Skocz do zawartości


Qu.

Rejestracja: 05 Dec 2015
Poza forum Ostatnio: wczoraj, 22:48
-----

Moje tematy

Blucerchiati

19 August 2017, 08:37

Długo zastanawiałem się kim zacząć karierę, żeby ją opisywać i się nie znudzić. Odpadała Anglia i odpadały Niemcy, bo te ligi mi się przejadły. Zależało mi na tym, żeby prowadzić zespół z najlepszych lig, więc zostały Francja, Hiszpania i Włochy. Kolejnym wymogiem były obiekty treningowe i młodzieżowe. Chcę, żeby pod moim okiem wywodzili się utalentowani wychowankowie. O celach zaraz. Pod lupę wziąłem Le Havre z Francji. Szybko je odrzuciłem, bo nie miałem ochoty bawić się w awanse i tracić nerwy na niższe ligi. Myślałem o Saint-Ettiene czy Montpellier, ale ostatecznie zdecydowałem, że Francja odpada. Popatrzyłem na Włochy. Znalazłem kilka zespołów, które mi odpowiadały - SampdoriaUdinese oraz Atalanta. Ostatni klub odpadł ze względu na grę w europejskich pucharach. Wybierałem pomiędzy Udine a Sampdorią. Postawiłem na tę drugą. 

Wersja gry: FM 2017 
Dodatki: Transfers update by pr0 (01.08) 
Ligi: TOP5 + Holandia, Belgia i Portugalia (Anglia i Niemcy niegrywalne) 

Co do samych celów, to są banalne. Chciałbym sięgnąć po "scudetto". Nie daję sobie na to sezonu, dwóch czy pięciu. Po prostu chciałbym zostać mistrzem Włoch. 
Jeśli mnie zwolnią, to pójdę do jakiegoś klubu z Portugalii, Holandii lub Belgi. Nadal będę się kierował obiektami treningowymi.

Postanowiłem zagłębić się w historię Sampdorii. Najbarwniejszymi latami były lata 80. i 90. Klub zdobył wtedy mistrzostwo Włoch(1991) oraz Puchar Zdobywców Pucharów(1990). W 1992 uległ w finale Ligi Mistrzów Barcelonie na Wembley. Ostatni raz na podium w Serie A stanęła w 1994 roku, kiedy odebrała brązowy medal. Czterokrotnie zwyciężała w Pucharze Włoch(1985, 88, 89, 94). Później przyszły słabsze lata, dopiero w 2010 roku zespół zbliżył się do podium, zajmując czwarte miejsce. 

Nie wiem jak często będę wstawiał kolejny posty. Pewnie czasami codziennie, czasami z przerwą na parę dni, a i zdarzy się, że dodam kilka w jednym dniu. 

Przegląd kadry:

Bramkarze

W bramce mamy bardzo solidnego gracza. Emiliano Viviano[30, ITA, 5.5mln euro] zapewnia nam wysoki poziom, który spokojnie powinien utrzymać w ciągu dwóch, trzech, a może nawet czterech sezonów. Jego zmiennikiem będzie Christian Puggioni[35, ITA, 225tys euro]. Ma spore doświadczenie, które może zaprocentować podczas tutoringu juniorów. Numerem trzy jest Tozzo[23, ITA, 400tys euro], ale jego postaram się sprzedać. Jeśli to nastąpi, to do kadry pierwszego zespołu zostanie dołączony bardzo utalentowany Węgier, który ma dopiero 16 lat. 

Siła: 7,5/10 Potencjał: 7,5/10 | 


Liga Mistrzów FIFA

25 October 2016, 20:13

Zgłoszeni:

 

1. Qu

2. Hajd (takimichal)

3. lad (EvertonMafia)

4. Kuchar (Kuchar_Croldin)

5. Pulek

6. ajerkoniak (ajerkoniak)

7. Seju

8. szymek_ (CMF-Havelock)

9. Misiek (SirMisiek)

10. messinho (messinho_pol)

11. m_arcin (eMKa80)

12. Rafcio (rafciof17)

 

Gramy zespołami z zakresu od 4 do 4.5 gwiazdki. Poniżej lista wybranych przez nas drużyn:

 

Qu - BVB
Misiek - Inter Mediolan
Hajd - Roma
Seju - Liverpool
Kuchar - Napoli
messinho - Lyon
ajerkoniak - Spurs
Pulek - Sevilla
lad - Everton
szymek - Villarreal
m_arcin - Schalke 
Rafcio - Sporting Lizbona

 

Drużyn nie zmieniamy, gramy nimi przez cały czas trwania ligi. Każdy mecz musi trwać 12 minut (6 minut połowa). Wygrani poszczególnych meczów wrzucają post z wynikiem, a przegrany potwierdza go (chyba nie ma potrzeby dokumentować wyników screenami). Zabawę zaczynamy dzisiaj tj. 29.10.2016, uczestnicy mają tydzień na rozegranie swoich meczów.

 

Terminarz oraz tabela

Spoiler

 

 

http://www.haxball.g...gue/view/216880

 


Just play, just fun.

23 October 2016, 18:49

Na opowiadanie, rozwijanie fabuły nie ma co liczyć. Zaznaczam na wstępie. Wyszła nowa wersja, są nowe chęci - to normalne. Nie mam pomysłu na fabułę, wiem też że nie mam czasu na pisanie opowiadania, które mógłbym regularnie dodawać. Ta kariera ma na celu poznanie nowej wersji gry. Pewnie nikogo nie zaskoczę tym, że zacznę jako bezrobotny, praktycznie bez niczego. Jeszcze nigdy nie udało zrobić mi się w FM-ie fajnej przygody od samego dna, i myślę, że to jest dobra okazja, żeby w końcu to uczynić. Na samym początku będę informował o nowościach, pisał co mi się podoba, co mi się nie podoba i tak dalej. Zakładam sobie jeden wpis dziennie, bo z biegiem czasu pewnie nie będzie co pisać, a jedynie wstawiać suche wyniki i statystyki, plus parę słów komentarzu odnośnie tego co było i będzie. Nie liczyłbym na to, że zostanę w jednym klubie do usranej śmierci. Chociaż kto wie... ;)
 
Wersja: Football Manager 17.0.1 
Ligi: Anglia(1-5), Austria(1-2), Belgia(1-2), Chorwacja(1-2), Czechy(1-2), Dania(1-2), Francja(1-3), Hiszpania(1-3), Holandia(1-2), Niemcy(1-3), Polska(1-2), Portugalia(1-2), Rumunia(1-2), Serbia(1-2), Szkocja(1-4), Szwajcaria(1-2), Turcja(1-2), Włochy(1-3) 
Cel: Zdobycie europejskiego trofeum i wygranie prestiżowej europejskiej ligi 
Zasady: Tylko własna taktyka
 
Dobra, biorę walizkę pod pachę i lecę szukać jakiegoś fajnego klubu na rozpoczęcie kariery. 
__________________________
Kariera w pigułce; 
 
Wygrane: - Remisy: - Przegrane: - 
Bramki strzelone: - Bramki stracone: - 
Najlepszy strzelec(bramki): -
Najlepszy asystujący(asysty): -