2

Reputacja

1. rdalator

Podaj dalej #4

Zejeznjicar Sarajevo 2-1 Videoton Szekesfehervar, półfinał pucharu UEFA 1984/85. Na Węgrzech 3-1 dla Videotonu, w rewanżu długo prowadził Zeleznjicar 2-0, ale drużyna z miasta fabryki telewizorów zdołała strzelić bramkę dającą awans do finału. https://www.youtube.com/watch?v=-oYGqL7TLzQ - nawet jest w całości na youtubie oddaję
  2. Czy w nowej wersji zmieniło się coś w gameplayu, czy to tylko aktualizacja na Tour 2014? Czy warto w ogóle się przesiadać z zainstalowanym Sam's Patchem?
  3. rdalator

Livescore jesienny

No bo dzielnie walczą od lat, raz się uda, raz się nie uda. Walka o piąte miejsce jest bardzo okej . Choć przyznaję, że Chorwaci byli do jebnięcia.
  4. rdalator

No spoczko, ale Polacy od dawna nie mają składu na wyniki, które osiągają i robią je właśnie charakterem i determinacją. Popatrz sobie na łatwość z jaką Chorwaci rzucali nam punkty, od początku meczu. Na pierwszy rzut oka widać ich wyższe umiejętności techniczne, przewagę warunków fizycznych. My każdy punkt musieliśmy wyszarpywać. I za to są dzięki
  5. Ale eksperymentować Pazdanem i Kosznikiem? No kamaaan.
  6. Raz kliknie się zapamiętaj i jest spokój, ale gdy loguje się w pracy czy w innym miejscu, trzeba za każdym razem ją odklikiwać, więc myślę, że efektywniej byłoby ją mieć domyślnie niezaznaczoną :-).
  7. Koleszka nie dał ci potrzymać pada? xD
  8. Przecież Djokovic to jest psychopata. Zero emocji, jest w stanie wyciągnąć każdy mecz w każdym momencie . To się tak szybko nie skończy
  9. Stan wygrywa 22 minutowego gema serwisowego i w piątym secie jest 2-1. Najlepszy mecz tenisowy od półfinału Wimbledonu Djokovic - Del Potro
  10. Darek, naprawdę tak trudno sprawdzić jak się pisze czyjeś nazwisko?
  11. Jeśli wyżej cenisz niegrającego w Piaście Szumskiego niż ich podstawowego bramkarza Trelę, to nie mam pytań. Wychowanek Legii grał w kilku meczach na początku sezonu z powodu kontuzji tego drugiego i głównie zawalał. Jak nie wierzysz, to sprawdź kto teraz broni.
  12. Wystarczy, że zawodnicy Lecha byli poważni stojąc naprzeciw Żalgirisu. Nigdzie nie napisałem, że polska liga jest poważna. Dlatego z małymi wyjątkami nie warto szukać w niej napastnika.