Skocz do zawartości

To protect & serve


Feanor

Rekomendowane odpowiedzi

"Za jego czasów skurwiele piszące o pedofilskim gangu zostaliby wypierdoleni w stronę słońca. Morpheusie - uważaj na siebie."

 

Zdecydowanie przesadziłeś. Chamskie obrażanie innych użytkowników zawsze będzie niedozwolone.

Ostrzeżenie niemal dokładnie sprzed roku. Jeśli się nie mylę, tam była nutka nostalgii za Iconem :)

 

To dość świeża sprawa, wszystkie kwity są nadal na otwartym forum:

Służbowy

Wotum nieufności by Vami

Polityka wewnętrzna - tu od postu, za który Vami dostał ostrzeżenie

Odnośnik do komentarza

Dziś użytkownik z zamierzchłej przeszłości. Od dawna już praktycznie nieaktywny na CMF wojownik z Black Hills, względnie z Krakowa.

 

Tak, wojownik. I z nicka, i z warnów. Warnów zbieranych między 2007 a 2012 rokiem. Strzelały do niego następujące blade twarze: Icon (3), Kuchar (2), dragonfly (1), Dudek (1), Feanor (1), T-m (1)

Wejdźmy na wojenną ścieżkę:

 

"Zapalili zimne ognie, potem skurwysyny rzucały nimi w sektor A z kibicami Wisły." Wszystko wszystkim, ale tego określenia na "s" mogłeś sobie darować.

"[...] niż tych błaznów z Gdańska ..." WK

Emocje nie wszystko usprawiedliwiają (choć i ja się cieszę z wyników ;) )

(moje)

"Cipa na prawej obronie, pizda na oczach"

Rozumiem że można być sfrustrowanym, ale "niedojebani" to lekkie przegięcie.

"Szwedzka szmata" o Ibrahimoviciu... "lekkie" przegięcie.

Cwel, brudas. Uspokój trochę emocje.

Ja rozumiem emocje, ale "Maaskant wypierdalaj, razem z tą swoją małpką Jaliensem." to jednak przesada.

za teksty przesycone nienawiścią na tle rasowym

Howgh
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...