Skocz do zawartości

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie     

 1. Z ostatniej godziny
 2. jmk

  nCMF - problemy techniczne

  A było mówione, żeby kasować Marynie, bo będą problemy.
 3. Dzisiaj
 4. MitnickMike

  Kącik remontowo-budowlany

  @pawojswojego czasu nie polecał sedesów firmy "Koło" Ale to musiał by się już sam zainteresowany wypowiedzieć. Coś tam wspominał, z tego co mnie pamięć nie myli, że testował tą markę na jakiejś imprezie Ja u siebie w łazience mam Armaturę Kraków. Też jedna z tańszych opcji na rynku a całkiem sensownie to wszystko działa, po 3 latach zero usterek. Ciężko znaleźć kogoś kto się przyzna, że leje pod prysznicem a tutaj taka szczerość :ok:
 5. Perez

  nCMF - problemy techniczne

  Uff, wybaczcie takiego laga, ale zupełnie niespotykany babol położył wymaganą aktualizację. Nawet support IPB nie do końca wiedział, o co biega i dopiero aktualizacja ustawień serwera pozwoliła sprawę domknąć.
 6. Brachu

  Stellaris

  Paspartum: Wybierasz rzecz którą chcesz podpiąć, i klikasz Ctrl+numerek od 1 do 0
 7. T-m

  Sporty amerykańskie

  Czyli "you have one job to do" mu nie wyszło... OK, thx
 8. Brachu

  Stellaris

  Jak masz słaby teren startowy to i tak bobblować musisz. Ja mam za dużego bobla. Muszę wieczorem porozdzielać flotę na północ 1x badawczy 1xbudowniczy. Na zachód i południe podobnie. No i mam do rozbudowania 3 kolonię, Zimną Wódkę.
 9. z0nk

  Stellaris

  Pojęcia nie mam jak je zmienić, a co dopiero przywrócić rozglądałem się za opcjami klawiszologii, ale niezbyt dokładnie i ich nawet nie zauważyłem. Aczkolwiek obecny system mi na tyle pasuje ze nie szukałem desperacko ;P No i również gram blobbem, ale zawsze mnie ciągnęło do pobawienia się w małego, wkurw... irytującego sąsiada większych od siebie ^^
 10. Brachu

  Stellaris

  Czyli poszedłem w Bobbla na razie. Fakt maksuje co się da w środku. Właśnie zauważyłem jeden system nie wymaksowany. Jeszcze pytanie, jak przywrócić skróty klawiszowe na lewym dolnym rogu ekranu, tj. 1 Ziemia? 2 Flota wojskowa 3 flota badawcza 4 flota konstrukcyjna. ??
 11. z0nk

  Stellaris

  Blobb - rozciągasz granice, niczym moje imperium w Modzie na sukces rozłazisz się na mapę, tworzysz wielkiego blobba Tall - zachowujesz ograniczone granice, ale maksymalizujesz w nich ulepszenia. Zamiast inwestować w nowe systemy/światy/granice, w obecnych maksujesz co się da i jak się da
 12. Brachu

  Stellaris

  Nie wiem co to gra tall i bobblowanie.
 13. z0nk

  Stellaris

  Podejrzewałem, że limit to sprawa ruchoma, zależnie od badań. No cóż piratów coś mało spotykam, więc Dr Alban póki co to level I w wieku około 60+ lat ^^ Tej informacji o przecenie nie chciałem znać ^^
 14. Brachu

  Stellaris

  Utopia była do 10.IX na przecenie steam.
 15. z0nk

  Stellaris

  Czytam sobie o dlc i widzę, że utopia jest idealne dla mnie, pozwala na granie tall, a nie blobbowanie żeby tylko jakaś przecena się trafiła :< Podejrzewam, że dzisiaj Assholes Empire czeka i tak smutny koniec. Chyba jeszcze miałem deficyt minerałów, ale nawet jeśli to jakoś szybko wyeliminuję, zostają problemy z energią. I tak skasowałem pół flotki. Ah te gry Pradoxu. Zawsze człowiek uczy się dostając lanie ^^ jak ja ich nienawidzę i kocham je jednocześnie.
 16. Brachu

