Skocz do zawartości

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie     

 1. Z ostatniej godziny
 2. Jahu

  Jesienny livescore piłkarski

  Barkley! To jest Anglia! ale zadyma po bramce sroga
 3. Dzisiaj
 4. Scorpio

  Jesienny livescore piłkarski

  Klich z bramka dla Leeds.
 5. Scorpio

  nCMF - problemy techniczne

  Na telefonie, przez chrome'a, mnie nie wywala z forum, za to nie moge pisac postow.
 6. Scorpio

  Jesienny livescore piłkarski

  United
 7. Vami

  FM 2019 - pierwsze wrażenia

  No właśnie! FM 06! Pamiętam - mam screeny z taką czcionką jak grałem Nurnberg
 8. Profesor

  Jesienny livescore piłkarski

  Wenger jest do Bayernu przymierzany
 9. lad

  FM 2019 - pierwsze wrażenia

  Mnie się ta czcionka podoba, a domyślny skin przywołuje wspomnienia z FM 06, gdzie któryś fanowski był podobny kolorystycznie.
 10. Vami

  FM 2019 - pierwsze wrażenia

  @lad oczywiście że będzie Journeyman, ale dopiero od pełnej wersji. Na becie się bawię Jagiellonią. Na plus - ładniej wygląda mecz (3D), szybkość (ale mam tylko PL ligę), szybkość eksportu filmów do YT, dużo niższoligowych klubów polskich i nawet trochę zawodników w nich, podświetlenia wysokich i niskich średnich not (ale przez czcionkę pogrubioną i tak trzeba się wpatrywać), schematy taktyczne - naprawdę, byłem przeciwnikiem, ale bardzo ułatwiają grę Na minus - czcionka (ale ona już była /albo podobna/ w którymś z CM), za dużo kolorków w skórce, przez co jest chaos, obejmując ekipę z Ekstraklasy mając zerowego menedżera (bez licencji i doświadczenia), każda rozmowa motywacyjna jest kontrproduktywna, a zawodnicy szybko zaczynają się buntować i tracisz szatnię (co w sumie jest realistyczne), grzeje się komp bardziej niż przy 18, brak połączenia z Facebookiem, brak 3. ligi niemieckiej Trening jest tak szczegółowy i zamotany jak w którymś już z poprzednich CM/FM, więc dałem asystentowi i wali mnie to A na minus jeszcze MENTORING - nie można już przydzielać zawodników do indywidualnego nauczania, tylko tworzy się grupy - ALE! - i tu kolosalny minus - NIE MOŻNA przydzielić zawodników z juniorów do mentorów z seniorów! Czyli - chcąc mentorować 16-latka z U-18, musisz go promować do pierwszej drużyny! - to jest największa wtopa
 11. Vami

  FM 2019 - pierwsze wrażenia

  U mnie Miedź jest liderem po 8 kolejkach, a Petteri Forsell techniczne atrybuty ma na poziomie absurdalnym (a fizyczne na poziomie 40-latka). Natomiast - hej - Djibril Cisse w Jagiellonii strzela jak marzenie :D
 12. schizzm

  Fantasy Football League

  BYE week, Broncos nabili punktów, bo bo po co
 13. Pulek

  Jesienny livescore piłkarski

  Hiszpańscy sędziowie są jedyni w swoim rodzaju. Levanete poszło z kontrą od środka boiska, było podanie wzdłuż linii, liniowy nie podniósł chorągiewki tylko poszedł za akcją, gol dla Levante padł, i nagle z czapki liniowy się obudził i podniósł chorągiewkę w związku z podaniem ze środka pola. Ja pierdole.
 14. Makk

  Jesienny livescore piłkarski

  Mourinho lub Wenger welcome
 15. Pulek

  Jesienny livescore piłkarski

  już 0:2 ja pierdole
 16. Pulek

  Jesienny livescore piłkarski

  Real wpacki po 6 minutach z Levante
 17. Ingenting

  Fantasy Football League

  Biorąc pod uwagę kontuzyjność Fournetta i to, że Yeldon nie będzie nr 1, to wcale nie takie pewne.
 18. Pulek

  FM 2019 - pierwsze wrażenia

  Ktoś wie za co odpowiada opcja 'kinetyczne przewijanie', którą można zaznaczyć/odznaczyć w ustawieniach (interfejs)?
 19. Hawkeye

  Seriale telewizyjne

  Netflix anulował zarówno 3 sezon Iron Fist jak i Luce Cage. Mam nadzieję, że to oznacza porzucenie bohaterów, bo jeden był miękką pizdą z harlemu a drugi pompatycznym dupkiem.
 20. MitnickMike

  FM 2019 - pierwsze wrażenia

  Nie rozumiem, proszę jaśniej abym na przyszłość równie głupiej gafy nie popełnił Czyli jeżeli chcę zapytać o rzecz związaną z FM19 (opinia osób, które grają teraz w betę a jakiś czas temu grały w FM18) to mam założyć osobny temat w dziale z FM18? Bo jeżeli już odpalisz wieczorem tą betę to gdzie mi o tym napiszesz? Bo nie chcę tego przegapić
 21. lad

  FM 2019 - pierwsze wrażenia

  Według twojego rozumowania, w tym temacie powinniśmy rozmawiać na temat FM19 a porównać do FM18 powinieneś sobie sam. Taki właśnie tok myślenia wykazałeś w innym temacie, więc proszę o zachowanie konsekwencji A co do FM19 to dzisiaj odpalam po raz pierwszy. @Vami - jak zawsze from zero to hero i rozwój menedżera? Ja też chyba na to postawię, ale żeby było bardziej realnie, moja podróż będzie się skupiała na jednym kraju.
 22. MitnickMike

  FM 2019 - pierwsze wrażenia

  Sugerujesz, że mam założyć osobny temat? Bo chciałbym o to zapytać osoby które ściągnęły wersję beta FM19
 23. lad

  FM 2019 - pierwsze wrażenia

  Jest temat o FM18 na forum przecież? Jak chcesz rozmawiać na temat 18 to idź tam. Co to, temat do porównywania? :)))))))))
 24. MitnickMike

  FM 2019 - pierwsze wrażenia

  Dzień minął, pierwsze wrażenia względem porównania 18 z 19?
 25. MitnickMike

  Projekt Chad

  Pij dużo wody! 3mam kciuki
 26. Sidd

  FM 2019 - pierwsze wrażenia

  Beta już pobrana, od poniedziałku coś potestuję W tym roku mam zamiar ruszyć z jakąś większą karierą. Obawiać się tegorocznych nowości? Czy nie jest to aż tak straszne?
 27. ajerkoniak

  Seriale telewizyjne

  Netflix anulował zarówno 3 sezon Iron Fist jak i Luke Cage. Myślę, że to oznacza nie porzucenie bohaterów, a wykorzystanie dobrej chemii aktorów i po prostu Heroes for Hire, na co się cieszę, bo solowo oba seriale były, podsumowując oba sezony, okej.
 1. Pokaż więcej elementów aktywności
×