie tego typu komentarzy traktuję jako zniesławienie lub próbę zniesławienia. Tymczasem Mój Football Manager zdejmuje reklamę forumcm.net, która była widoczna od 1 czerwca 2015 roku na wszystkich podstronach Mój Football Manager. Reklama ta zamieszczona była na zasadzie barterowej.
 43. 2 punkty
 44. 2 punkty
 45. 2 punkty
  Gajz, lubię dobrą gównoburzę tak samo jak osoba obok mnie, zwłaszcza w święta, ale ograniczcie kloaczny język bo w końcu dojdziemy w modtimowni do wniosku, że trzeba zamknąć temat na trochę dla uspokojenia głów. A bardzo nie chciałbym być jednym z głosów za takim rozwiązaniem. Obrażajcie się, kłóćcie i wzajemnie oskarżajcie ale róbcie to na tyle subtelnie i kulturalnie, by nie dawać nam pretekstu do wkroczenia i machania groźbami ostrzeżeń na lewo i prawo. Jesteśmy dorosłymi ludźmi w internecie, zachowujmy pozory stylu pisania na przynajmniej takim poziomie - mówię głównie do was Brudi i TomS. Małe PSA przy okazji, IP Toma i Mahdiego są inne, więc jakby ktoś się dopomina bana za multi to bez dowodu na pewno go nie będzie.
 46. 2 punkty
  Zanim na Czechy spadł najazd Bedrzycha, państwo musiało zmierzyć się z innym zagrożeniem, zupełnie nieoczekiwanym. Kasztelania Walencji zaatakowana została przez emira Mundira Okrutnego, potomka możnego niegdyś rodu Dżazairydów, obecnie podporządkowanego sułtanowi jahaffidzkiemu. Starający się najwyraźniej odbudować swój prestiż na fundamentach dżihadu Mundir rzucił wyzwanie Ademarowi, i ten początkowo nie wiedział, jak odpowiedzieć na ten atak. Jego dwie prowincje iberyjskie nigdy szczególnie nie zaprzątały mu głowy i pomimo tego, że nadal czuł się bardziej Frankiem niż Czechem, ani razu nie odwiedził zachodniej części swojej trialistycznej monarchii. W ciągu kilku pierwszych miesięcy wojny poprzestał jedynie na wyciągnięciu z Walencji kilkuset rycerzy, którzy mieli mu ewentualnie służyć do odparcia rebelii Bedrzycha... i czekał. Kilkukrotnie już zaznaczałem, że w CK2 czekanie wielokrotnie popłaca. Rozpaczliwie broniące się czeskie warownie wokół Walencji zwróciły na ten region baczną uwagę władców chrześcijańskiej Europy, którzy po zdeptaniu hilalu w Konstantynopolu poczuli się zdecydowanie pewniejsi siebie. W ciągu pół roku pod czeskie sztandary zameldowało się około dziesięciu monarchów zdecydowanych dać odpór Półksiężycowi. Pod koniec 1039 roku Ademar Błogosławiony dowodził tam już ponad 30000 wojowników ożywionych krucjatowym ferworem... Jego poddanych walczyło tam jedynie... 18000... W tym samym roku w listopadzie zaatakował Bedrzych. Atak okazał się być kabaretowy, gdyż uzurpator powiódł za sobą jedynie 6000 rycerzy, którzy zmierzyć się musieli z 12000 wojowników spod znaku Płomienistej Orlicy. Walki trwały zaledwie kilka miesięcy. Ademar zgodził się nawet na biały pokój, by powieść swoje siły do Walencji. Tam już wkrótce sytuacja muzułmanów stała się beznadziejna... by nagle doszło do zwrotu. W wyniku jakichś przedziwnych dynastycznych sztuczek Walencja wyszła spod władzy Czech i stała się częścią zbuntowanej części królestwa Włoch! Nieszczęsny dżihad Mundira Okrutnego skończył się z braku celu... Ademar nie przejął się tym zanadto, tym bardziej, że los dał mu inny prezent. Ribald Dobry został zamordowany przez własnych strażników, suto wcześniej opłaconych przez człowieka, który ośmieszył go płodzeniem bękarta z jego żoną. Zlikwidowanie opozycji w Bretanii władca uczcił proklamowaniem tam nowego, czwartego już w jego rękach królestwa. Nabyty dzięki temu prestiż został owocnie wykorzystany. Odkryto wtedy szczęśliwie w praskich lochach niezwykle stary, ale dobrze zachowany manuskrypt niejakiego Prokosza. Wynikało z niego, że w prastarych czasach starożytnością zwanych przodkowie Czechów, Połabian, Pomorzan, Słowaków i Polaków tworzyli świetne, prosperujące imperium, szanowane zarówno przez Aleksandra Wielkiego, jak i Cezara. Dla wszystkich jasne było, że Ademar był godnym spadkobiercą ich chwały. 28 XII 1042 roku więc władca na Hradczanach po wielu namowach miłujących go poddanych postanowił pójść w ślady Maccusa Żelaznobokiego z Brytanii i przywdziać purpurę.
 47. 2 punkty
  @Mahdi sprawdziłem, na lotach z Polski do Anglii Ryanair przy zakupie nie wymaga podawania żadnych danych dokumentu. Napisane jest tylko, by podać imię i nazwisko tak samo jak wpisane jest w paszporcie/dowodzie osobistym. Możesz mi pokazać jakieś screeny, gdzie Ryanair tego wymaga? Starzy forumowicze pamiętają, ale mieliśmy taką sytuację na forum, gdzie pewien user nadużył zaufania i skończyło się to na policji w całej Polsce, więc musisz zrozumieć ograniczone zaufanie do takich sytuacji. Szczególnie jeśli piszesz coś, co po sprawdzeniu nie okazuje się prawdą z tego co widzę.
 48. 1 punkt
  No cóż ja napierdalalem do kafejki żeby pobrać spolszczenie Profesora do cm, przy okazji pobrać jego opki żeby czytać w domu, pytałem Melera czy mogę z cmreview (?) Ściągnąć i dodać na swoją stronę gry nie związane z cm a które były na stronie ( striker na Commodore64 Możecie wyrzucać ile chcecie kasy ale szacunku nie kupicie. I myślałem że 42 lata to wiek w którym tak proste rzeczy już się rozumie.
 49. 1 punkt
 50. 1 punkt
  Panie, śmichy hihy są przyjemne i fajne, ale do momentu kiedy kogoś tym ranimy, okej?
×