  Stellaris

  Mój admirał Dr inż. Henryk trenuje na piratach, słabszych od mojej floty. Ma z 60 lat i II level. Zauważyłem, że limit jest 10 dopóki socjolog nie odkryje technologii +2 do limitu przywódców. Czekam na niszczyciele z niecierpliwością.
 17. z0nk

  Stellaris

  Obecnie dwa, ale rozważam usunięcie jednego, gdyż z jednej strony mam granicę z fallen empire, a z drugiej czeka na mnie zwykły sąsiad, ale itak silniejszy. zatem mam ekspansję możliwą tylko w ostatnim kierunku, ale nie mam ku temu i tak zasobów. Z drugiej strony móglbym w drugim wrzucić jakiegoś młodego badacza i szkolić go, gdyż obecni mają po 60-65 lat. Sam motyw trenowania naukowców tak jak to opisałeś też brzmi nieźle, aczkolwiek pamiętaj o ograniczonych slotach Większy problem z trenowaniem admirałów. Nie mam pojęcia co robić, żęby trenowali, skoro jestem leszczem i każdy mi skopie dupsko
 18. Morpheus

  Kącik remontowo-budowlany

  Ja mam w domu nasze rodzime Koło (umywalka, sedes, wanna) i nie narzekam. Też się na tym nie znam, ale bez problemu myję ręce, woda z wanny nie ucieka i sra się całkiem wygodnie Baterie to chyba Deante, z tego co pamiętam. Tu już jest gorzej, mocno przecieka, musiałem wszędzie powymieniać uszczelki, a w obu bateriach perlator był dosyć niskiej jakości (cienki plastik) i też nadawał się do wymiany.
 19. Brachu

  Stellaris

  Ile masz statków badawczych? Ja zastanawiam się nad posiadaniem nowych statków tak aby móc naukowców wybrać i mieć np. ekspertów od statkow techniki komputerowej, latali by w kosmosie i się szkolili a jak potrzeba to cyk na badania.
 20. Brachu

  Stellaris

  Moi przywódcy zaczynają umierać a są na V levelu. Zapowiada się mocny przestój w badaniach.
 21. z0nk

  Stellaris

  Właśnie przypomniałem sobie i wiki i zacząłem czytać
 22. Brachu

  Stellaris

  Jeszcze nie wiem. Generalnie oni mnie nie lubią, ponieważ to ewngelizujący zeloci są. Nawracają laserami. https://stellaris.paradoxwikis.com/Warfare#Casus_belli tu dokładnie opisane.
 23. z0nk

  Stellaris

  A właśnie jak działa system roszczeń? Mogę sobie naklepać sporo tego, ale po co? ;D to ma być zastępstwo generowania roszczeń w ck2? Nie muszę bawić się w szukanie casus belli, sam je tworzę?
 24. Brachu

  Stellaris

  Gram drugą grę. W pierwszej populacja wyginęła z braku jedzenia. Pierwszym Wielkim Mechatronikiem został Dr Erazm. https://i.imgur.com/xldyD3n.png Na razie idzie mi bardzo dobrze, no może za wyjątkiem budowy korwet. Sąsiednie imperium wysuwa roszczenia do jednego systemu (sąsiad z prawej). Na szczęście granicznymy tylko przez jeden system, gdzie mam flotę i stację gwiazdną. https://i.imgur.com/PvdT02J.png
 25. laki

  Trójmiasto i okolice

  Przyjeżdżamy w piątek i cały wieczór mamy wolny, ewentualnie sobota, ale do godzin popołudniowych (17-18), bo później śmigamy na 30 urodziny znajomego.
 26. krzysfiol

  Fantasy Football League

  A ja dwa żałosne mecze i 2-0
 27. Gabe

  Sporty amerykańskie

  Obaj nie wykonali swojej roboty, czyli nie kopali punktów, których po nich oczekiwali. Carlson nie trafił trzech, kopał też bodajże na wygraną w overtime, przez co zremisowali, Gonzalez też nie trafił trzech FG w meczu z Saints, przez co przegrali, choć do czwartej kwarty Świętych nie było na boisku...
 1. Pokaż więcej elementów aktywności
×