Skocz do zawartości

FM 2008 Grafika i Dodatki


globix

Rekomendowane odpowiedzi

w full to samo z Wisłą K. :P (co roku powtarza się sytuacja że "ten FM" ma więcej bugów od poprzednika ale w tym roku to ewidentnie przesadzili)

 

 

Nie przesadzaj bywały lata ze błędów było od tutaj brzydki wyraz i ciut ciut ..

 

Profesor tez już oczekuję mojego egzemplarza tylko nie wiem czy się cieszyć czy niepokoić , marze o chwili kiedy otrzymamy FM i będzie od razu w 100% używalny a jedyne co będzie do wgrania to update bądź grafiki ... :|

Odnośnik do komentarza
w full to samo z Wisłą K. :P (co roku powtarza się sytuacja że "ten FM" ma więcej bugów od poprzednika ale w tym roku to ewidentnie przesadzili)

 

Niech ktoś mi dokładnie wyłoży, ocb, to wrzucę na forum SI do tematu o bugach, bo poza Polakami nikt tego nie zauważy.

w rubryczce 'home kit' Wisły Kraków i Odry Wodzisław wyświetla się niepoprawny (inne zestawienie kolorów niż zdefiniowane w bazie danych - niech ktoś z pełną wersją sprawdzi w edytorze i potwierdzi) kit i nijak nie chce się dać stamtąd wykopać mimo poprawnego mapowania w config.xml Twojej paczki.

 

(jasno, mam nadzieję)

Odnośnik do komentarza
heh, a ja grzebię w profkoszulkach i okazuje się, że niektóre się nie wyświetlają w ogóle, w ich miejsce default kity o dziwnych barwach - i na ten przykład home kit Wisły Kraków jest zawsze niebieski, co chyba wspólnego z realizmem wiele nie ma. ciekawostka. :-k

 

A najśmieszniejsze jest to, że w edytorze jest ustawiona czerwona jako podstawowa :)

Odnośnik do komentarza

Dla wszystkich narzekających na skina w 2008 mam pocieszającą wiadomość. Niektóre skiny z FM07 da się odpalić i to bez większych problemów - ale trzeba zmodyfikować jeden mały pliczek. Ściągamy skin np. bardzo ładny RS5 i wypakowujemy do folderu ze skinami w Moich Dokumentach, otwieramy plik z nazwą skina np. rs5.xml w Notatniku i znajdujemy linijkę <string id="required_version" value="7.0.0" /> i zmieniamy 7 na 8, po czym dokonujemy zapisu. Odpalamy grę i ładujemy skina. Z tego co sprawdziłem większość tabelek na rs5 wyświetla se poprawnie, ale kreator dodawania menagera raczej nie powinien wyglądać prawidłowo bo jest po prostu zmieniony.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...