Skocz do zawartości

Propozycje zmian na forum


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Modzi zapytali o propozycje zmian. Powrót licznika to chyba nie jest jedyny pomysł, ale z tym akurat ja się nie zgadzam i pozwoliłem sobie go skrytykować. Po prostu, przywrócenie licznika nie będzie, moim zdaniem, siłą sprawczą, która uruchomi w użytkownikach lawinę MERYTORYCZNYCH wypowiedzi. Bo lawinę to pewnie uruchomi...

Odnośnik do komentarza
Od dziś CMF będzie widoczne w całości dla wszystkich - nawet dla gości, którzy nie są zalogowani. Każdy będzie mógł przeglądać CMF z poziomu gościa bez potrzeby logowania się co pewnie ułatwi osobom, które tylko czytają CMF, poruszanie się po witrynie. Jedynie przeglądanie HydeParku będzie wymagało logowania się.

 

Jak dla mnie to krok w tył, więcej leniwców powstanie, którym nawet zalogować/zarejestrować nie będzie się chciało.

Odnośnik do komentarza

Ja mam pytanko - wymysliście coś, żeby oznaczyć użytkowników, którzy wpłacili na konto CMF? Co z pomysłem 'Przyjaciela' w polu 'Grupa'?

 

Edyta podpowiada, że chyba ten post tu pasuje, bowiem w jakiś sposób wiąże się ze zmianą na forum. IMO - zmianą mało znaczącą, aczkolwiek bardzo trafną.

Odnośnik do komentarza
Gość MikeMitnick

Mam pewna propozycje odnosnie tego licznika postow :> Zamiast niego wprowadzmy (a raczej wprowadzcie) rangi, ktore uzaleznione beda od tego gdzie dany user bedzie najczesciej postowal np. w Maryni = Gawedziarz, w Pilce Noznej = Podawacz pilek, Polityka = Dalajlama itd. Oczywiscie co bardziej kreatywni userzy zapewne wymyslili by lepsze "rangi", z dowcipem i iskra, wiec nie bylo by problemu ze zbyt waska skala. W ten sposob udalo by sie chyba pogodzic obie strony za i przeciw licznikowi.

 

Co do wyroznienia osob ktore wplacily pieniadze na serwer...moze inny kolor nicka ? Rozowy na ten przyklad bylby idealny :D

Odnośnik do komentarza
Ja mam pytanko - wymysliście coś, żeby oznaczyć użytkowników, którzy wpłacili na konto CMF? Co z pomysłem 'Przyjaciela' w polu 'Grupa'?

Jest to właśnie wdrażane do życia :>

 

Będzie:

Inny kolor nicka

Grupa "Przyjaciel CMF"

Brak kontroli antyfloodowej

Możliwość usuwania własnych postów bez względu na to kiedy ten post został napisany

Możliwość zamykania własnych tematów, których jest się autorem - z tym zastrzeżeniem, że nadużywanie tej opcji może w konsekwencji doprowadzić do wyłączenia jej

Zwiększona skrzynka na prywatne wiadomości - z możliwością przechowywania 250 PW

 

 

Dodamy do tej grupy wszystkich, którzy dołożyli się do składki na serwer a także tych, którzy przy okazji kolejnych składek dorzucą jakieś pieniądze.

Odnośnik do komentarza
Jest to właśnie wdrażane do życia :>

 

Będzie:

Inny kolor nicka

Grupa "Przyjaciel CMF"

Brak kontroli antyfloodowej

Możliwość usuwania własnych postów bez względu na to kiedy ten post został napisany

Możliwość zamykania własnych tematów, których jest się autorem - z tym zastrzeżeniem, że nadużywanie tej opcji może w konsekwencji doprowadzić do wyłączenia jej

Zwiększona skrzynka na prywatne wiadomości - z możliwością przechowywania 250 PW

 

 

Dodamy do tej grupy wszystkich, którzy dołożyli się do składki na serwer a także tych, którzy przy okazji kolejnych składek dorzucą jakieś pieniądze.

 

Wow, super. Dzięki wielkie :).

 

A Ja jeszcze raz o liczniku postów. Moim zdaniem zmniejszenia aktywności użytkowników na forum nie można tłumaczyć tylko tym, że jesteśmy właśnie przed premierą nowej edycji FM'a. Szczerze powiem, że odkąd jestem na forum chyba ze trzy lata to takiego zastoju właśnie w tych najbardziej dyskusyjnych tematach nie spotkałem. Obecnie praktycznie WOGÓLE nie zdarzają się jakieś naprawdę zażarte dyskusje na ciekawe tematy, które toczone są przez kilka dni a nie jeśli już to przez kilka godzin. Dobrze pamiętam jak wracając do domu ze szkoły czasami nie mogłem się wręcz doczekać aby znowu włączyć się do dyskusji. A teraz? Marazm ... czy ten licznik aż tak kogoś bolał? Ja rozumiem że spamu jest mniej, nie ma z tym co dyskutować. Ale niestety wraz ze spamem poleciał poziom dyskusji :(. Obecnie jedyne co na forum trzyma się dobrze to Marynizm ...

Odnośnik do komentarza

Absolutnie się z tym nie zgadzam. Jak ktoś chce napisać porządnego posta to nie trzeba mu zachęty w postaci nabitego posta, to moim zdanie nawet troszkę mogło zaniżać poziom, bo tacy, bo dbali o cyferki na liczniku nie dbali tak bardzo o jakość co o ilość.

Tak więc z pewnością większości ludzi nie trzeba w taki sposób zachęcać do pisania.

Teraz mniej się pisze, bo nie ma o czym (na dniach premiera 2k8), lepiej że jest mało niż miałoby być dużo nic nie wnoszącej do dyskusji treści. Poczekaj mości panie na premierę, a doczekasz się ożywionych dyskusji.

Jestem za dalszym wyłączeniem licznika postów.

Odnośnik do komentarza

A ja się absolutnie nie zgodzę z tobą. To o czym piszesz, że jak ktoś chce napisac porzadnego posta to zrobi go zarówno gdy licznik będzie włączony jak i wtedy gdy włączony nie bedzie brzmi pięknie ale nie ma żadnego przełożenia na faktyczny stan

 

Teraz mniej się pisze, bo nie ma o czym (na dniach premiera 2k8), lepiej że jest mało niż miałoby być dużo nic nie wnoszącej do dyskusji treści. Poczekaj mości panie na premierę, a doczekasz się ożywionych dyskusji.

 

Czy myślisz że pisząc o zażartych, trwających kilka dni dyskusjach na ciekawe tematy miałem na myśli dyskusje na temat FM?????? Powiem ci że nie ... Czy w tej kwesti poziom dyskusji wzrósł to powiem szczerze że nie mam pojęcia ponieważ zaglądam tam naprawdę baaaardzo rzadko. Dość powiedzieć ze dopiero w zeszłym tygodniu kupiłem sobie FM'a 2007. Chodziło mi raczej o dyskusje w dziale "Różne" oraz w "Piłce nożnej". Zwłaszcza w tym pierwszym coś naprawdę ciekawego dzieje się od wielkieeeeeego dzwonu...

Odnośnik do komentarza

Fajnie, ze cos takiego wprowadziles Icon (a raczej wprowadziliscie, bo to pewnie bylo uzgadniane w MT), ale w moim odczuciu troche za duzo tego... Wiekszy limit w skrzynce - ok, brak ograniczen antyfloodowych - super, odpowiednia grupa - bardzo mile wyroznienie, ale dwa pozostala punkty wydaja mi sie byc nie w porzadku w stosunku do pozostalych uzytkownikow. A juz na pewno mozliwosc kasowania wlasnych postow, powinna byc wylaczona tak dla 'nas', jak i dla uzytkownikow spoza grupy wspieraczy CMF. Stwarza to imo mozliwosc wywolywania klotni, afer, albo zeby nie uzywac tak duzych slow - sporow. Juz widze, jak beda usuwane wlasne posty, aby zablokowac mozliwosc przywolnia wlasnych slow. Kiedys zrobilem ten blad na forum, ktore prowadze i przestrzegam przed tym. ;)

 

A teraz? Marazm ... czy ten licznik aż tak kogoś bolał? Ja rozumiem że spamu jest mniej, nie ma z tym co dyskutować. Ale niestety wraz ze spamem poleciał poziom dyskusji

Na pewno nie poziom, na pewno nie. Jezeli juz to tylko ilosc zmalala w jakims procencie, ale tez nie musi byc to powodowane tylko wylaczeniem licznika, bo po prostu czesc tematow mogla zostac najzwyczajniej w swiecie gruntownie przerobiona i wyczeprana.

Odnośnik do komentarza

Kurcze, jak zobaczyłem nika na czerwono, to w pierwszej chwili pomyślałem, że bana dostałem :)

 

Odnośnie licznika postów, niech zostanie tak jak jest. Wg mnie spadła liczba kretyńskich postów po wyłączeniu, i niech tak zostanie. A to, że zapanował marazm, no cóż. Ileż można gadać o tym samym, jak ktoś słusznie zauważył.

 

Poziom dyskusji a włączony licznik postów ? Nie widzę związku. Żadnego.

Odnośnik do komentarza
  • Reaper przypiął i polecił ten temat
  • Reaper usunał z polecanych temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...